Şimdi Ara

2000 Tl'ye Kadar Alınabilecek Telefon Önerisi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
321
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Öğrenciyim, kullanım amacım genellikle film izleme, oyun oynama ve ders için olacak.
    Şu an aklımda geçen telefon LG G4. Uzun bi süre götürebilecek bi telefon arıyorum. Sizce hangi telefonu tercih etmeliyim ?

• Hocam note 4 bence daha iyi seçim olur hem daha büyük ekranı var ve Pil daha fazla dayanyo
    Selamlar
    Note 4
    LG G4
    Xperia z3
    Selamlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam note 4 daha iyi Bir seçim olabilir diye düşünüyorum
    Ama lg g 4 fotoğraf çilikta çok iyi
    Selamlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sokraat kullanıcısına yanıt
    galaxy note 4 en mantıklı seçim olabilir
  • htc m9
  • z3,hem dıgerlerınden saglam hemde lazım oalcask olan batarya acısından guclu
  • Tartışmasız G4
  • Note ailesini seviyorsan Note 4 alınabilir.Onun dışında G4 var o da memnun eder.
  • Açıkcası önceden G3 almayı düşünüyordum daha sonra bütçe biraz daha artınca G4 ilgimi çekti. Z3'te almayı düşünebilirim tavsiye ederseniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sokraat

Açıkcası önceden G3 almayı düşünüyordum daha sonra bütçe biraz daha artınca G4 ilgimi çekti. Z3'te almayı düşünebilirim tavsiye ederseniz.

kamera en ıyısınden olsun dersenız G4,yok batarya saglamlık en ıysıınden dersenız Z3 yoksa performansları cok cok ucuk farkları yok ama g4 te 2k ekran sacmalıgı devam edıyor ve hala g2 dekı g3 dekı pılı koyuyorlar ekranı buyultmelerıne ragmen,yoksa guzel telefon ekran kamera super ama ıphone gıbı aksamustlerı sarj aramamak ıcın z3 daha mantıklı bence.
  • Z3'ü istememdeki sebep suya dayanıklılık olayı ve köşeli tasarımdı ama kararım G4'ten yana olacak galiba. Şarj çok problem olur mu bilemiyorum ama powerbank kullanıcam sürekli bakalım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.