Şimdi Ara

Cevap: Sony Xperia Z1 900tl alınık mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
552
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • sadece twitter ve whatsup kullanıyorum.

• ekranı memnun etmez
  • Hocam merhaba Ekran güzel değil ve bence vibe x2 daha mantıklı olur
    Selamlar
  • Huwai g7 tavsıye ederm
  • Tabi ki de alınır. 4 çekirdekli, 2.2 ghz snapdragon 800 işlemci, adreno 330 gpu, 3000 mAh pil, 20,7 mp kaliteli bir kamera, su ve toz geçirmezlik, kaliteli ve sağlam kasası vs. ile diyeceğim o ki 900'ye alınılabilecek en iyi telefon sony xperia z1'dir. Ekranı fena değil abartıldığı kadar kötü değil idare eder.
  • Hocam vibe x2 alın derim ama karar sizin sonra üzülmeyin kamera pembelesmesi kasmalar vb gibi şeyler oluyor ama
    Selamlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • vibe x2 hepsiburada'dan alınır mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serdugan -- 30 Temmuz 2015; 13:31:51 >
  • batu100 B kullanıcısına yanıt
    Galiba artık seri sonuna gelindiğinden neredeyse tüm mağazalarda indirim var.
    Alternatif olarak genelde LG G2 tavsiye ediliyor. Ancak fiyat olarak arada 100-200 tl arası farklar var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tergener

Galiba artık seri sonuna gelindiğinden neredeyse tüm mağazalarda indirim var.
    Alternatif olarak genelde LG G2 tavsiye ediliyor. Ancak fiyat olarak arada 100-200 tl arası farklar var.

Evet ben g2 kullanıyorum. Zamanında ikisi arasında çok gidip gelmiştim. G2 hem daha ucuz, hem daha iyi ekran hem de tasarım olarak daha hoşuma gittiği için g2 almıştım. Ama şimdi z1 900 tl kesinlikle kaçırılmamalı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tergener kullanıcısına yanıt
    uzmanı olmasamda gecen seneden kalma bir tartısma/tavsiye topiğini okumuştum;
    z1 2200tl,
    g2 1800tl idi..

buna ragmen z1i tavsiye edenler, fiyat farkına deger diyenler cogunlukta idi.

simdi;
    z1 1000
    g2 1100

lg'ye ne yazıkki önyargım var. aslında lenovo'ya da var. ama vibe x2 cok ama cok zarif bir telefon izlenimi bırakmıstı inceledigimde. cekindigim sey, hepsiburada satıslı lenovoların garantisi ile ilgili.

z1 diye basladık konu lenovoya baglandı : )
  • alısverisimi hepsiburada dan yapmak durumundayım. axess e hem 100tl veriyor, hemde 3 taksit yapıyor. ayrıca hediye çeki de veriyor.

z1 - 999tl (garantisi sony degil bu yuzden vazgecmiştim.)
    vibe x2 - 899 (garantisi hk hiç fikrim yok.)

yukarıdaki yorumlara gore vibe x2 almayı düşünüyorum.

sony en cok ekranı icin eleştiriliyor, ekranı kafama takmıyorum. fotografların ekranda nasıl gorundugu de muhil. baskıda yada bilgisayarda nasıl oldugu yani foto kalitesi muhim bence. ama garantisinden dolayı vazgecmiştim.
  • serdugan S kullanıcısına yanıt
    Aslında telefona bu kadar yüksek rakamlar ödenmesine karşı olan biriyim. Bu yüzden artık üretim sonuna gelmiş bu şekilde fiyat olarak da uygun duruma gelen telefonlar daha cazip geliyor.
  • G2 ve Z1 Artık alınmaz.

İkiside güncelleme almaz artık. Alınsa bile sıfırını almak mantıklı değil.

Z1 TFT bir ekrana sahip buda renklerin soluk olmasına neden oluyor. Ayrıca hopörleri dışarıya çok az ses veriyor. Ön kamerasıda Selfie için uygun değil.

G2 PLastik bir kasaya sahip bu kullanılan malzeme gerçekten çok kalitesiz Elinizle cihazı düşük güçle sıktığınızda çart curt sesler geliyor. Ayrıca bu cihazda sd card olmaması büyük eksiklik aynı şekilde bu cihazında selfie kamerası iyi değil. Arka kamerada iç mekanlarda kötü çekiyor. (Daha önce G2 Kullandım)

Birde g2 ekranı çok kolay kırılan bir telefon
  • TombalacıMemeT kullanıcısına yanıt
    vibe x2?
  • Hocam vibe x2 de güzel bir cihaz bence derim
    lg g2 biraz eskidi
    Xperia c4 fps düşüklüğü
    Bence lenova p70 çok güzel derim
    Selamlar
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.