Şimdi Ara

İddia: Yeni nesil Apple TV, Eylül ayında geliyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
448
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İddia: Yeni nesil Apple TV, Eylül ayında geliyor 

Apple'ın uzun zamandır konuşulan yeni nesil Apple Tv modeli, gelen son bilgilere göre Eylül ayında resmi olarak duyurulacak.

Apple iPhone 6s ve iPhone 6S Plus ile beraber kullanıcıların beğenisine sunulacağı söylenen yeni nesil Apple TV, şimdiye kadar öğrendiğimiz kadarıyla yeni bir tasarım, dokunmatik yüzeye sahip yeni kumanda, daha fazla depolama seçeneği ve Apple A8 işlemci ile karşımıza çıkacak.

Yeni neslinde sunulacak yazılım geliştirme kitiyle (Cihaz için oyun ve uygulama geliştirmek için) kendi uygulama marketi ve dijital asistan Siri entegrasyonu alması beklenen Apple TV, ayrıca daha önce duyduklarımız doğru çıkarsa beklentilerin aksine 4K yerine Full HD çözünürlük desteğinde kalacak.

Apple'ın donanımsal olarak hazır olmadığı için geçtiğimiz WWDC 2015 konferansında tanıtmadığı yeni nesil Apple TV, görünüşe bakılırsa bekleyenlerini pişman etmeyecek.

Not: Görsel temsilidir. 

• Oyun ve uygulama desteği çoğalırsa aslında güzel cihaz.
  • 4k olmaması mantıksız

• Bunu satın almak, önümüzdeki birkaç yıl daha Full HD çözünürlükle yetinmek demek olacağından mantıklı bir alışveriş olmayacak.

• Ben bekliyorum.Açıkçası şuanki apple tv çok eski bir işlemci kullansada akıcı ve stabil çalışıyor ama A8 gibi bir işlemciye yer verilirse veyahut dahada çılgınlık yapıp yeni nesil A9 u koyarsa büyük yankı uyandırabilir.Zaten fiyatıda baya uygun her televizyonun altına koyası geliyor insanın.

• Ben Apple TV mi yenilemeyi düşünüyorum o Yüzden bekliyorum merakla.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu Apple harbi dengesiz.iMac,5k ile çıkar ama iTunes'ta 4k içerik yok,vs.
  • A8 4k çözünürlükte oyunları oynatacak güçte mi? Pek sanmıyorum. iPad air 3 ile aynı işlemci kullanılsa bi ihtimal derdim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: This Is My Destiny

Bu Apple harbi dengesiz.iMac,5k ile çıkar ama iTunesta 4k içerik yok,vs.

5K iMac'i sen film izleyesin diyte mi yaptılar acaba? Sen önce git önce o PC hangi amaca ve kimlere hitap ediyor onu öğren. sonra bak bakalım terbiyesiz kim???

Ağzı olan konuşuyor arkadaş. Bu memleketin ergenlerine eğitim yokmu bu ülkede isyan ediyorum böyle yorumlar gördükçe.. geleceğimiz yok arkadaş bu kafalarla olmaz.. yok..

• TV de tamam Apple araba da olursa seriyi tamamlariz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ele7en

TV de tamam Apple araba da olursa seriyi tamamlariz

Buyrun

https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=108453749&p=1&f=189

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • roku almak daha mantıklı geliyor.4k desteği olmaması bence eksiklik.
  • Apple TV, Iphone gibi her sene değiştirilen bir ürün olmadığı için 4K olmaması ve A8 çipi kullanmasını pek doğru bir hamle olarak görmüyorum.

• Herşey iyi hoş da ben bu mkv uzantılı filmleri MacBook üzerinden AirPlay ile LCD televizyonda izleyemiyorum arkadaş!!
    Takılıyor, hoplayıp zıplayıp bağlantıyı kesiyor. Mirroring bile yapamıyor. Ben ne anladım o zaman bu işten?
    Sokaktan 5 tane düz, vasıfsız adam yakalıyıp test ettiremiyorlar mı bu cihazları anlamıyorum.
    Macbooktan AirPlay ile mkv uzantılı film izlemek çok mu sıradışı bir durum yoksa, ben mi farkında değilim bu durumun!?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.