Şimdi Ara

AXESS - Hızlıal Chippara Kampanyası(01-15 Ağustos)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
3
Favori
1.551
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  AXESS - Hızlıal Chippara Kampanyası(01-15 Ağustos)

Kampanya koşulları :
    Kampanya kapsamında 01-15 Ağustos tarihleri arasında tek seferde yapılacak 500-999,99 TL arasındaki alışverişlere 25 TL, 1000 TL ve üzeri alışverişlere ise 50 TL chip para hediye edilecektir.
    Kampanya kart bazında değil, müşteri bazında olacaktır. Her müşteri bir kez chip para kazanma hakkına sahiptir. Kampanya süresince kazanılacak maksimum chip para tutarı 100 TL’dir.
    Kampanya katılımı için 'hizlial' yazıp SMS ile 4566’ya gönderilmesi gerekmektedir.
    Kazanılan chip paraların son kullanma tarihi 20/08/2015'tir. Kullanılmayan chip paralar 21/08/ 2015 tarihi itibari ile geri alınacaktır.
    Kampanyadan Axess, Axess Business, Wings, Wings Business, Fish, Free, Neo ve de sanal kart ile tek seferde yapılacak 500 TL üzeri tek ödeme ve vade farksız taksitli işlemlerde geçerli olup, bu kampanyadan kazanılacak puan tutarı en fazla 100 TL olacaktır.
    Kampanyaya Bank o'card Axess dahil değildir.
    Kazanılan chip-para’lar aynı gün karta yansıyacaktır.
    Kampanya 'Takı, Mücevher ve Altın' kategorisinde yapılan alışverişlerde ve kontör alışverişlerinde geçerli değildir.
    Kampanya süresince, kampanya koşularının sağlandığı ilk alışveriş ödüllendirilecektir.
    İptal ve iade işlemleri dikkate alınacaktır.
    Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi dokuz ayı geçemez. Kuyumla ilgili harcamalarda bu süre dört ayı geçemez. Bireysel kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek telekomünikasyonla ilgili harcamalarda ve yemek, gıda, akaryakıt ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz. Ticari kartlar bu kapsama dahil değildir.
    Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.
    Toplu ve ticari olarak değerlendirilebilecek alımlar kampanya dışındadır, bu siparişler iptal edilecek veya puan kazandırılmayacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi loremipsum -- 30 Temmuz 2015; 15:31:46 >

• Tesekkuler hocam...
    Axess dedik sende mi ....ne bu 1000/50 tl chip para..oldu mu...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • byaahmet kullanıcısına yanıt
    geçmiş olsun world kartın sayesinde maximum 50 lira puan olayı tüm kartlara yayıldı artık
  • Kampanya kart bazında değil, müşteri bazında olacaktır. Her müşteri bir kez chip para kazanma hakkına sahiptir. Kampanya süresince kazanılacak maksimum chip para tutarı 100 TL’dir.
  • Benim anlamadığım 1000 tl üzerine 50 tl chippara veriyor,sadece 1 kez katılabilir diyor ve maksimum kazanılacak para 100 tl diyor,1 kez katılıp maksimum 50 tl lik chipparadan 100 tl nasıl kazanılacak,çorba yapmış bunlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: KAZO46

Benim anlamadığım 1000 tl üzerine 50 tl chippara veriyor,sadece 1 kez katılabilir diyor ve maksimum kazanılacak para 100 tl diyor,1 kez katılıp maksimum 50 tl lik chipparadan 100 tl nasıl kazanılacak,çorba yapmış bunlar

Aynı kart ile Ahmet adına 1000 TL'lik alışveriş yapacaksın, daha sonra da Mehmet adına 1000 TL'lik alışveriş yapacaksın :)
  • 2 gün önce saçma bir görselle WORLDCARD 5*75 TL Harcamaya 25 WP (01-31 Ağustos) konusunu başlattınız. Onun kolpa olduğunu düşünüyorum. Bugünde axessin hiç yapmadığı 1000 tl alışverişe 50 tl cp konusu başlatıyorsunuz. Bunun da kolpa olduğunu düşünüyorum. Umarım yanılmıyorumdur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sevmeksucmu

geçmiş olsun world kartın sayesinde maximum 50 lira puan olayı tüm kartlara yayıldı artık

aynen hocam bu saatten sonra 1000/100tl hayal olacak galiba...
  • Kimse yazmadan ben yazayım

Hızlıal 1000TL ye 125 puan bile verse alışveriş yapmam, böyle uyduruktan teyyare firmalar orada bir kalsınlar.

Bugüne kadar yurtdışı dahil hiç olmazsa 2000 siparişim olmuştur, bunların kafasını ilk defa görüyorum..

her ikisinide 3D ile ödemesini yaptığım halde 2 farklı siparişi güvenlik gerekçe ile iptal eden bir kafa taş devrinden kalmadır diye düşünüyorum. Sinirlenip siparişleri tekrar 3D ile geçtim , yine iptal ettiler. Valla batsalar kına yakacağım, normalde sevmediğim firma dahi olsa rekabet yaratsın diye dursun derim ama bunlar külli zarar.

hiç kimseyede tavsiye etmem
  • quarisma2005 kullanıcısına yanıt
    Pmden yazdım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi loremipsum -- 30 Temmuz 2015; 19:29:08 >
  • worldden sonra akbankta 50 tl ye başlamış
  • Yazık oldu. %15-20 lerden önce %10 a şimdi de %5. Yakinda o bile hayal olacak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hala 50 mi 100 mü kazanılacak o belli değil

• bir kişi en fazla 100 lira kazanır kısmını değiştireceklerdir. bu arada linkte de cardfinans görünüyor, henüz hazır değil anlaşılan.
    1000'e 50 rakamının değişeceğini sanmıyorum
  • Kampanya süresince kazanılacak maksimum chip para tutarı 50 TL’dir.

düzelttiler. axess te 50 tl ciler kervanına katıldı. world ve bonustan sonra. bari maximum bozmasa kendini.
  • sorun yok, alışveriş yapmayın ONLAR üzülsün. sonuçta ilaç almıyoruz mecbur olalım
  • hala aptal insan var zannediyorlar ya adam gibi kampanya yapacaksın , yada vergi alacak bir firmayı alışveriş yapmayarak batıracak insanlar, üstelik piyasa malum...
  • Abi ne bu ya hep 50 50..
    Yunan bankaları bile daha fazla veriyordur.

• Sarıkız deneyen oldumu

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.