Şimdi Ara

Telefonların arasında kaldım .

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
1
Favori
520
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sizce LGG4c LG G3 stylus lg g3 beat sony z1 lenovo p70 Bunlar 500-900 arasında iy dendi başka önerileriniz var mı telefoncu lenovo p70 in parçası zor bulunur dedi?

• Bu yazdığın telefonlardan lg g3 beat, stylus ve z1 en azından benim için güncelliğini kaybetti. Tabii güncelleme almaya bir süre daha devam edebilirler ancak bunun da çok uzun süreceğini sanmıyorum. Onun dışında p70 ve g4c henüz güncel olmasına karşın ikisi arasından p70 daha önde basıyor. Ancak benim gibi sen de g4c'nin tasarımını göz önünde bulundurarak durumu eşitleyebilir ve ikisi arasında tercih yapmaya çalışabilirsin.
  • Bence p70 tam bir f/p urunu
    G2c ise ileriki zamanlarda guncelligini yitirir kolay bi sekilde ama lenovonun guncelleme destegini surdurecegini dusunuyorum yine de sana kalmis

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Parça önemli değil aslında telefonun iyi çıkması önemli general mobile iyi mi ?
    -
    Yorumunuz için teşekkür ederim p70 ve lg g4c alırsam hangisinin akışkanlığından memnun kalırım peki?
  • lenovo parça bulma konusunda iyi mi peki
  • GM 4G ile ilgili sorun yaşadığını dile getiren bir çok kullanıcı var forumda. Ben tam bir bilgiye sahip değilim ve bu iş biraz da şans işi ama açıkçası biraz ön yargılı olarak o telefonu elemeni öneriyorum.

Bu iki telefon arasındansa p70 ram'i ve işlemcisi ile seni daha memnun eder diye düşünüyorum.Ayrıca şarjı çok uzun süre dayanıyor gerçekten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Karamelli Sundae -- 30 Temmuz 2015; 0:18:10 >
  • peki diyelim ki lenovo p70 i alamadım bu sefer hangisi olabilir g4c mi yoksa beat mi? Çünkü lenovo bazı yerlerde yok.
  • p70'i internetten sipariş edebilirsin hocam biraz bakın istersen. Ama her ihtimale karşı o iki telefon arasında ben g4c derim.
  • Tamam çok teşekkür ederim :)
  • Z1
  • GM 4G safkan android kullanmasıyla hem güncelliği hem de yazılımı ile memnun edecektir.
  • gm 4g çoğu problemi gelen güncellemelerle aştı. yine de karar sizin
  • Gmden uzak durun..

• Arkadasım lenovo p70 mediamarkt magzasında var ordan alabilirsin bazı forumlarada inanma herkes telefon alır küçük bir sorunu abartır aslında öyle bir sorunda yok

• General Mobile 4G

700 liranın karşılığını fazlasıyla veren F/P bir cihaz.
  • Yorumlara teşekkürler
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.