Şimdi Ara

2 Yıl çalışarak Boğaziçi,Odtü,Itü,Ytü bilgisayar mühendisliği kazanılabilir mi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
149
Cevap
3
Favori
4.985
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Selam arkadaşlar.11.sınıfın ilk döneminden başlayarak 2.yıl boyunca çalışırsam hergün 3-4 saat tekrar edersem 50-100 soru çözersek dediğim üniversiteler tutarmı bilgisayar mühendisliği ? Şimdiden teşekkürler değerli önerilerinizi bekliyorum.Tecrübeli arkadaşlar bu üniversiteleri kazananlar nasıl kazandı yazarsanız çok güzel olur.

Not:10.sınıfa geçtim.Okulun ort. Teog 500 üzerinden 370 fln.11.sınıfta da Allah'ın izniyle sayısalı seçicem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vito Carleone -- 30 Temmuz 2015; 17:23:27 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Iki yil boyunca her gun 3-4 saat calisabilcek kapasite varsa MIT e gidersin merak etme
    He sunu da soyliyim o dusunceler hep iyi niyetinden yok yani oyle bu dunya

• tutar inş, bizde hazırlanıyoz 2 senemiz var. bakalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: hırsızyavuz

Iki yil boyunca her gun 3-4 saat calisabilcek kapasite varsa MIT e gidersin merak etme
    He sunu da soyliyim o dusunceler hep iyi niyetinden yok yani oyle bu dunya

Hocam dediğini anlamadım :) 2 saat rahat çalışıyorum.Hafta sonlarıda 4 saat rahat çalışıyorum.Eğer bilginiz varsa daha açık yazabilir misiniz ?

• Temelin iyiyse rahat kazanırsın,temelin yoksa yine kazanabilirsin ama mezuna kalman da gerekebilir eğer sıfır temelse
    Yani kazanırsın
  • Vito Carleone kullanıcısına yanıt
    Kardesim gunde 2 saat zaten calisiyosan hic dert etme istedigin yeri kazanirsin
    Hep iyi niyetinden dedigimde herkes oyle dusunur ama genelde yapamaz demek istedim

• quote:

Orijinalden alıntı: Xabi Alonso

tutar inş, bizde hazırlanıyoz 2 senemiz var. bakalım

İnşallah tutar hocam sizin belirlediğiniz taktikler varsa paylaşır mısınız ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Vito Carleone

quote:

Orijinalden alıntı: Xabi Alonso

tutar inş, bizde hazırlanıyoz 2 senemiz var. bakalım

İnşallah tutar hocam sizin belirlediğiniz taktikler varsa paylaşır mısınız ?

valla kardeşim meslek lisesi fatal error

stajım var işte bugün bitiyor yarın yoluna koyucam pazartesi başlıyorum çalışmaya

• Umarım olmaz, çalışan değil hak eden girmeli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hırsızyavuz

Kardesim gunde 2 saat zaten calisiyosan hic dert etme istedigin yeri kazanirsin
    Hep iyi niyetinden dedigimde herkes oyle dusunur ama genelde yapamaz demek istedim

Anladım hocam :) Ben hem iyi niyetli hem de hayata geçiriyorum :) Inşallah tutar daha 3 sene var.10.sınıfa geçtim bu sene karne ortalamasını kaç getirirsem özgüvenim gelir.Okul ortalaması teog 500 üzerinden 380 falan.Geçen sene 1 saat çalışarak 75 ortdu.Bu yıl 85 üzeri yapabilir miyim e saat calismayla

• quote:

Orijinalden alıntı: Dooc

Umarım olmaz, çalışan değil hak eden girmeli.

Çalışan kişi hak eder zaten. Gerektiği kadar çalışmamışsa da kazanamaz. Sana düşmez kimin hak edip hak etmediğini sorgulamak.

• quote:

sanamı ?
  • Vito Carleone kullanıcısına yanıt
    Valla hic oyle duzenli calismadim ve o kadar duzenli calisan bi arkadasimda olmadi acikcasi o yuzden pek bi fikrim yok ama bence eger duzenli calisabiliyosan is bitmistir

• Calisin , yapilmayacak bi sey tm farkli belki ama ben 6 ay cok sıkı calistim 5bininci oldum . Gazi hukutayim .
    Onemli olan yapacaginiz netleri belirlemeniz ve simdiden odaklanmaniz

• Neyse soru ezberleyip kazananlar üniversitede patlar zaten
  • 1 yıl çalışarak yapanlar var :p
  • 10.sınıftayım.Arkadaşlar bir de okul anadolu lisesi.Okulun teog ort. 500 üzerinden 370 civarı.Geçen sene 1 saat çalışmayla karne ort.75 geldi.Bu dönem 3 saat çalışırsam hafta sonları da 5 saat çalışırsam ort 85+ olurmu.

• Son sınıfta günde 50-100 soru az. 11. sınıf için iyi ama 12. sınıfta çalışma saatini ve onunla birlikte soru sayısını artırman daha iyi olur.
  • quote:

Çalışan hak eder zaten senin gibi buralarda sürten insanın anlayamayacağı şeyler bunlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sosyalik

Son sınıfta günde 50-100 soru az. 11. sınıf için iyi ama 12. sınıfta çalışma saatini ve onunla birlikte soru sayısını artırman daha iyi olur.

Onları 11.sınıfta yapmayı planliyorum.Hocam son sınıf için Allah'ın izniyle dershaneye gidicem eğer kapanmazsa.Birde günde 5 saat hafta sonları daha fazla +günde 100 soruyla kazanilabilirmi son sene bu kadar çalışmayla.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.