Şimdi Ara

İstanbul Anadolu Yakasındaki En İyi TOYOTA Servisi Hangisi?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
56
Cevap
0
Favori
23.125
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Gitmiş olduğunuz İstanbul Anadolu Yakasındaki En İyi TOYOTA Servisi Hangisi?

(Müşteri Memnuniyeti, İlgi, Alaka Vs...)
    -------------------------------------------------

Cevapları Toparlarsak 09 Haziran 2010 İtibariyle;

DUMANKAYA : Olumlu : 3 / Olumsuz : 1

NATAŞ : Olumlu : 6 / Olumsuz : 5

DERİNDERE : Olumlu : 4 / Olumsuz : 2

KAVACIK : Olumlu : 1 / Olumsuz : 0

TARABYA : Olumlu : 1 / Olumsuz : 0

ORTAKÖY : Olumlu : 1 / Olumsuz : 0

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ak_onair -- 10 Haziran 2010; 21:24:48 >

• Bende toyotanın Derindere ve Ortaköy servislerine gittim.

Derindere: Aracı servise soktum. Herşey çok güzeldi. Parasını ödedim. Ondan sonra bir soru sormak istedim. 35 dakika 2 kişinin peşinden dolandım bir sorume cevap vermediler. Sorduğum soru: Arabanın bakımının ardından kağıtta yazan şeylerin ne anlama geldiğiydi. Orda yazıyor ya dediler. Ben otomotivcimiyim nerden anliim travers aks vs ne demek. gerçektende bilgim yok. O ona o ona gönderdi. En sonunda üfleyip püflemeye başladılar. Bende söylenerek çıktım oradan.

Ortaköy: Aracımı genel bakıma soktum. İlgi alaka çok güzel. Hatta arasıra araçsız gidip araç ile ilgili birşeyler soruyorum, yani para ödeyecek birşey yok. Buna rağmen gayet ilgili ve yardımcı oluyorlar. Özellikle Levent beye teşekkür ederim. Çok ilgili bir kişi.

www.turgut.gen.tr --> oto forum, özellikle toyota ile ilgili

• Ben Yaris 1.0 2004 model kullanıcısıyım.
    Geçen aradayı servise soktum. Sol aks körüğü yırtık değiştircez dediler. 225 ytl istediler. Bende gittim özel servise sordum. 55 ytl dediler oraya yaptırdım. Bekledim orda 1 saatte gözümün önünde taktılar güzelce. Aradaki fark çok büyük.

Neyse önemli olan o değil. Değiştirirken aracın motorunda yağ kaçağı var servise bir göster dediler. Şimdi arabanın 3 sene mekanik garantisi var. Bu motordaki yağ kaçağı mekanik garantiye giriyor mu? Servise gitsem mekanik garanti kapsamında ücretsiz yaparlar mı yoksa bu mekanik garantiyi ben yanlış mı biliyorum.

www.turgut.gen.tr --> oto forum, özellikle toyota ile ilgili

• Tuzla tarafında Klas Oto var Hasan Usta iyidir, ilgilidir, müşterileri ona, o müşterilerine çok bağlıdır, bir tavsiye içmeler köprüsü aydınlı yolu üzerinde hemen, yetkili değil özel servistir bilginiz olsunhttp://www.toyotaozelservis.com/ buda sitesi
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.