Şimdi Ara

Melo İnterde

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
685
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Boyle bir haber gordum son dakika olarak gecti.Hayirli olsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hakan Balta ön libero h.o
  • Melo transfer dönemi boyunca bir kaç takımla görüşme halindeydi, son dönemde İnter daha istekliydi ve sanırım transfer bitti artık...

Nagatomo ile takas yapılacak diye bir durum var.
  • Gitmesi gerekiyordu iyi oldu. Hayırlı olsun, teşekkürler verdiği emekler için. Ayrıca Volkana attığı golü unutmayacağız
  • Mutluluktan hemen konu açmış adam
  • Keşke böyle gitmeseydi de güzelce uğurlasaydık, güzel hatırlansaydı.

• Nagatomo gelse bari de Sabri'den kurtulsak.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: oyuncu11790

Melo transfer dönemi boyunca bir kaç takımla görüşme halindeydi, son dönemde İnter daha istekliydi ve sanırım transfer bitti artık...

Nagatomo'yu da napacaksak artık. Takımda hali hazırda 4 tane sol bek oynayacak adam var. Sanırım sağ bekte de oynuyor ama o kadar iyi değil diye biliyorum. Onun yerine Medel ile takas yapsak daha mantıklı olur. Senede ortalama 35-40 maç oynayan istikrarlı bir oyuncu.

• Beyler Melo kişilik olarak gs ye yakışmıyordu. Çevremdeki bütün Gs li arkadaşlarım gitmesine seviniyor. Hayırlı olsun.

• formda bir melo mevkisinin en iyi oyuncularından biri. yerine düşündükleri adamsa realin sağa sola itelemeye çalıştıkları ne olduğu belirsiz bir adam. bu transferler, yönetimin çapsızlığı tamamen 2010-2011 sezonuna benziyor. melonun yerine adam akıllı biri alınmazsa melonun gidişine sevinen herkesi görücem daha 1 ay geçmeden.
  • Bugune kadar kulube kazanirdiklari icin teşekkürler tam gitmesi gereken sezonda gidiyor. Zira gecen sezon hakemler göz yummasalar en az 5-6 macta direk kırmızı ile oyun disinda kalmasi gerekirdi. Bu sene hakemlerin ayn toleransi gostereceklerini sanmiyorum cunku meloya gecilen kiyaklar herkesin dikkatini cekti artik.

• Gitti diye saydırmaya başlayanlar çıkar birazdan piyasaya.

Ben daima iyi hatırlayacağım onu. Aldığı paranın hakkını sonuna kadar veren nadir oyuncularımızdan birisidir kendisi.Yolu açık olsun Melo'nun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dark is the Sunlight

quote:

Orijinalden alıntı: oyuncu11790

Melo transfer dönemi boyunca bir kaç takımla görüşme halindeydi, son dönemde İnter daha istekliydi ve sanırım transfer bitti artık...

Nagatomo'yu da napacaksak artık. Takımda hali hazırda 4 tane sol bek oynayacak adam var. Sanırım sağ bekte de oynuyor ama o kadar iyi değil diye biliyorum. Onun yerine Medel ile takas yapsak daha mantıklı olur. Senede ortalama 35-40 maç oynayan istikrarlı bir oyuncu.

Hocam Mancini'de Medel'i bırakmak istemiyormuş, aslında o bölgede Kondogbia guarin ve alınırsa Melo olacak fakat yinede tutuyor elinde...

Nagatomo bence sağbekte Sabri'den kötü olacağını sanmıyorum :)

• Nagatomo yerine Medel'i aliriz umarim takasta.

• Melo gs icin bir ruhtu iyi oyuncuydu ama adam degildi hayirli olsun rakipler icin iyi birsey

• Hareketlerini ne kadar tasvip etmesekte Gsnin iskeletlerinden biriydi. Agresif yapısıyla cok şey katıyordu oyuna. Türk Hakemleri varken atılmıyordu da(sataşmayın hemen 3 büyüklerin hepsi kollanıyor). Neyse hayırlısı olsun melonun yeri dolduramıyaklarsa gs sıkıntı ceker tıpkı bizim emre yokken çektiğimiz sıkıntı gibi...

• Adam maaşı yükseltemedi, gidiyor ya. 2 kere aynı oyunu oynadı, zamda aldı sözleşmede uzattırdı, 3. cüde yemediler.
    Galatasaray'lı taraftar adamın futbolundan çok, abuk sabuk hakaretlerini konuştuğu için, artık konuda da nasıl anılacağı yazılmış.
    Ben yine gideceğine imkan vermiyorum, adam sözleşme uzatmak için elinden geleni ardına koymuyor.

Hamza hoca melo gitmek istiyor dediğinde, seve seve gelip idmanlara çıkacak dedim. Gelip çıktıda..

Buda son oyunu olabilir, bakacağız göreceğiz artık.
  • Bir fenerbahçeli olarak çok isterdim bu sene kalmasını

• bu fener medyasının gazına gelip melonun gitmesini isteyen galatasaraylılar orta sahada jem karacanla oynadıkları zaman hamzaya küfredecekler bu nasıl takım diye.
    adamı göz göre göre gönderiyorsunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dgo_cr7

bu fener medyasının gazına gelip melonun gitmesini isteyen galatasaraylılar orta sahada jem karacanla oynadıkları zaman hamzaya küfredecekler bu nasıl takım diye.
    adamı göz göre göre gönderiyorsunuz.

hep fener medyası heeep
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.