Şimdi Ara

Oxi anakinn'e ağzının payını veriyor [VİDEO]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
0
Favori
2.584
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ikisi de birbirinden beter ama bu primci anakin veledine ağzının payını iyi vermiş.İlk defa arkasındayım oxi nin

• video açılmadan önceki tip ne la öyle :^D

başlığı değiştir sakat
  • Anakin abim adamdır <3 sinir krizi <3 dalga geçmeyin pls <3 <3<3
  • anakin nasıl bir velet lan , adam sanalda soylenenden tırmıs :D oxinin 10km den bellı tek vusuluk canının oldugu zaten .

1 edepsiz 1 edepsize edep ogretiyor ozet bu beyler izleyecek oluyrsanız
  • LOL 2 morons
  • Geşke oxinin edep öğretecek edebi olsaydı..
  • Milletteki bu eziklik ne la böyle. Dünkü pirimci oxi gelmiş millete edep öğretiyo. Onun izleyici için kendine ddos attırdığını yanındaki insanlara sövdüğünü bilen bilir. Sen kimin burnunu kırıyon diyemedi 10 dk boyunca allah belanınızı versin ikinizinde.Bide alem malem çekiyo la sen hayırdır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • nasılda yola geliyor dayak yiyeceğini anlayınca özürlü primci

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi B-2 Spirit -- 30 Temmuz 2015; 20:06:45 >
  • İki low

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beni bilenler bilir oxiciyim.59 saniyeye kadar izledim adamı ezmeye kalkıyor ayar oldum bir daha izlemem.
  • 20 cm kol ölçüsü olan oxiden korkup abi çeken anakin - özet
  • Yaa yeter abicim. Bize ne bunlardan ? İkisi de adam etmez diyorsun 10 dakikanı şu gereksiz varlıklara harcayıp birde ağzının payını vermiş filan filan diyorsun. Sorsan ikisini de sevmezsin ama Allah bilir her yanınını da izlersin. Bize ne kardeşim böyle içeriklerden. Forum kullanım amacınızı s
  • gahahahavsgahah ne güldüm adamda biliyo ne mal olduğunu

• oxi beni dövsün nası ulaşabilirim ?
  • Zeoxi ruhu anaqiin denilen taklitçiyi pataklar işte bu be

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İnsan artığı ya. Şu yayın alemindeki karaktersiz insanları gördükçe deli oluyorum.
  • oxi denen iq su düşük arkadaşda zamanında bunun yaptıklarının aynısını yapmıştı hatırlataym
  • Bunlar ne ya asdadfasda.
  • star wars seven birisi olan şu veletin nickine ayrı bir uyuz oldum.
  • Merti ezmesi hoş bir davranış değil ki, ister snir krizi geçir demesi beni bile üzdü. Kendi yaptıklarını unutması çok tuhaf. Ddos yedi diye laptoba yumruk atıp ekranı parçalamalar, aglamalar, bozgun aldığında bebe gibi ağlaması. Metre bakiyorumda çocuğun diyecek çok şeyi var fakat korkusundan söyleyemiyor. Orada ben olsaydım lan düdük ddos yedi diye laptob kıran benmiyim diye sorardım. En fazla abi 1sene önce senin de videoların paylaşılıyor demis. Adam oxiye diyorki abi sevdiğim insansın oxide he he diyip geçiyor. Oxi veleddir. Merti sevmem ama kendinden güçsüzü ezmek ayıptır. Mesela o çocuğun abisi olsa kafa tutabilirdi oxiye. Yazık oxi.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.