Şimdi Ara

Angry Birds 2, ilk 12 saatte 1 milyon kez indirildi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
424
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Angry Birds 2, ilk 12 saatte 1 milyon kez indirildi 

Rovio, Angry Birds 2'yi mobil oyuncuların beğenisine sunmasının ardından kısa bir süre sonra oyuna ait ufak bir istatistik paylaştı.

Rovio'nun resmi Twitter hesabı üzerinden yaptığı paylaşıma göre Angry Birds 2, uygulama marketlerindeki yerini aldıktan 12 saat sonra 1 milyon indirilme sayısına ulaştı. Angry Birds markasının popülerliği göz önüne alındığında bu başarı kabul edilebilir gibi görünüyor. Ancak, Angry Birds 2'nin şu an için sadece Android ve iOS platformlarında boy gösterdiği düşünülecek olursa Rovio'nun kısa bir süreçte tatmin edici bir geri dönüş aldığını söyleyebiliriz.

Serinin diğer oyunları gibi ilerleyen dönemlerde diğer platformlar için de yayımlanması beklenen Angry Birds 2'yi henüz indirme fırsatı bulamadıysanız aşağıdaki market bağlantılarını kullanabilirsiniz.  

• Gerek fizik motoru olsun gerekse de eğlenceli animasyonlar olsun, oyun beklentileri gerektiği ölçüde cevap verdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi casperfriendly -- 31 Temmuz 2015; 11:15:56 >
  • Oyun daha aksiyon dolu ve eğlenceli olmuş
  • Magic Card lar oyuna yeni bir hava katmış
  • Kartlar yeni bir renk katmis oyuna, karakterlerin sevinme sekilleri falan gayet iyi olmus bence. Konsept olarak farkli degil tabiki ama grafik olarak farkli gercekten bu da daha eglenceli yapmis bence. Begendim..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Herkes beğenmis yahu, gelişme var demekki.

İndireyim hemen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyun meraklisiyiz normal bir durum

• VUHU ENGRİ BÖRDSE BAYILIRIM
  • Oyun çok iyi yalınız

• 41. bölüme geldim ben de, güzel yapmışlar. Özellikle bölümler hiçbir zaman aynı olmuyor, objeler sürekli değişiyor ve bu da yeni bir boyut katmış oyuna.
  • İndirip silen 1 milyon olucak baslik

• şaşırmadım, güzel oyun valla
  • Bu kadar beklentiden sonra begenilmesine sasirdim

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.