Şimdi Ara

CHUWİ Hi8 ANA KONU - Inceleme[Win8.1, Z3736F, FullHD IPS] (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
533
Cevap
13
Favori
24.035
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: motomurat

Hocam hayırlı olsun. 71 dolara nasıl aldınız?

Sağolun hocam. Banggood da 2500 puanım ardı. 1218 puanı kullanarak 12.18$ indirimle aldım.

Eğer banggood uygulamasını indirirseniz %10 indirim kuponu veriyor. Böylece ürün kargo dahil 81 küsür dolarken 73-74 dolar civarlarına iniyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ümit Güzel -- 22 Mayıs 2016; 11:54:57 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sezgin99

Güvenlik kameralarını uzaktan takip etmek için kullandığım 7 inç ucuz br piranha tabletim vardı. Dün gece ekranı kırılınca 10 inç ucuz birşey aradım ama 250 TL'nin altında düzgün birşey yok.
    10.1 inç Teclast videosuna baktığımda görüntü kalitesi kötü gibi geldi.
    Sizin tavsiyeniz 8 inç Hi8 Pro hem 5.1 android hem windows 10 bu linkteki tabletihttp://www.banggood.com/Chuwi-HI8-Pro-32GB-Intel-Z8300-Quad-Core-1_84GHz-8-Inch-Dual-OS-Tablet-p-1010313.html?admitad_uid=6a213bf8021749a243eff5495e1861d2 almayı düşünüyorum.
    Miracast destekli tv'im var ama kablosuz görüntü aktarımı pek verimli değil. Bunda hmdi bağlantı olması alma isteğimi arttırdı.

Fakat sipariş vermeden önce size danışmak istedim.
    242.41 TL olan ödemeyi normal kredi kartımla TL olarak mı yapayım. Yoksa dolar ödemesi ve paypall mı dersiniz?
    Başka indirim kuponu falan yazmışsınız. Böyle birşey var mı hala?
    Siteye yeni abone olacağım. Avantajlı bir abonelik var mı?
    Ya da sizin aklınızda olan (takipli kargo vs) dikkat edilmesi başka neler var?
    Şimdiden teşekkürler.

Hocam banggood uygulamasını indirerek %10 indirim kuponu kullanabilirsiniz.

Aldığınız ürün uçakla geldiği için kargo takip numarasını her türlü veriyorlar. 2.3$ kargosu ücreti var.

Ödemeyi paypal ile yaparsanız daha kolay olur. Ama ayarlarından ödeme seçeneklerini değiştirerek banka kurunuzla işlem yapılmasını sağlayın. Paypal kuru biraz yüksek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ümit Güzel -- 22 Mayıs 2016; 11:59:54 >

• berkan0zmen kullanıcısına yanıt
    Android tarafını kullanıyorsanız işlem yapmadığınızda sık sık kilitlenmeler olacaktır. Tableti zorlayarak açıp kapatmak aynı pc'lerde olduğu gibi yazılımsal olarak zarar verebilir diye düşünüyorum. Chuwi formunda bir çok kişi bu yeni güncelleştirmeyi bekliyordu.
    Bende ayrı bir sabit disk bulup Windows 10 32 bit yükledikten sonra yaptım.
    Saygılar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ümit Güzel

quote:

Güvenlik kameralarını uzaktan takip etmek için kullandığım 7 inç ucuz br piranha tabletim vardı. Dün gece ekranı kırılınca 10 inç ucuz birşey aradım ama 250 TL'nin altında düzgün birşey yok.
    Sizin tavsiyeniz 8 inç Hi8 Pro hem 5.1 android hem windows 10 bu linkteki tabletihttp://www.banggood.com/Chuwi-HI8-Pro-32GB-Intel-Z8300-Quad-Core-1_84GHz-8-Inch-Dual-OS-Tablet-p-1010313.html?admitad_uid=6a213bf8021749a243eff5495e1861d2 almayı düşünüyorum.
    Miracast destekli tv'im var ama kablosuz görüntü aktarımı pek verimli değil. Bunda hmdi bağlantı olması alma isteğimi arttırdı.

242.41 TL olan ödemeyi normal kredi kartımla TL olarak mı yapayım. Yoksa dolar ödemesi ve paypall mı dersiniz?
    Şimdiden teşekkürler.

Aldığınız ürün uçakla geldiği için kargo takip numarasını her türlü veriyorlar. 2.3$ kargosu ücreti var.

Ödemeyi paypal ile yaparsanız daha kolay olur. Ama ayarlarından ödeme seçeneklerini değiştirerek banka kurunuzla işlem yapılmasını sağlayın. Paypal kuru biraz yüksek

24 Mayıs'a kadar 99 dolar fiyattan promosyon fiyatı 79.99 dolara indiğinden %10'luk indirim yapılmıyor diyor bana. Siz promosyonlu fiyattan mı %10 ndirim aldınız?

Neyse toplam 82.31 dolara paypal üzerinden kredi kartı kur'lu aldım. Umarım gümrük problemi falan olmaz :)

Yardımlarınız için teşekkür ederim. İnşallah siz de tabletinizi uzun seneler keyifle kullanırsınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Peni_Silin -- 22 Mayıs 2016; 13:35:38 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ersanyildirim

Android tarafını kullanıyorsanız işlem yapmadığınızda sık sık kilitlenmeler olacaktır. Tableti zorlayarak açıp kapatmak aynı pc'lerde olduğu gibi yazılımsal olarak zarar verebilir diye düşünüyorum. Chuwi formunda bir çok kişi bu yeni güncelleştirmeyi bekliyordu.
    Bende ayrı bir sabit disk bulup Windows 10 32 bit yükledikten sonra yaptım.
    Saygılar

Android tarafını kullanacağım ama zaten güvenlik kamerası kullanımı olduğu çin sürekli açık kalacak. Diğer yandan tatil vs gibi durumlarda hem windows 10 hem de tablet kullanımı açısından iyi seçim diye düşünüyorum.
  • ersanyildirim kullanıcısına yanıt
    Güzel kaynak. Teşekkür ederiz.

• Benim hi8 tablette win10 da günde belki 10 kilitleniyor mavi ekran hatası veriyor. Android kullanılmadığı için bilemiyorumki onda yaparmı. Sorun sizce donanımsal mıdır.. Bios güncellemesi yapsam faydası olurmu

• quote:

quote:

quote:

Şimdiden teşekkürler.

24 Mayıs'a kadar 99 dolar fiyattan promosyon fiyatı 79.99 dolara indiğinden %10'luk indirim yapılmıyor diyor bana. Siz promosyonlu fiyattan mı %10 ndirim aldınız?

Neyse toplam 82.31 dolara paypal üzerinden kredi kartı kur'lu aldım. Umarım gümrük problemi falan olmaz :)

Yardımlarınız için teşekkür ederim. İnşallah siz de tabletinizi uzun seneler keyifle kullanırsınız.

Teşekkürler Hocam ben banggood puanlarımı kullanarak aldı . Hiç bir sorunla karşılaşmadım alırken.
    Ürününüzü zevkle kullanırsınız umarım.

Banggood çok kaliteli ve müşteri memnuniyeti en üst seviyede olan firmadır. Hiç bir sorunla karşılaşmayacağınızı aynı siteden 30 alışveriş yapmış biri olarak ben garanti edebilirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: esmer23s

Benim hi8 tablette win10 da günde belki 10 kilitleniyor mavi ekran hatası veriyor. Android kullanılmadığı için bilemiyorumki onda yaparmı. Sorun sizce donanımsal mıdır.. Bios güncellemesi yapsam faydası olurmu
    Kullandığım tablet Hi8 dualboot ve windowsda sadece ilk aldığımda bir kez kilitlenme oldu. Windowsun güncellemelerini yaptıktan sonra bir daha kilitlenme ile karşılaşmadım.

Windows'un güncelleştirmesini yapmadıysanız yapıp denemenizi tavsiye ederim.

Chuwi forumlarında windowsla ilgili sorunla karşılaşılan bir mesaja rastlamadım.

Ayrıca bios güncelleme biraz riskli bir işlemdir. Eğer bios güncelleyecekseniz çok dikkatli olun derim.

Saygılar
  • Tablet kargoya verilmiş. Bu kadar hızlı verileceğini tahmin etmemiştim. Tebrikler Banggood.

• Merhaba
    Tableti kullanan arkadaşlar Android kısmında Ayarlar/Güvenlik/Şifreleme/Tableti Şifreleme kısmı aktif mi çalışıyormu, söyleyebilirmisiniz?.
    Not: Şarzın %80'den fazla olması gerekiyor şifrelemenin görünmesi için.
    Not: Bu şifreleme ekran kilitinden farklıdır.
    Disk şifreleme tabletteki diske/sd karta dışarıdan erişimi engeliyor, çalınsa kaybolsa bile içerideki verilere şifreyi bilmeyen erişemiyor.
    Tablet Disk Şifreleme
    Full Disk Encryption

• Arkadaşlar Amazon'da 123 dolar. 50 dolar indirim kuponu kullanırsam vergiler ve kargo dahil 88 dolara geliyor. Almak mantıklı mı sizce yoksa Çin sitelerinden mi alsam?
    Almama daha 1-2 ay var yalnız.
  • ersanyildirim kullanıcısına yanıt
    win güncellemelerini yaptık sanırım bizimkinde donanımsal bir sıkıntı var

• Ümit Güzel Ü kullanıcısına yanıt
    Hocam bende 21 mayısta sipariş vermiştim. Az önce kontrol ettim "back order" yazıyor. Bu ne demek acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: motomurat

Hocam bende 21 mayısta sipariş vermiştim. Az önce kontrol ettim "back order" yazıyor. Bu ne demek acaba?

Hocam maalesef hiçbir fikrim yok. 1-2 gün bekle istersen

• quote:

Orijinalden alıntı: 0MG90

Arkadaşlar Amazon'da 123 dolar. 50 dolar indirim kuponu kullanırsam vergiler ve kargo dahil 88 dolara geliyor. Almak mantıklı mı sizce yoksa Çin sitelerinden mi alsam?
    Almama daha 1-2 ay var yalnız.

Hocam kuponun son kullanma tarihi falan yoksa boşver kalsın kenarda.
    Çin siteleri daha mantıklı fiyat olarak. Amazon fiyatları biraz yüksek.

• quote:

Orijinalden alıntı: djcool

Sonuç olarak 82.31$'dan aşağı olmuyor sanırım fiyat. Ben kredi kartı değil de banka kartı ile alacağım. Kredi kartı kurlu aldım demişsiniz, ne demek bu? Paypal ile alırken dolar mı tl mi sevmeliyim? %10 indirim uygulanmıyor kesin değil mi?

Paypal'a kayıtlı sadece kredi kartım var. Kuru paypal'a çevirtmedim Kredi kartımla dolar üzerinden aldım. Banka o günkü kur üzerinden çevirir diye düşünüyorum. Dedim hemen dönemiçi ekstreye baktım 253,14 TL'ye çevirmiş.

Bu arada benimki de kargolanmış. Fakat kargo takibinde bulamadım. 1-2 gün bekleyeceğim bakalım.

Bu arada 79.99 indirimli fiyat 95.99 Dolara çıkmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Peni_Silin -- 23 Mayıs 2016; 22:44:23 >
  • quote:

quote:

Sonuç olarak 82.31$'dan aşağı olmuyor sanırım fiyat. Ben kredi kartı değil de banka kartı ile alacağım. Kredi kartı kurlu aldım demişsiniz, ne demek bu? Paypal ile alırken dolar mı tl mi sevmeliyim? %10 indirim uygulanmıyor kesin değil mi?

Paypal'a kayıtlı sadece kredi kartım var. Kuru paypal'a çevirtmedim Kredi kartımla dolar üzerinden aldım. Banka o günkü kur üzerinden çevirir diye düşünüyorum. Dedim hemen dönemiçi ekstreye baktım 253,14 TL'ye çevirmiş.

Bu arada benimki de kargolanmış. Fakat kargo takibinde bulamadım. 1-2 gün bekleyeceğim bakalım.

Benim 216 lira gözüküyordu. 3 taksit yaptım 226 oldu

• quote:

Orijinalden alıntı: kendinibilen

Merhaba
    Tableti kullanan arkadaşlar Android kısmında Ayarlar/Güvenlik/Şifreleme/Tableti Şifreleme kısmı aktif mi çalışıyormu, söyleyebilirmisiniz?.
    Not: Şarzın %80'den fazla olması gerekiyor şifrelemenin görünmesi için.
    Not: Bu şifreleme ekran kilitinden farklıdır.
    Disk şifreleme tabletteki diske/sd karta dışarıdan erişimi engeliyor, çalınsa kaybolsa bile içerideki verilere şifreyi bilmeyen erişemiyor.
    Tablet Disk Şifreleme
    Full Disk Encryption

Arkadaşlar tableti olan bir bakıp cevap verir mi?

Üretici firmaya yazdım aşağıdaki cevabı yazdı.
    Bizde bilmiyoruz bir kontrol edin diyor!
    Dear Sir/Madam, 

I am sorry that I do not have a try, maybe you could have a try.

Best regards,
    Alisa

service@chuwi.com

• quote:

quote:

quote:

Benim 216 lira gözüküyordu. 3 taksit yaptım 226 oldu

Sizinki 17track.net'te ne durumda gözüküyor? Bende hala bulunamadı yazıyor.

Hollanda
    (PostNL International Mail)

Bilinmeyen

Paket şu an için bulunamadı.
    Gerekli olduğu durumda gönderen taraf
    ile görüşüp takip bilgisini doğrulatarak
    tekrar deneyin.

Müdahale etmeli miyim yoksa 1 gün daha beklesem mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Peni_Silin -- 24 Mayıs 2016; 18:55:13 >

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.