Şimdi Ara

Digiturk hd uydu alıcı si trt hd kanallarını bulmuyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
1.752
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar diguturk hd uydu alıcım trt hariç tüm hd kanalları buluyor trt nin hd kanlarını bulmuyor özelikle mi planlanmış bu yoksa benim cihazda mi sorun var bu arda diguturk üyeyi değil üyeliğim bitti çanak attende turksat a dönük lütfen ama lütfen yardım edin saygilar saygilar marka Dt 9102 hd

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• kimse bilmiyor mu bu olayı

• çağrı merkezini arayıp durumu izah et beli lnb değişimi ile çözülür sorunun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muss99 -- 31 Temmuz 2015; 17:26:51 >
  • Kardeş aynı sorun bende de var. Cihaz 9103 hd türksatta trt hd frekansından manuel arama da yaptım ama aynı frekanstaki hd olmayan kanalları buluyor hatta trt world hd yi dahi buluyor ama trt spor hd, trt hd, trt1 hd vs trtnin hicbir hd kanalı yok. Diger butun hd ulusal kanallar var buluyor. Cözüm bulabildiniz mi acaba?
  • hocam aynı sorun bedede var siz çöbildiniz mi?
  • _Santiago_ kullanıcısına yanıt
    hayır sorun devam ediyor...
  • Bir türlü cözemedim bende şimdi barcelona sevilla süper kupa finali var çamur gibi sd yayını ile izliyorum hd receiver var bir ise yaramıyor bütün ücretsiz hd kanalları buluyor trt nin hd lerini bulmuyor ilginç ya

• hocam benim tahminim pakete uye olunca onlar ekliyor.diğitürk online işlemlerden izleyebildiğiniz kanallara bakabiliyorsunuz.
  • bende de aynı sorun var , çözen yok mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Santiago_

hocam benim tahminim pakete uye olunca onlar ekliyor.diğitürk online işlemlerden izleyebildiğiniz kanallara bakabiliyorsunuz.

Ben digiTürk e üye değilim eskiden uyyedim bıraktım adamlar geldi çanagi turksat çevirip gittiler neden trt hd ler yok onu cozemyirum deneNemedigim frekans kalmadı antenlede oynamak istemiyorum diyer kanllar bozulacak diye

• bende de bazı kanalları bulamamıştı kurulum yaparken
    next cihaz kullanıyorum lnb frekansı 09750/10550 olduğunda bazı kanalları bulamıyordum onu 09750/10600 yaptım tüm kanallar çıktı böyle bir problem olabilir sizde de
  • Frekansla ilgili olacağını düşünmüyorum çünkü tv nin dahili uydusuyla trt nin hd kanalları izlenebilirken aynı kabloyu dt reciverina bağlayıp aynıfrekanstan arama yapınca o frekanstaki hd olmayan kanallar bulunuyor ama hd kanallar yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: psiko53

bende de bazı kanalları bulamamıştı kurulum yaparken
    next cihaz kullanıyorum lnb frekansı 09750/10550 olduğunda bazı kanalları bulamıyordum onu 09750/10600 yaptım tüm kanallar çıktı böyle bir problem olabilir sizde de

Ben o dediğin değerleri diguturk hd receiver da degistemiyorum sadece frekans değiştirebiliyorum o kısıma müdahale edemiyorum ya da ben yapamıyorum

• Bu sorunu çözebilen varmı
  • Yok bir çözüm bulunamadi arastirmalarima gore canak antenin lnb bi kismi sanirim uyumlu degil internette oyle bir sey okumsutum

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.