Şimdi Ara

Telefon Olarak Ne Önerirsiniz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
196
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    -İşlemcisi İyi
    -Ram ı İyi
    -Arka Kamerası İyi
    -Ekranı İyi
    -Pil Ömrü Iyi
    -Hafif ve Geniş
    -Basit Arayüzlü
    -Android Sistemli

Ne önerirsiniz ?

Benim hoşuma Note Edge ve LG G4 gitti. Sizce iyiler mi? Note 2.7ghz lik işlemcisi ve geniş ekranı yüzünden sevdim. LG yi ise kamerası ve tasarımından.

Not: Daha Önce android kullanmadım. Iphone 4 kullanıyorum. Taş gibi telefon ama artık kamerasıyla, pil ömrüyle ve teknik performansıyla o kadarda iyi bir telefon değil.

Android istememin sebebi daha açık bir işletim sisteminin olması.

Bu arada android hakkında çok iyi bilgim yok. Bu sürümünün yüksek olması çok farkediyor mu? Note de 4.4 demiş normalde bildiğim kadarıyla 5.0 çıkmıştı androidin. Bilgi verirseniz sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Eğer hocam oyun falan çok oynuyorsan g4e hiç bulaşma donanım konusunda zayıf kalır note edge de bence o kadar para verene kadar galaxy s6 al derim bu yazdığın büyün özellikleri rahat karşılar
  • z3..kısa ve net..

o butcede hepsı ıyı kameralı hepsı yuksek performanslı hepsı oyunları rahat oynatır,ama hem saglamlıkta ve bataryada hemde yazılım guncellemesınde z3 daha onde
  • Z3, daha da iyisi için Z3+

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dark_Knife

-Oyun Oynamak İçin
    -İşlemcisi İyi
    -Ram ı İyi
    -Arka Kamerası İyi
    -Ekranı İyi
    -Pil Ömrü Iyi
    -Hafif ve Geniş
    -Basit Arayüzlü
    -Android Sistemli

Ne önerirsiniz ?

Benim hoşuma Note Edge ve LG G4 gitti. Sizce iyiler mi? Note 2.7ghz lik işlemcisi ve geniş ekranı yüzünden sevdim. LG yi ise kamerası ve tasarımından.

Not: Daha Önce android kullanmadım. Iphone 4 kullanıyorum. Taş gibi telefon ama artık kamerasıyla, pil ömrüyle ve teknik performansıyla o kadarda iyi bir telefon değil.

Android istememin sebebi daha açık bir işletim sisteminin olması.

Bu arada android hakkında çok iyi bilgim yok. Bu sürümünün yüksek olması çok farkediyor mu? Note de 4.4 demiş normalde bildiğim kadarıyla 5.0 çıkmıştı androidin. Bilgi verirseniz sevinirim.

Ben s6 tavsiye ederim ama tasarım farkı da istiyorsanız s6 edge alabilirsiniz...Bütcenizi bilemem ama s6 nın parası kadar varsa hem s6 hem de ıphone 6 tavsiyem olabilir.Apple ın farkı oyunları ışık hızında açması ve bunu sadece ıphone 4 deki gibi çift cekirdekle yapması...Bütçenizin sınırını yazarsanız başka tavsiyelerim de olucaktır...Note 4 alırsanız güncelleme geldiğinde de güncellerseniz 5.0 olur...Link e tıklarsanız android hakkında bilgi alabilirsiniz...

http://sosyal-medya.orkestra.com.tr/htmldocs/sosyal_medya/icerik2079/android/google_isletim_sistemi.html

• Z3 derim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.