Şimdi Ara

acemi I phone 6 kullanıcısına yardım yardım lütfen

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
516
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar selamlar. ben yeni Iphone 6 aldım da. nereden müzik indireceğimi bilmiyorum. bu konuda bana fikir verir misiniz?
    bir de ios 9 gelmiş sanırım benim telefonum 8.4 te sanırım güncellemeleri nasıl takip edeceğim. cevaplarsanız sevinirim

• İOS 9 daha beta 4 aşamasında.

iTunes'dan albüm veya parçaları kredi kartınızla satın alabilirsiniz telefonunuzda yüklü gelen iTunes Store aracılığı ile.

Bilgisayarınızdan da iTunes programı yardımıyla kendi müziklerinizi yükleyebilirsiniz.
  • Bilgisayara iTunes indir. Muzik klasorunde iTunes diye bir klasor olusacak. Onun icinde de Otomatik olarak itunes'a aaktar gibi bir klasor olmasi lazim. Telefonun bilgisayara bagliyken ve iTunes acikken Oraya attigin butun muzikler telefonuna gelir. Fakat kopyalayip at muziklerini cunku aktardiktan sonra klasorden siliniyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • cevaplar için teşekkürler. benim bilgisayarım asus olduğu için sıkıntı olur mu bilemedim. onu sorayım dedim. bir de bu güncellemeler falan otomatik gelicek di mi bana herhangi bir yere girip uğraşmıcam yani?
  • Sıkıntı olmaz. Apple'ın sitesinden yükleyebilirsiniz iTunes'u.
    Güncellemelere ayarlar > genel > yazılım güncelleme kısmından kontrol edebilirsiniz. Herhangi bir bildirim gelmez size
  • 1-Müziği ücretli bir şekilde iTunes'tan,indirdiğiniz mp3'leri veya her türlü arşivinizi iTunes üzerinden,veya telefon üzerinden you tube music downloader tarzı AppStore uygulamaları üzerinden indirebilirsin.
    2-iOS9,beta yani deneme aşamasında.Kullanışlı değil.Eylül'de kullanıma sunulacak.Ayarlar>Genel>Yazılım Güncelleme veya iTunes üzerinden güncelleyebilirsin.
    3-I phone değil iPhone diye yazılıyor. :)

Hayırlı olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: MustafaOzcelik

Sıkıntı olmaz. Apple'ın sitesinden yükleyebilirsiniz iTunes'u.
    Güncellemelere ayarlar > genel > yazılım güncelleme kısmından kontrol edebilirsiniz. Herhangi bir bildirim gelmez size

Güncelleme içinde uyarı geliyor yanlış bilgi vermeyelim
    Cihazınızda hangi simgenin sağ üst kısmında kırmızı bir numara 1,2,3 yada uyarısına gore 43 bildirim gelir
    Mesela yeni 12 mail varsa mail uygulamasının sağ üstünde 12 yazar yazılım güncellemesi çıktığında cihaz size bir yada iki gun içerisinde yeni bir sürüm oldugunu hatırlatır yoksay derseniz ayarlarda sağ Üstte. 1 yazisi Güncelleme yapana kadar kalır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KinZhull

quote:

Cihazınızda hangi simgenin sağ üst kısmında kırmızı bir numara 1,2,3 yada uyarısına gore 43 bildirim gelir
    Mesela yeni 12 mail varsa mail uygulamasının sağ üstünde 12 yazar yazılım güncellemesi çıktığında cihaz size bir yada iki gun içerisinde yeni bir sürüm oldugunu hatırlatır yoksay derseniz ayarlarda sağ Üstte. 1 yazisi Güncelleme yapana kadar kalır

Hocam o güncelleme bildirimi, güncellemeyi kontrol etmedikçe çıkmaz. Yanlış bilgi vermeyelim.

• MustafaOzcelik M kullanıcısına yanıt
    Ben Güncelleme kontrol etmedim ama ayarlarda 1 yazıyor yeni bir Güncelleme olduğu için, yanlış biliyorsunuz kontrol şart değil.

• Merhaba,

Burada sadece itunes'tan müzik indirip dinlleyebilirsiniz gibi bir anlatım olmuş ancak kazın ayağı öyle değil, bazı müzik servisleri var "spotify" veya "deezer" gibi bunlar da size ücretli/ücretsiz üyelikler sunuyor, ücretli üyeliklerde şarkıları telefonunuza indirip internet paketinizden harcamadan kullanmanıza olanak veriyor, spotify'ı ele alırsak, inanılmaz geniş bir müzik arşivi var ve her geçen gün içerisindeki türkçe arşivini de genişletiyor, aylık 10 lira verip premium kullanmanızı tavsiye ederim zaten enpara kart ile alırsanız ücretin yarısı hesabınıza iade ediliyor ki çok komik bir rakam 5 lira aylık, içerik olarak çok güzel playlistler, last.fm gibi yeni müzikler keşfetmenizi sağlayacak hizmetler, premium'a özel reklamsız içerik ve offline dinlemek için uygulamaya indirme özellikleri vs. var, bu uygulamayla aynı mottada bir de "apple music" var ancak ülkemize gelmesi beklenenden uzun sürdü çeşitli telif anlaşmazlıklarından dolayı yakın da o da gelecek ve onun da fiyatı yaklaşık 10 lira olacak, enpara ile öderseniz o da 5 lira civarına gelecek, fakat şu an için itunes'a kullanılabilir alternatifiniz spotify, forumu takip ederseniz apple music açıldığında da haberdar olabilirsiniz ki onun da gelmesi çok uzun sürmez gibi duruyor.

iyi günler

• quote:

Orijinalden alıntı: gokceonur

Merhaba,

Burada sadece itunes'tan müzik indirip dinlleyebilirsiniz gibi bir anlatım olmuş ancak kazın ayağı öyle değil, bazı müzik servisleri var "spotify" veya "deezer" gibi bunlar da size ücretli/ücretsiz üyelikler sunuyor, ücretli üyeliklerde şarkıları telefonunuza indirip internet paketinizden harcamadan kullanmanıza olanak veriyor, spotify'ı ele alırsak, inanılmaz geniş bir müzik arşivi var ve her geçen gün içerisindeki türkçe arşivini de genişletiyor, aylık 10 lira verip premium kullanmanızı tavsiye ederim zaten enpara kart ile alırsanız ücretin yarısı hesabınıza iade ediliyor ki çok komik bir rakam 5 lira aylık, içerik olarak çok güzel playlistler, last.fm gibi yeni müzikler keşfetmenizi sağlayacak hizmetler, premium'a özel reklamsız içerik ve offline dinlemek için uygulamaya indirme özellikleri vs. var, bu uygulamayla aynı mottada bir de "apple music" var ancak ülkemize gelmesi beklenenden uzun sürdü çeşitli telif anlaşmazlıklarından dolayı yakın da o da gelecek ve onun da fiyatı yaklaşık 10 lira olacak, enpara ile öderseniz o da 5 lira civarına gelecek, fakat şu an için itunes'a kullanılabilir alternatifiniz spotify, forumu takip ederseniz apple music açıldığında da haberdar olabilirsiniz ki onun da gelmesi çok uzun sürmez gibi duruyor.

iyi günler

Arkadaşa katılıyorum bende telefona mp3 atmakla uğraşıyordum geçen aya kadar gecen ay spotify premüumu keşfettim her ay yapmayı düşünüyorum ha illa kendi müziğimi atarım diyorsanızda iTools yükleyin sürükle bırak mantığıyla mp3 atabilirsiniz itunes tan daha kolaydır

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: KinZhull

quote:

Hocam o güncelleme bildirimi, güncellemeyi kontrol etmedikçe çıkmaz. Yanlış bilgi vermeyelim.

Çıkıyor hocam emin olabilirsiniz ben bir çok güncellemeyi sabah uyandığımda cihazın verdigi cihaziniz icin yeni bir Sürüm var yazisi ile guncelledim öyle sık sık Güncelleme kontrol eden birisi degilim takipte etmem ama o uyarı geliyor bundan eminim

• Ne biçim sorular bunlar. Elinde uzay üssü telefonmu tutuyorsun azıcık araştır" gibi saçma sapan cümleler kurmayın, adam bilmiyor işte.

• quote:

Orijinalden alıntı: cMbRs

Ben Güncelleme kontrol etmedim ama ayarlarda 1 yazıyor yeni bir Güncelleme olduğu için, yanlış biliyorsunuz kontrol şart değil.

Okey
  • electronicman34 E kullanıcısına yanıt
    hiç uğraşmayacaksın full mp3 vb müzik indirme programını teline yükleyeceksin ondan sonra istediğin müziği teline indirip i tunes üzerinden pc nede aktarabilirsin.

güncelleme geldiğinde telefonun sana haber verecek zaten.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.