Şimdi Ara

Melo gitti diye olacaklar (Sezon ortasında güncelleyeceğim)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
491
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 1 - Xelçuk iyice göze batacak , berbat oynayacak , saç baş yolduracak.

2 - Melo gitti diye değil ama zaten şampiyonluk çok zor bu yönetimle.

3 - Rakipler 35 dakika sahamızda rahatça top çevirecek rahatça çalım atacak top kapacak oyuncu yok takımda.

Troll falan değilim sadece içimi dökmek istedim.Tarık ilk transfer edildiğinde Sabri > Tarık diye bir konu açmıltım herkes Tarık süper falan diyordu tartışma çıktı ve konu silindi sanırım.Umarım ben dahil forumdaki renktaşlar olarak yanılırız ve iyi bir sezon geçiririz ama Burak,Selçuk,Sabri,Olcan,Tarık gibi çöplerle çok zor..

• Hocam maddelerin güzel katılıyorum.Fakat Burak ve Selçuk çöp oyuncu değil abartmayalım.Tamam üst düzey futbolcu değiller ama Türk olarak en iyi orta saha ve forvet oyuncuları.Diğer saydıkların için herhangi bir yorum yapamıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: egzersayz

Hocam maddelerin güzel katılıyorum.Fakat Burak ve Selçuk çöp oyuncu değil abartmayalım.Tamam üst düzey futbolcu değiller ama Türk olarak en iyi orta saha ve forvet oyuncuları.Diğer saydıkların için herhangi bir yorum yapamıyorum.

Çöp değiller ama GALATASARAY seviyesinde de değiller.Bir anlık sinirle yazmışım isimleri Umut,Jem,Yekta uzar gider bu liste
  • quote:

Orijinalden alıntı: egzersayz

Hocam maddelerin güzel katılıyorum.Fakat Burak ve Selçuk çöp oyuncu değil abartmayalım.Tamam üst düzey futbolcu değiller ama Türk olarak en iyi orta saha ve forvet oyuncuları.Diğer saydıkların için herhangi bir yorum yapamıyorum.

Hocam en iyi yerli forvet ve ortasaha diyoruz fakat kaç tane dişli rakipleri var ki ? Özellikle forvet konusunda ?

Konuya gelecek olursak Melo bu sene ki tavrından dolayı artık gitmeliydi, sezon içinde nasıl hal ve tavır içinde olacaktı Allah bilir...

Kocaman bir '' FAKAT '' diyorum, yerine oyuncu alınmayacaksa bizim için kötü olur. Sonuç olarak ölü Melo bile mevcut ortasahalarımızı cebinden çıkartır.

Bu yönetim ve teknik heyet başarısızlık durumunda nasıl hesap verecek merak ediyorum.

• quote:

2 - Melo gitti diye değil ama zaten şampiyonluk çok zor bu yönetimle.

bu maddeyi sırf kalabalık olsun diye mi koydunuz?
  • Bu yönetim ve hoca olmasaydı Melo gitmezdi ayrıca bunuda belirteyim.
  • Tamam forvet eksikliği var milli takımda ama Selçuk'tan önce bir sürü orta saha var: Mehmet Topal, Ozan Tufan, Mehmet Ekici, Emre Belözoğlu... Selçuk fiziksel anlamda çok zayıf, çok temposuz. Orta saha temposuz olduğu için dolu pozisyon veriyorduk, bu sene daha da fazla veririz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Transfer yapamıyorsun bari 4 sene de 3 şampiyonluk yaşamış takımın değişilmez oyuncusu, göbekte başarı ile mücadele eden Melo'yu gönderme.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • melo ayarında futbolcu yok türkiyede ama böyle bi git bi gel diye konuşacağına miktirip gidebilir umrumda olmaz. kalsa da sonuna kadar arkasındayım. lakin defans olarak çöpe döneceğimiz gerçek. yeri doldurulamayacak bir oyuncu. takımı ateşlemesi hırsı hiçbir oyuncu da yok. ama bu para konularında yaptıklarından sonra bir an bile tutulmamalı takımda. ne takıma ne kendisine faydası olur. oynayacaksa adam akıllı oynasın son damlasına kadar yoksa kapı açık gitsin mancinin yanına takılsınlar
  • Valla şampiyonlar liginde Bayern, Real, Barca falan gibi bir takım gelirse Beşiktaş'lılar rahat bir nefes alıp kutlamalara başlayabilir.
  • Yeri hiçbir zaman dolmayacak .

Melo gitti diye olacaklar (Sezon ortasında güncelleyeceğim)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • en önemli bolgedeki takimin en oturmuş oyuncusu gidiyor ama yerine adam akıllı takviye filan dusunulmuyor. gitmesine sevinen renktaslarim saç baş yolmasini hep birlikte göreceğiz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Melo gitmesiyle beraber takıma olan inancım kalmadı xelçukla ve emreye orta saha kalıyorsa yada 3 tane boş transferimize zaten 5-7 hafta arasında hem denge gider hemde bu yönetim...Sonuç yine kayıp bir sezon...Ama clde bu sezon kendi rekorumuzu kırıcaz 4 yerine 5 yicez çünkü sabriye zam yaptık manyak oynucak görün bak.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.