Şimdi Ara

Fargo Nasıl Bir Dizi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
4.451
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar Fargo yu izlemeyi düşünüyorum sizce nasıl bir dizi.Ben sürükleyici dizileri severim Fargo sürükleyici mi ?

• evet
  • İzlediğim en iyi 5 dizi arasına sokarım.
  • bu vakte kadar izlememen bile hata hemen izle.
  • Güzel dizidir geçen televizyonda gördüm oturdum o bölümü yine izledim. Başlayabilirsin
  • Süper

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • e2 de veriyor arada hiç üşenmem sıkılmam gider izlerim. En efsane dizilerdendir inkar eden dizi sektöründen anlamıyordur
  • 1 günde bitirmiştim güzel dizi...
  • Aralıksız izlemiştim sanırım 6.bölümde ara vermiştim yemek için :D sen düşün
  • sağlam dizidir düşünmeden başla bir an önce
  • Abartılacak derinliğe sahip değil. İlk 3 bölüm sonrası sıvama bölümleri denebilir.
  • Cok cok iyi..sivama diyen arkadas cicek taksiye devam..bu dizi kalın gelmis belliki..

• izlesende olur izlemesende
  • CNBC e 'de denk gelince sıkıcı görünüyor ama gayet sürükleyici bir mini dizi. 8 yada 10 bölümdü zaten
  • 10 bölümden oluşuyor yani fazla bölüm yok. Oyunculuklar harika. Martin Freeman var başrolde. Sherlock dizisinin Watson'u. Breaking Bad'in Saul Reyizi de oynuyor. Konusu, kurgusu herseyi başarılı.

• Kendine has olan bir dizi. Kara mizah-oyunculuklar-karakterler aşmış bir dizi. Başlamalısın.
  • Dün gece 2. sezona başlayıp, 5. bölüme kadar izler yatarım diyodum. En son 8. bölüm bitince "lanet olsun, bırakın da uyuyalım yaa" diye haykırdım. Sabah 8.30 da uyanma alarmım çaldığında sezon finalini izliyordum. İkinci sezon özellikle efsane. İzlediğim en iyi 3 diziden birisi kesinlikle
  • Çok iyi dizi inşallah izlemişsindir

• 5 - 6 bölüm izledim pek sarmadı

• Prison Break kadar sevdiğim bir dizidir Fargo.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.