Şimdi Ara

beyler neden lol oynuyosunuz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
0
Favori
487
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ciddi Bi şekilde soruyorum, internet kafelerde falan oynayan kitle belli zaten. Kime sorsam cok yeriyo bu oyunu, neden bole?
    Bu forumda ole çocuklar yok biliyorum o yüzden guzelcene soruyorum, özellikle merak ettiğim şey dotadan farkı ne bu oyunun?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 1) internet kafedeki kitleyle eşleşenler düşünsün
    2) bu forum anaokulu gibi çok yanlış gelmişsin
  • güzel oyun ya her ne kadar içindeki insanlar rezil olsada.
  • mmorpg oyunlar bitti denecek kadar azaldı bu yüzden herkes mobalara yöneldi bende 3 sezondur oyun kıtlığından oynuyorum
  • Oynayacak başka adam gibi oyun olmadığı için oynuyorum. Bulsam anında bırakıp ona başlarım

• Burasi hakkinda yanlis dusuncelerin var. Ben burayi knightci tayfa zannederdim ama gecenlerde acilan metin2 konusunu gorunce yas ortalamasi hakkinda fikir sahibi oldum. Yasin da bi onemi yok da oynayan zihniyet acisindan diyorum. Bu bolume bakis acim degisti. Niye oynuyorsun dersen online oyun oynamak guzeldir. Ucretsiz olmasi ayri bir guzel. Oyuncu kitlesinin fazla olmasi ayri bir guzel. Oyuna deger veren firmanin olmasi ve gelisime acik olmasi ayri guzel. Etkinliklerin turnuvalarin yapilmasi ayri bir guzel. Senin dunyanin en iyi oyuncusu olmanin onunde hicbir engel olmamasi ayri guzel. Sen de baslarken faker da baslarken ayni statudesiniz parayla one gecen yok. Ayrica takim olmanin onemi de bi hayli fazla bir oyun. Zaman oldurmek icin birebir. Saatlerce mesgul edebiliyor beni. Benim sebeplerim bunlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gerizekalıyım o yüzden. Bunun başka açıklaması yok sadece oynasam iyi, günümün neredeyse tamamı league ile geçiyor

• Sen niye dota oynuyorsun ? LoL'den farkı ne ?
  • Oynıcak oyun yokta ondan.Hots denedim pc öldü xd
  • Zevkler ve renkler tartışılmaz.Sezon 3 başından sezon 4 sonuna kadar oynadım.O sürede tamamen eğlenmek için oynadım asla dereceli oynayıp lig kasayım demedim.Çünkü 400 normal win oldu bir bakayım nasılmış göreyim dedim.En ufak hatalarda sövenleri görünce dereceli falan girmedim.Arkadaşlarla 5 li eğlenmek için girdik genelde.Normal oyundan çok ARAM oynardım.Orası baya zevkli oluyordu normal oyuna göre.

• Sana ne

• quote:

Orijinalden alıntı: Tristy

Gerizekalıyım o yüzden. Bunun başka açıklaması yok sadece oynasam iyi, günümün neredeyse tamamı league ile geçiyor

Buradaki çoğu kişiyi bende dahil özetleyen yazı helal olsun
  • Dota oynamıyorum. Guzelcene soru sordum, diğer arkadaşlar gayet olgun cevaplar vermişken bu konuşma tarzı falan
    Ortalama bi lol oyuncusu bole oluyo işte, o kadarını biliyorum. Gelen on cevaptan bi seninki bi de hayrikoc61 kod isimli cocugun tavrı bole, demek ki burda azınlıkta da olsa gene su int kafedeki 11yasındaki çocuklardan var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-DA9FD3894 -- 31 Temmuz 2015; 1:19:12 >
  • Ya o tüm gün oynamak başka bişi, benim sorum neden tüm gün lol? Mesela csgo var wow var falan hadi bunların tarzını sevmiyosunuzdur ilk basta dediğim gibi dota var
    Onu niye oynamıyosunuz
    Gerçekten merak ediyorum, iki oyunu da toplasan 4er saat falan oynamısımdır bakmak için o kadar

• quote:

Orijinalden alıntı: ss_kage

Dota oynamıyorum. Guzelcene soru sordum, diğer arkadaşlar gayet olgun cevaplar vermişken bu konuşma tarzı falan
    Ortalama bi lol oyuncusu bole oluyo işte, o kadarını biliyorum. Gelen on cevaptan bi seninki bi de hayrikoc61 kod isimli cocugun tavrı bole, demek ki burda azınlıkta da olsa gene su int kafedeki 11yasındaki çocuklardan var

Sen kimsin de bilmedigin bir kisiyi yargiliyorsun 11 yasinda falan diye ? 12 yasinda misin ? Ben duzgun bir soru sormustum kendince bir havalara girip sacmalamissin. Ortalama bir lol oyuncuymus da.

Edit bir sonraki mesajinla zihniyetini belli ettin. Cahil bir oyuncu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mithrandir. -- 31 Temmuz 2015; 1:22:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: calibrane

Burasi hakkinda yanlis dusuncelerin var. Ben burayi knightci tayfa zannederdim ama gecenlerde acilan metin2 konusunu gorunce yas ortalamasi hakkinda fikir sahibi oldum. Yasin da bi onemi yok da oynayan zihniyet acisindan diyorum. Bu bolume bakis acim degisti. Niye oynuyorsun dersen online oyun oynamak guzeldir. Ucretsiz olmasi ayri bir guzel. Oyuncu kitlesinin fazla olmasi ayri bir guzel. Oyuna deger veren firmanin olmasi ve gelisime acik olmasi ayri guzel. Etkinliklerin turnuvalarin yapilmasi ayri bir guzel. Senin dunyanin en iyi oyuncusu olmanin onunde hicbir engel olmamasi ayri guzel. Sen de baslarken faker da baslarken ayni statudesiniz parayla one gecen yok. Ayrica takim olmanin onemi de bi hayli fazla bir oyun. Zaman oldurmek icin birebir. Saatlerce mesgul edebiliyor beni. Benim sebeplerim bunlar.

Sanırım bi çok kişi bu yüzden oynuyo, cok acıklayıcı olmuş sağolasın

• quote:

Gerizekalıyım o yüzden. Bunun başka açıklaması yok sadece oynasam iyi, günümün neredeyse tamamı league ile geçiyor

Gelin sarılalım
  • Tamam hadi mutlu ol :D

Oyunculuğu lol veya dotayla olcen de varmıs

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-DA9FD3894 -- 31 Temmuz 2015; 1:26:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Infinityy

quote:

Gelin sarılalım

Ağlatıcaksın hocam yapma
  • Zaman geçirmek için, bazı oyunlar gibi parayla güçlenilen bir oyun değil (bkz:mmorpglerin hepsi) yetenek gerektiren ve en önemlisi EĞLENCELİ olduğu için oynuyorum.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.