Şimdi Ara

I5 Plus Bluetooth IP67 Akıllı Saat İncelemesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
499
Cevap
20
Favori
23.363
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Adım sayar ve motorsiklet kullanırken çantamda olan telefonumdaki bildirimleri almak için bir akıllı saat arayışındaydım. İhtiyacımızı karşılayıp karşılayamayacağını bilmediğimden dolayı da araştırma yaparken genel anlamda daha ucuz modellere yöneldim. Aşağıdaki üründe karar kılıp satın aldım.

Gelelim performansına öncelikle Iphone 6 ile eşleştirdim ve telefonuma gelen tüm çağrı, sms, whatsapp mesajları bilgi ekranından görüntülenebiliyor. Hatta mesajları ekranı aşağı kaydırarak da okuyabiliyorsunuz.

Adım sayar, yakılan kalori, katedilen yol bilgilerini tutuyor. Gps moduna aldığınızda harita üzerinde yapmış olduğunuz parkuru görüntüleyebiliyorsunuz.

Ekran hassasiyeti oldukça iyi her hareketinizi rahatlıkla algılıyor.

Android ve IOS için uygulamaları var ve cihazın bu uygulama üzerinden tüm ayarları yapılıyor.

Saatin kamera modu var bu moda geçiş yaptığınızda saat ekranında fotoğraf ikonu oluyor ve bluetooth ile uzaktan fotoğraf çekmenize olanak tanıyor.(Iphone 6 ile test edildi.)

Saatin su geçirmez özelliği var.

Şuan tam 1 gün aktif olarak kullandım ve şarjı henüz hiç düşmedi. Kağıt üzerinde 1 hafta gideceğini vaad ediyor. Yine test ettikçe tecrübelerimi paylaşırım.

Ucuz fiyatlı fonksiyonel bir akıllı saat arıyorsanız bu fiyata tavsiye edebileceğim bir ürün.

Ürün fiyatı 15.99 Usd Gearbest

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dronebey -- 24 Şubat 2016; 19:22:54 >

• "Gps moduna aldığınızda harita üzerinde yapmış olduğunuz parkuru görüntüleyebiliyorsunuz. " demişsiniz.

ürünün özelikleri arasında gps gözükmüyor.telefonun gps bilgilerinimi kullanıyor?
  • evet cihazın dahili gps i yok telefonun verisini kullanıyor. Zaten gps modunu aktif edebilmek için telefondaki uygulamaya ihtiyacınız var.

I5 Plus Bluetooth IP67 Akıllı Saat İncelemesi I5 Plus Bluetooth IP67 Akıllı Saat İncelemesi

• Selam,

Yazınızı okumadan önce gearbest ten sipariş vermiştim. Sizin aldığınız fiyat daha iyimiş. benim merak ettiğim iphone6 apple health ile ilişkilendirme yapılabiliyor mu? bir de cihaz ne kadar sürede elinizde oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi desvelado -- 30 Temmuz 2015; 12:25:15 >
  • desvelado D kullanıcısına yanıt
    cihaz saglik uygulamasi ile senkron olmuyor denedigim kasariyla kaynaklar kisminda aygit olarak gozukmuyor.
    ancak zaten saatin kendi uygulamasi saglik uygulamasina benzer fonksiyonlarda
    ortalama 20 gun de elimde oldu sweden post ile

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arama yanıtlayıp konuşabiliyor musunuz yada arama yapıp konuşabiliyormusunuz
  • DOĞA_AŞKI kullanıcısına yanıt
    sadece arayanı görebiliyorsunuz bildiri fonksiyonu var bu rakamlarda dediğiniz şekilde özelliği olan bir akıllı saat yoktur diye tahmin ediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: diegoforlan

sadece arayanı görebiliyorsunuz bildiri fonksiyonu var bu rakamlarda dediğiniz şekilde özelliği olan bir akıllı saat yoktur diye tahmin ediyorum.

titreşimle bildirir herhalde?
    evet telefon sms yada whatsapp mesaji geldiginde saat titriyor.

• kaç günde geldi hocam
  • Su gecirmesini test ettiniz mi
    Su sicramalarini mi gecir miyor yoksa suyun icinde çalışıyor mu

• Ben TW64 aldım su geçirmez dediler. Şarjı 5 gün gidiyodu 10 dk denize girdim artık 12 saat tutmuyor şarjı
  • sms yazabilen yok mudur iki kat fiyata kadar ?
  • balomer kullanıcısına yanıt
    direk suyun içine sokup denemedim ancak el yüz yıkarken normal kullandığım saatlerdeki gibi her hangi bir özen göstermeden kullanıyorum su gelmesi yada sıçraması bir sorun teşkil etmedi henüz.
  • teşekkürler almaya değer mi sizce?
  • balomer kullanıcısına yanıt
    ben almaya değer olduğunu düşünüyorum fiyatına göre oldukça iyi kişisel kanaatim.
    telefonu artık ofiste neredeyse yanımda taşımıyorum. sms, whatsapp mesajlarının falanda okunabilir olması büyük avantaj oluyor birde araç kullanırken çalınca kolumda görüyorum kimin aradığını nacizane önerim tavsiye ederim fiyatını kesinlikle hakediyor.
  • User-Agent Switcher for Chrome eklentisiyle android ayarlayıp girdim, 14 dolara geldi. paypal ödemesine mi indirim yaptı artık anlamadım.
    Mavi rengini aldım.

Teşekkürler tavsiye için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaDMaxiBo -- 4 Ağustos 2015; 11:19:27 >
  • cihaz hoşuma gitti ama şarjı kötü. Ben de miband var 1 kere şarj et 1 aydan fazla gitsin. Ekranı yok ama titreşimle her işi görüyor.
  • MaDMaxiBo kullanıcısına yanıt
    hayırlı olsun memnun kalacağınızı düşünüyorum açıkçası
    mi band ile aynı sınıfta değerlendirilmemesi gerektiğini düşünüyorum. çünkü sms, whatsapp ve arayan bilgilerini görmek ciddi anlamda ihtiyaç görüyor. bugün aktif olarak 6.gün şarjı %50 den biraz daha fazla gözüküyor.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.