Şimdi Ara

Sigara komple yasaklanmalı mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
58
Cevap
1
Favori
656
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki

Sigara komple yasaklanmalı mı?

(En Son Oy Tarihi: 3.2.2016)
Giriş
  • Bence yasaklanmalı. Insan Vücuduna bir tane faydası olmayan zehirdir. Evet söz sizde gençler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 26 yaşımdayım 20-25 arası sigara kullandım toplasan anca 3 sene kullanmışımdır. Bir türlü bağımlısı olamadım. Artık kullanmayı da düşünmüyorum.

Yasaklanma olayına gelince bence yasaklanmamalı. Parası olan ve sağlığını düşünmeyen her birey içebilir. Sonuçta kişisel özgürlük ve irade meselesi. En azından ülke ekonomisine katkıları bulunuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Angelica -- 31 Temmuz 2015; 19:34:17 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ülke karışmış birbirine birde sigara yasaklanmalı felan millet birbirini doğrar,
  • içen içsin bana ne. kapalı alanlarda falan içip başkalarını rahatsız etmesinler yeter.
  • herkesin içtiği kendinedir
  • Yasaklanamaz.
  • Esrar yasallasmali.

• quote:

Orijinalden alıntı: Bonnie Wright

Esrar yasallasmali.

Adamım.
  • Herkesin içtiğine kimse karışabilir
  • konu başlığını görünce sinirlendim daa bak
  • quote:

Orijinalden alıntı: Casablancas

konu başlığını görünce sinirlendim daa bak

Neden?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MinPayne

Bence yasaklanmalı. Insan Vücuduna bir tane faydası olmayan zehirdir. Evet söz sizde gençler.

Yasaklanmamalı. (Sigara içmiyorum) Adeta kendini başta kendisine olmak üzere çevresine ve ülkesine zarar vermeye adamış insanlar var. En azından bunlar erken ölüyor sigara vs. sayesinde. Bence gerekli birşey ama elden geldiğince de gençler uzak tutulmalı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-9EC7358F0 -- 31 Temmuz 2015; 19:45:53 >
  • Beyaz şekerin de hiçbir faydası yok. Ve zararı var vücuda. O nu da yasaklayalım , sigara da. VS. vs. saçma bir düşünce
  • quote:

Orijinalden alıntı: MinPayne

quote:

Orijinalden alıntı: Casablancas

konu başlığını görünce sinirlendim daa bak

Neden?

şaka yapıyorum hocam
  • Dışarıda duraklarda kaldırımda yürürken içmek yasaklanmalı

Çünkü yürürken sigaranın dumanı içmeyene de geliyor

• Bence yasaklanmalı ama:

• ben beyaz şeker yiyince otobüste, metroda koku yayıyor muyum? veya başkalarının yanında beyaz şeker yiyince onlar da beyaz şeker yemiş gibi mi oluyorlar?
  • yasaklar cezbedicidir!!!
  • Sigara komple yasaklanmalı mı? Evet 50% (13) Hayır 46% (12) Bilmiyorum 3% (1)

Yüzde 1 nerede?

• Kurallar dahilinde serbest bırakılmalı. Alkol'de olduğu gibi. Birileri çıkıp "Özgürlüğümü kısıtlıyorsunuz" diyebilir, bunların dumanını ve bozgunculuklarını çekmek durumunda değiliz. Paşa paşa uyarlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kediyeyolgösterenadam -- 31 Temmuz 2015; 19:58:57 >
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.