Şimdi Ara

’EN UCUZ LİG TV!.. DİGiTURK EUTELSAT ŞAMPİYONLAR PAKETİ HD Giriş + 2 Keyif + HD + Şampiyonlar paket (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.221
Cevap
30
Favori
83.480
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Regionella

quote:

Orijinalden alıntı: deu_ultraslan

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: 19yusuf05

quote:

Orijinalden alıntı: onurksk1912

quote:

Orijinalden alıntı: hüseyinekdi

quote:

Orijinalden alıntı: aranza

hüseyin bey bendeonline işlemlerdebelgesel veçocuk paketine 4liralıkibare var mh hizmetlerini aradığımda pakettebunların ücretli olduğu vebayiyle görüşmem gerektiği söyleniyor napmak lazım tşkler

Fatura çıkmaz çıksa bile afatura altı indirim yapıp 0 TL düşürler
    aklınıza takılan bir konu olursa şirketimizi arayıp bilgi alabilirsiniz.

huseyin hocam merhaba
    bu paleti aldık diyelim ( 599 liralık )
    akhisarspor ve sporextra izlemme için ilave aylık ne kadar odemem gerekiyor ?

hocam ben paketi aldım. sonra aradım bana baya bir zorluk çıkardılar başta spor extra'yı kredi kartı ile almak istedim ama yok kredi kartıyla alamassıınız filan dediler 3 kişiyle görüştüm . baktım vermiyorlar bende iptal bölümüne bağlandım. yok sadece iptal başvuruları filan alıyoruz hikaye iptal bölümünden yardımcı oldular spor ekstra paketini kredi kartıyla aldım şampiyonlar paketinide süper lig paketine yükseltmek istediğimi söyledim ama 545 lira gibi saçma bir fiyat çıkarttılar üstünede siz satın almadığınızdan böyle çıkıyor gibi birşey söyledi bende bu nasıl saçma birşey paramızla aldık bunu dedim sonra kampanya çıkmıyor dedi bende digiturk'e bir şikayet yazdım şikayet yazdıktan sonra şimdi online işlemlerde süper lig paketi gözüküyor alabiliyorum 10 lira ama ben kredi kartıyla almak istiyorum müşteri hizmetleri kredi kartıyla olmuyor dedi. şimdi bir şikayet daha yazdım bakalım neler olacak.

süper ligin tamamı bende de 10 liraya ekleyebiliyorsun o açık.. spor extra 17 gözüküyor müşteri hizmetlerini arayacağız bakalım kaç para çekecekler..

kredi kartıyla alırsan yıllık 153 tl diyorlar.

ben alacaktım cardfinans kartıma olmuyormuş. ayar oldum.

şikayet oluşturdum bari faturama ekleyin 153 tl olacak şekilde diye.

hım bende arayım 153 ise iyi 117 ilk almışlardı da zamları çakıp geçtiler 153 e alırsak taksitli güzel olur pazarlık yapalım bakalım biraz :) ligtv hd görüntü için kötü diyorlardı da kötü değil yaa 40 inç samsungta gayet net 3-4 metreden gayet iyi görüntü dsmarta göre söylüyorum tabi bunu.

153 anlaştık zorladım filan ama olmadı bir yıl açık :) belgesel paketinde çıkan 0.01 kuruşluk olayı ise dedim peşin verdim parasını fatura çıkıyo nasıl iş size 10 tl indirim yapçam çıkmacak dedi dedim iyi çıkmasın sıkıntı yok :) bir senelik futbol işini çözdük Allah sağlıklı sıhhatli izlemeyi nasip etsin..
     ’EN UCUZ LİG TV!..  DİGiTURK EUTELSAT ŞAMPİYONLAR PAKETİ HD Giriş + 2 Keyif + HD + Şampiyonlar paket

hayırlı olsun :D

sağ olun hocam sizede :)
  • Sonunda kurulum yaptırabildik. Cihaz olarak Humax 9502 getirdiler, iyi mi kötü mü hiç bilmiyorum fakat görüntü kalitesi HD olmasına rağmen D-Smart çok çok daha iyi görüntü kalitesi sağlıyordu.

Bir de bu online işlem paketlerimde ki 0.01 TL ücret nedir yahu.

’EN UCUZ LİG TV!..  DİGiTURK EUTELSAT ŞAMPİYONLAR PAKETİ HD Giriş + 2 Keyif + HD + Şampiyonlar paket
  • Arkadaşlar şu an için en uygun fiyat ne kadara geliyor acaba.600 TL den daha uyguna alamıyor muyuz şampiyonlar paketini.
  • quote:

Orijinalden alıntı: damn2u

Sonunda kurulum yaptırabildik. Cihaz olarak Humax 9502 getirdiler, iyi mi kötü mü hiç bilmiyorum fakat görüntü kalitesi HD olmasına rağmen D-Smart çok çok daha iyi görüntü kalitesi sağlıyordu.

Bir de bu online işlem paketlerimde ki 0.01 TL ücret nedir yahu.

hocam o olay bende de vardı müşteri hizmetlerini arayın düzeltin spor extrayı alırken düzelttirdim. 9053 kurdular banada geçişler dsmarttan yavaş hd de fark var ve büyük tvlerde bu fark çok bariz ortaya çıkıyor. dsmart daha görüntü olarak daha iyi dikkatli bakınca gözüküyor 40 inçte.
     ’EN UCUZ LİG TV!..  DİGiTURK EUTELSAT ŞAMPİYONLAR PAKETİ HD Giriş + 2 Keyif + HD + Şampiyonlar paket ’EN UCUZ LİG TV!..  DİGiTURK EUTELSAT ŞAMPİYONLAR PAKETİ HD Giriş + 2 Keyif + HD + Şampiyonlar paket
  • Ben bunu alır almaz açtırmak zorunda mıyım ? Şimdi alıp atıyorum ocakta açtırsam olur mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: EngineerBaris

Ben bunu alır almaz açtırmak zorunda mıyım ? Şimdi alıp atıyorum ocakta açtırsam olur mu ?

aktivasyon kodu yıl başına kadar yani bu sene için geçerli arayıp bilgi alabilirsiniz..

ligtv 4hd geldi eutelsata bu arada hayırlı olsun
  • Merhaba Hüseyin Bey.Özel mesaj attım ama konuyu okurken fark ettim buradan yazmamızı istemişsiniz.Bu pakete üye olduğumuzda gelen recieverda scart girişi oluyor mu acaba? Bir de kampanya ne zamana kadar devam edecek en geç ne zaman almalıyız?
  • Bende kurdurdum ama görüntü kalitesi hd olmasina ragmen yeterli değil. Lig tv hd leri guzel Allahtan.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: carlitoss

Bende kurdurdum ama görüntü kalitesi hd olmasina ragmen yeterli değil. Lig tv hd leri guzel Allahtan.

bende dsmart var hocam hem sd he hd digiyi her türlü tokatlıyor hatta tv uydu alıcılı onun hd si bile digiyi tokatlıyo tek tek denedim akşam.. tv 40 inç rahatsız edecek düzeyde değil neyseki büyük tvsi olanlarda bariz çıkıyo fark anladığım kadarı ile..
  • quote:

quote:

Bende kurdurdum ama görüntü kalitesi hd olmasina ragmen yeterli değil. Lig tv hd leri guzel Allahtan.

bende dsmart var hocam hem sd he hd digiyi her türlü tokatlıyor hatta tv uydu alıcılı onun hd si bile digiyi tokatlıyo tek tek denedim akşam.. tv 40 inç rahatsız edecek düzeyde değil neyseki büyük tvsi olanlarda bariz çıkıyo fark anladığım kadarı ile..

Bende 55 inç ultra hd tv var ve dediğiniz doğru dsmart hd si çok daha kaliteli.fakat şunu da bilmeliyiz ki digi eutelsatta çok geniş bant aralığı kullanmıyo ve bi çok kanalı farklı uydulardan sıkıştırıp veriyo.bitrate dedikleri olay.dsmartın avantajı arkasında kapı gibi türksat 4a olması.görüntüleri ham halde veriyor.ve bence digi kendi kanallarını reklam amaçlı daha kaliteli veriyo mesela turkmax gurme,film ve dizi kanalları,lig tvler.fark ettiyseniz bunların kalitesi diğer hd lern yanın da 4 K

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • beyler atromitos-fb maçını nasıl izliycez tv'den veren kanal var mı? tivibuspor veriyor diyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: onur_bee

quote:

quote:

Bende 55 inç ultra hd tv var ve dediğiniz doğru dsmart hd si çok daha kaliteli.fakat şunu da bilmeliyiz ki digi eutelsatta çok geniş bant aralığı kullanmıyo ve bi çok kanalı farklı uydulardan sıkıştırıp veriyo.bitrate dedikleri olay.dsmartın avantajı arkasında kapı gibi türksat 4a olması.görüntüleri ham halde veriyor.ve bence digi kendi kanallarını reklam amaçlı daha kaliteli veriyo mesela turkmax gurme,film ve dizi kanalları,lig tvler.fark ettiyseniz bunların kalitesi diğer hd lern yanın da 4 K

evt onu fark etmemiştim baktım cidden dikkat edince çıkıyor çakal dt işini biliyo :) bizim için maçlar önemli zati onlar iyi olsun da :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deu_ultraslan -- 20 Ağustos 2015; 11:40:43 >
  • tomofil tutkunu kullanıcısına yanıt
    Fatura çıkmaz Arkadaşlar ay sonunda indirime düşer. Olduda hata kaza çıkarsa iptal ettiririz. Biz karşılarız. Paket sadece bizde olduğu için ne bayiler nede müşteri hizmetleri net bilgi veremiyorlar sanırım. İçiniz rahat olsun.
  • alt katla ortak almayı düşünüyorumda cihazın arkasında kaç tane tv çıkışı var
  • Aynen mac olayı olmasa cekilecek sey değil bu ücretlerle.

• Aynen mac olayı olmasa cekilecek sey değil bu ücretlerle.

• quote:

Fatura çıkmaz Arkadaşlar ay sonunda indirime düşer. Olduda hata kaza çıkarsa iptal ettiririz. Biz karşılarız. Paket sadece bizde olduğu için ne bayiler nede müşteri hizmetleri net bilgi veremiyorlar sanırım. İçiniz rahat olsun.

müşteric temsilcileri ücretsiz deneme paketi gibi göründüğünü söylüyorlar. mesela bana bidahaki ay 12 tl fatura çıkacağını söylüyorlar.

bu düzeltilmeden spor extrayı indirimli vermiyorlar hatta.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Regionella -- 20 Ağustos 2015; 14:02:42 >
  • Bende Ankarada oturuyorum az önce paketi satın aldım kurulum için ne zaman gelirler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tege

alt katla ortak almayı düşünüyorumda cihazın arkasında kaç tane tv çıkışı var

digitürk duymasın
  • quote:

quote:

müşteric temsilcileri ücretsiz deneme paketi gibi göründüğünü söylüyorlar. mesela bana bidahaki ay 12 tl fatura çıkacağını söylüyorlar.

bu düzeltilmeden spor extrayı indirimli vermiyorlar hatta.

enterasan spor extrayı 153 ev verdiler 0.01 kuruşluk belgesel paketi gözüküyodu düzeltiyom onu dedi on tl lik indirim uyguladım ona dedi nasıl iş anlamadım
  • 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.