Şimdi Ara

Bulk?Definasyon? (ssli)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
973
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bodyde 7.ayım ilk 4 ay diyet yaptım yağ oranım %15 ten 10 a düştü. 90 kiloydum 83 e düştüm.Daha sonra bulk'a girdim 1 buçuk ayda 92 kiloya çıktım bayada ölçü aldım. Yaz başı tekrar diyete girdim ilk 2 hafta güzel gitti ama son 1 aydır çok bira içiyorum beslenmeme dikkat ediyorum ama 2 günde bir öğün abartıyorum. Şuan 87 kiloyum sizce ne yapmalıyım? Diyetten çok sıkıldım ama kışın bulk'a 80 kilo girmek istiyordum yoksa kış sonuna 100 olup cıkacam ki 90 ı geçmeyi sevmiyorum. Öneriler? Son durum foto:
     Bulk?Definasyon? (ssli)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi feritferitxd -- 30 Temmuz 2015; 13:05:43 >

• up
  • Trapez calıs.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bulk
  • Bulk a gir iyice hacimlen kolay kilo verebiliyorsun düşersin kolayca bende öyle yapacağım bakalım bu sene O değil de çok pis bıraktım 1.5 aydır spor yapmıyorum. Okul açılsında yardıralım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Myret Alpin

Bulk a gir iyice hacimlen kolay kilo verebiliyorsun düşersin kolayca bende öyle yapacağım bakalım bu sene O değil de çok pis bıraktım 1.5 aydır spor yapmıyorum. Okul açılsında yardıralım

Hocam deli gibi bulk a giresim var ama 87 kiloyum 90 üstü olunca çok iri duruyorum napacağımı şaşırdım😖

• feritferitxd F kullanıcısına yanıt
    Bence irilik iyidir ama gobekli olan irilik olmadıkça ayrıca 100 e kadar yolun var bence senin 185 boyla. Ben suan 83 kiloyum 191 boyla bakalim 95 e cikmayi dusunuyorum bu donem. Ayrıca clean bulk yap hem fazla kilo almamis olursun hemde yağlanmamış

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.