Şimdi Ara

75.000 TL'ye kadar araç kararsızlığı yaşıyorum..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
557
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Geçen hafta yaptığım bir kaza sonucunda büyük ihtimalle aracım perte ayrılacak. O yüzden ben de şimdiden yeni araç arayışlarına başladım.

Aracım 2011 Seat Leon 1.4 TSI manuel vitesti. herşeyinden gayet memnundum.

şimdi alacağım aracın da daha aşağıda olmasını istemiyorum haliyle. tek yaşadığım için büyük bir aile arabasına ihtiyacım yok ama yine de SUV tarzı araçlar aklımı çeliyor.

Aklımdaki alternatifleri şöyle sıralayabilirim:

- VW Golf 1.4 Highline Man. (en çok aklıma yatan bu model aslında. Panoramik tavanlı bir araç ortalama 70-75 bin tl'ye geliyor doğuş holding indirimiyle beraberl

- Seat Leon 1.4 FR Man. (yine doğuş indirimiyle 62 bin tl'ye geliyor. ama daha önceden de Leon kullandığım için biraz değişiklik iyidir diyorum :) eski aracım beyazdı ve şimdi bayilerde de hep Beyaz FR var. o yüzden de sıcak bakamıyorum beyaz almaya.)

- VW Tiguan 1.4 Sport STyle ( seneye kasa değiştirecek olsa da yine de VW kalitesi var. GOlf ile hemen hemen aynı paraya geliyor.)

- Hyundai ix35 Elite Man. (Tamamen alakasız bir tercih gibi gelecek ama aracın genişliği ve donanım zenginliği hoşuma gidiyor.)-

- Opel Astra 1.4 140 hp Cosmo (Style paketiyle fena olmuyor araç ama yine de kasası gözüme eski geliyor sanki artık. çok cezbetmiyor beni görünüm olarak. 68 bin tl civarına cosmo + style paket oluyor.)

İstemediğimi kesin bildiğim markalar: Renault, Peugeot, Citroen, Skoda.

İstediğim kesin özellikler: Cruise control, bluetooth ve en az Golf'teki güvenlik donanımları. (açılır tavan ya da cam tavan olursa gayet güzel olur) :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bluerdem -- 31 Temmuz 2015; 19:40:30 >

• bluerdem kullanıcısına yanıt
    Tiguan'i tercih ederdim.. cok genis.. cok baba arabasi gibi de durmuyor. Ama tiguan digerlerine gore cok pahali bir arac.. nasil bu fiyat sepetine Tiguani koydun ?
  • İx35 seçenekler içinde varsa 2011 2012 toyota raw4 ede bakın derim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Seçenekler arasında en mantıklısı Golf gibi geliyor

• Leon fr tercih ederdim.ix35 ocağınıza incir ağacı diker hocam benzini içen bir araç
  • Astra Kyı beklerdim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CinliUV

Tiguan'i tercih ederdim.. cok genis.. cok baba arabasi gibi de durmuyor. Ama tiguan digerlerine gore cok pahali bir arac.. nasil bu fiyat sepetine Tiguani koydun ?

Tiguan benim de hoşuma gidiyor ama kasa değiştirip eskiyecek olması düşündürüyor. Sportstyle versiyonu indirimlerle beraber 75 76 bin lira seviyesine geliyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozbayram

İx35 seçenekler içinde varsa 2011 2012 toyota raw4 ede bakın derim

Dod'dan daha önce aldığım araç kazali ve ağır hasarlı çıkınca bi daha ikinci el araç almamaya söz verdim kendime :)

• Leon ile fr arasında gidip geliyorum aslında en çok. Kalbim golf diyor bu sefer:))

• Fr man özellikleri nedir?Sitesinde 2 tip fr var.

• Kia ceed sw

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • W204 Mercedes C 180

• quote:

Orijinalden alıntı: hturna7

Fr man özellikleri nedir?Sitesinde 2 tip fr var.

Biri manuel ve 125 hp, diğeri Dsg ve 150 hp (Euro 6 motor).

Çok km yapmadığım için Dsg ya da otomatik sanziman çok şart diil benim için. Onun yerine donanımın artmasını tercih ediyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: halo586

Kia ceed sw

Kia'ya çok sıcak bakmıyorum nedense. Sanırım ikinci elinin zayıf olması ve sağlam gelmemesi aklıma ilk gelenler.

• quote:

Orijinalden alıntı: a1g0rithm

W204 Mercedes C 180

2.el düşünmüyorum

• Honda civic diyorum ve gidiyorum
  • Golf 1.4 TSİ kesinlikle malzeme kalitesi ve işçilik en üst düzeyde ses yalıtımı çok güzel

• suv için qashqai
    sedan için civic
  • quote:

Orijinalden alıntı: bluerdem

quote:

Orijinalden alıntı: halo586

Kia ceed sw

Kia'ya çok sıcak bakmıyorum nedense. Sanırım ikinci elinin zayıf olması ve sağlam gelmemesi aklıma ilk gelenler.

Bence bi bakın. Tasarımını oldukça tatmin edici ve farklı. Aynı zamanda tam bi f/p ürünü

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben vw almak istiyorum hangi modeli alayım diye bir başlık açsanız burası yıkılır
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.