Şimdi Ara

19-20 yaşına gelip şimdiye kadar hiçbir yerde çalışmamış var mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
217
Cevap
6
Favori
9.077
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar şuana dek 3 ayrı sanayi firmasında çalıştım. Ayrıca şuan bi mağazada kasiyerlik-müşteri danışmalığı yapıyorum bilindik bi giyisi markası. Ayrıca üniv okuyorum.

20 yaşına gelip hiçbir yerde çalışmamış olan var mı merak ediyorum?

Hayatın ne kadar zor olduğunu görmeli insan çalışıp

• giyisi mi

açıköğretim işletme mi okuyorsun kardeş?
  • Ben yazları köpek gibi Gıda sektöründe çalıştım 18 yaşındayım
    Bayan Kuaför'ünde çalıştım , Pide Börek Pohaça imalatında çalıştım , Pastacılıkta yaptım ve birsürü iş yaptım
  • quote:

Orijinalden alıntı: nickbulpageat

giyisi mi

Çevre mühendisliği okuyorum devlet üniversitesinde.

De Facto da çalışıyorum marka ismi verip reklam yapmak istememiştim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Çevre Müh

quote:

giyisi mi

cv ile mi girdin hocam?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BahtsızBedeviBenim

quote:

quote:

giyisi mi

cv ile mi girdin hocam?

Hocam benimki biraz şans oldu ya :) Cv bırakmaya gitmiştim işte o evde de durumlar sıkıntıydı. Orda mağaza müdürü vardı sevdi beni sonra ben resim doldurup yarın bırakayım dedim. Ertesi gün oldu gittim hazır sen gelmişken ön görüşme yapalım dedi konuştuk normalde böyle birşey olmaz ama seni gözüm gerçekten çok tuttu samimi geldin bana dedi. Daha sonra bölge i.k. ile görüşmeye çağırıldım saat 11de. Orda bi 90 soruluk sınav oldum kolaydı sınav öngörüşme yapıldı insan kaynakları müdürüyle . işte 2 gün sonra da mail geldi belgeleri tamamlayıp başla diye.

• amele işlerine girerseniz tabii ki yorulursunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahz-ı yed

amele işlerine girerseniz tabii ki yorulursunuz

Sanayide teknik ressamlık yaptım :) Emin ol her iş yorucu istediğin kadar masa başı ol.
  • Çeşitli yerlerde çalıştım ama hayatın ne kadar zor olduğu sırf çalışarak görülmüyor, o biraz çalışmazken rahat bir hayat yaşayanlar için geçerli maalesef.
  • Çevre Müh kullanıcısına yanıt
    ben de 2 farklı firmada staj yaptım. hani staj deyince yan gelip de yatmadım ama hiç yorulmadım açıkçası. gidip meslek dışı iş yaparsan yorulursun tabii. bildiği işi yapınca yorulmuyor insan.
  • Çalışmadım, ihtiyacım da yok
  • 20 yaşındayım hiç çalışmadım iki gün sonra işe başlayacam. Tüm başvurularım deneyim yok diye kabul edilmedi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Mareşal

Ben yazları köpek gibi Gıda sektöründe çalıştım 18 yaşındayım
    Bayan Kuaför'ünde çalıştım , Pide Börek Pohaça imalatında çalıştım , Pastacılıkta yaptım ve birsürü iş yaptım

sorduk mu

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: BahtsızBedeviBenim

quote:

quote:

giyisi mi

cv ile mi girdin hocam?

Hocam benimki biraz şans oldu ya :) Cv bırakmaya gitmiştim işte o evde de durumlar sıkıntıydı. Orda mağaza müdürü vardı sevdi beni sonra ben resim doldurup yarın bırakayım dedim. Ertesi gün oldu gittim hazır sen gelmişken ön görüşme yapalım dedi konuştuk normalde böyle birşey olmaz ama seni gözüm gerçekten çok tuttu samimi geldin bana dedi. Daha sonra bölge i.k. ile görüşmeye çağırıldım saat 11de. Orda bi 90 soruluk sınav oldum kolaydı sınav öngörüşme yapıldı insan kaynakları müdürüyle . işte 2 gün sonra da mail geldi belgeleri tamamlayıp başla diye.

Bende onume gelen yere cv dolduruyorum da 2 hafta olacak ses yok hala. Senin sansın bana da ugrarasın bir ara

• quote:

Orijinalden alıntı: AttanDusenAdam

quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Mareşal

Ben yazları köpek gibi Gıda sektöründe çalıştım 18 yaşındayım

sorduk mu

talimat almıyorum zaten sen sormadan da cevaplayabiliyorum.
  • 22 yaşındayım hiç çalışmadım. ömür boyu çalışmayı düşünmüyorum.
  • ben hiç tanımadığım kişinin yanında çalışmadım ama 2 sene inşaat da elektrikcide çalışdım sonra sanayide çalışdım 4 5 sene yedek parça aksesuar işinde ama nedense bi işde dikiş tutturamadım önemli olan zor işde yada çok paralı işde çalışmak değil önemli olan sürekli sürdürebilmek bir insan örnek verme gerekse 21 22 de iş çalışmaya başlasa 60 65 de emekli oluyor nerdeyse 40 sene aynı iş yapcan düşün
  • Bende hiç çalışmadım hayatın zorlukları çalısarak mı öğreniliyor ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MarjinaL_Kedi

ben hiç tanımadığım kişinin yanında çalışmadım ama 2 sene inşaat da elektrikcide çalışdım sonra sanayide çalışdım 4 5 sene yedek parça aksesuar işinde ama nedense bi işde dikiş tutturamadım önemli olan zor işde yada çok paralı işde çalışmak değil önemli olan sürekli sürdürebilmek bir insan örnek verme gerekse 21 22 de iş çalışmaya başlasa 60 65 de emekli oluyor nerdeyse 40 sene aynı iş yapcan düşün

Aynı şirket değil de aynı sektörde çalışabilirsin hocam.

Babam 19 sene çalışmıştı aynı şirkette. Daha sonra çıktı işten . Tam 19 sene
  • 17 yasindayim 2 yerde calistim iyikide calismisim hem insanlari taniyorum hem tecrube oluyor.Calisin arkadaslar

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.