Şimdi Ara

600 tl müzik kulaklığı tavsiyeleri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
239
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadaşlar başlıklta belirttiğim gibi 600 liraya +100 olabilir ama ortalama 600 liralık bi müzik kulaklığı tavsiyesi istiyorum iphone da kullanacağım bu kulaklığı tavsiyelerinize açığım yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler iyi forumlar

• iPhone da kullanacaksanız o kadar para vermenize gerek yok hem bütçenize yazık hem kulaklığa. Daha uygun fiyatlı ürünlerle de aynı performansı alabilirsiniz sonuçta kullanacağınız kaynak iPhone. Müzik türü,mikrofonlu kablo vs. gibi daha spesifik bilgiler verirseniz illaki tavsiyeler gelecektir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: inciwetrust35

iPhone da kullanacaksanız o kadar para vermenize gerek yok hem bütçenize yazık hem kulaklığa. Daha uygun fiyatlı ürünlerle de aynı performansı alabilirsiniz sonuçta kullanacağınız kaynak iPhone. Müzik türü,mikrofonlu kablo vs. gibi daha spesifik bilgiler verirseniz illaki tavsiyeler gelecektir.

evet bende biraz araştırdım gerçekten o kadar para vermeye gerek yokmuş o yüzden daha uygun şeyler aramaya karar verdim müzik türü olarak pop-rock rock alternative müzik soul caz gibi türler dinlerim genel olarak ayrıca mikrofonlu olması ihitacı duymuyorum teşekkürler
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.