Şimdi Ara

Iphone 4s açıkken şarj olmuyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
2.214
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Iphone 4S telefon açıkken hiç şarj olmuyor. Telefonu full kapatırsam hiç açmadığım taktirde olması gereken normal hızında şarj oluyor. Neden olabilir ? Fikri olan?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Su teması veya darbe oldu mu?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • @koray.tekler kullanıcısına yanıt
    Yok hayır, Sıvı teması veya darbe olsa. Telefon hiç şarj olmazdı. Telefonu kapatıyorum şarj oluyor. Açıyorum 100 batarya ve normal kullanıyorum. Şarj bitiyor hadi telefonu tekrar kapat kapalıyken tekrar şarj et.
  • okttay kullanıcısına yanıt
    O zaman yazılımdandır,
    Klasik olacak ama ayarları sıfırlamayı dene,
    işe yaramazsa itunes a bağlayıp restore et düzelir diye düşünüyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • @koray.tekler kullanıcısına yanıt
    Evet restore düşündüm ilk etapta ios8 kurmak zorunda kalacağım. Telefonda ios 7.1.2 var. Önce bir ayarları sıfırlamayı deneyeceğim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: okttay

Evet restore düşündüm ilk etapta ios8 kurmak zorunda kalacağım. Telefonda ios 7.1.2 var. Önce bir ayarları sıfırlamayı deneyeceğim.

Bence,orijinal bir kablo ile dene.(Ya da en azından MFi (Made for iPhone/iPod/iPad) yani %100 uyumlusu).Genelde ondan oluyor.
  • Sarj soketi ugrasmayin bosuna

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aynısı bana da olmuştu.Başka şarj cihazı aldım denedim.Sıkıntı geçti. sizin sıkıntınız bu olabilir.değilse şarj soketi problemli olabilir ...
  • Arkadaşlar, dün itibariyle telefon kapalıykende şarj olmamaya başlamış. Arkadaştan kablo alıp denedim evet sorun kablodaymış. Hem kapalı,hemde açıkken şarj oluyor telefon.
  • Çakma kabloyla denerken aynısı oluyordu, kaç defa çıkarıp takıp ancak öyle şarja geçirebiliyordum. Orijinal ile her türlü şarj oluyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.