Şimdi Ara

’EN UCUZ LİG TV!.. DİGiTURK EUTELSAT ŞAMPİYONLAR PAKETİ HD Giriş + 2 Keyif + HD + Şampiyonlar paket (46. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.220
Cevap
30
Favori
83.492
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: EngineerBaris

Bunu aldık diyelim, film ve dizi kanallarını kaça açarlar bir bilginiz var mı fiyatlardan ?

SporExtra SPM 17,00 TL kk hepsini öder 9 a bölerseniz 153 TL

Film FLM 16,00 TL
  • quote:

Orijinalden alıntı: EnverYigit

Satın aldım dönüş bekliyorum, saygılar..

Keyifli seyirler şimdiden
    gün içerisinde dönüş yapacağız.
  • N11 de bugün için 100 tl üzeri %11 indirim var digitürk paket ücreti 494 tl ye düşüyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: eleysen

N11 de bugün için 100 tl üzeri %11 indirim var digitürk paket ücreti 494 tl ye düşüyor

25 tl de bonus karttan gelir..469 tl olur.

başka indirim imkanı varmı acaba.BKM falan gibi?
  • quote:

N11 de bugün için 100 tl üzeri %11 indirim var digitürk paket ücreti 494 tl ye düşüyor

Merhaba,
    Ben farketmemiştim. Siz yazınca farkettim bugüne özel öyleymiş ve ay sonuna kadar bonus kartada 25 tl puan hediyeymiş. İkisi birleşince extra avantajlı oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hüseyinekdi

quote:

Merhaba,
    Ben farketmemiştim. Siz yazınca farkettim bugüne özel öyleymiş ve ay sonuna kadar bonus kartada 25 tl puan hediyeymiş. İkisi birleşince extra avantajlı oluyor.

yalnız 500 tl üzerine çıkartmak gerekiyor 25 bonus için.

@hüseyinekdi bey biraz önce bende satın aldım, telefon bekliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mhtakif

quote:

quote:

Merhaba,

yalnız 500 tl üzerine çıkartmak gerekiyor 25 bonus için.

@hüseyinekdi bey biraz önce bende satın aldım, telefon bekliyorum.

Keyifli seyirler

• Dün akşam satın aldım. bugün Hem tarafınızdan hem de servis tarafından arandım. Hafta sonuna randevu verdim. Her şey çok güzel.
  • Dün akşam satın aldım bugün makina getirildi kuruldu şuan seyrediyorum
  • Bende satın aldım, hadi hayırlısı olsun bakalım, 4 sene sonra tekrar digitürk almış oldum inşallah geçen sefer olduğu gibi bu seferde digitürk pişman etmez.
  • Hüseyin Bey,
    Evde yoktum kurulumu yapmışlar fakat keyif paketini belgesel+spor sever istemiştim müşteri hizmetlerini aradığımda öğrendim ki belgesel+çocuk açmışlar. Düzeltemiyorlarmış müşteri hizmetleri kodlu kampanya olduğu için. Yardımcı olur musunuz? @hüseyinekdi
  • quote:

Hüseyin Bey,
    Evde yoktum kurulumu yapmışlar fakat keyif paketini belgesel+spor sever istemiştim müşteri hizmetlerini aradığımda öğrendim ki belgesel+çocuk açmışlar. Düzeltemiyorlarmış müşteri hizmetleri kodlu kampanya olduğu için. Yardımcı olur musunuz? @hüseyinekdi

Merhaba,
    Müşteri hizmetlerine servisin yanlış açtığı bilgisini verin kayıt oluşturun mutlaka dönüş yapıp düzelteceklerdir.
  • Dün akşam siparişler patlamış herkes gece sipariş vermiş sanırım.
    Teşekkürler :)
  • Arkadaşlar merhaba,
    Ligtv taahhütüm bitmek üzere sporextra paketim devam ediyor.
    Bugün aradığımda yıllık 791 TL (Sporextra dahil) hd kutu ile üyeliğime devam edileceği teklifinde bulundular.
    Eski üye olupta yeni abone olanlar bana ulaşabilir mi üye numarası verince ekstra indirim olabilir dediler
    Teşekkürler
  • quote:

quote:

Hüseyin Bey,

Merhaba,
    Müşteri hizmetlerine servisin yanlış açtığı bilgisini verin kayıt oluşturun mutlaka dönüş yapıp düzelteceklerdir.

Yapamayız dediler dün akşam, kod ile paket aldığımdan dolayı yapamıyoruz diyorlar Hüseyin Bey@hüseyinekdi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EnverYigit -- 2 Aralık 2015; 21:24:33 >

• ilk ay bütün kanallar açık olmuyor muydu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mhtakif

ilk ay bütün kanallar açık olmuyor muydu?

Merhaba,
    Bu tür promosyon vs. bizden bağımsız olarak Digiturk müşteri hizmetleri tarafından yapılmaktadır.
  • Hüseyin Bey merhaba;

bugun digiturk online işlemlere girdiğimde benim istediğim BELGESEL paketinin 4,00 TL ücretlendirildiğini SPORSEVER paketinde 0,68 ücret olduğunu gördüm. Tüm bunların dışında benimle hiç ilgisi olmayan ÇOCUK paketini ücretsiz eklemişler. Çağrı merkezini aradığımda çocuk paketinin iptal edilebileceğini ancak bu işlemin 03.01.2016 tarihinden itibaren geçerli olacağını bu nedenle bu ay faturalandırılacağını söylediler.

Bu konu hakkında siz bana yardımcı olurmusunuz ?

Nasıl çözülür bu durum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mediterranean_x -- 3 Aralık 2015; 11:09:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mediterranean_x

Hüseyin Bey merhaba;

bugun digiturk online işlemlere girdiğimde benim istediğim BELGESEL paketinin 4,00 TL ücretlendirildiğini SPORSEVER paketinde 0,68 ücret olduğunu gördüm. Tüm bunların dışında benimle hiç ilgisi olmayan ÇOCUK paketini ücretsiz eklemişler. Çağrı merkezini aradığımda çocuk paketinin iptal edilebileceğini ancak bu işlemin 03.01.2016 tarihinden itibaren geçerli olacağını bu nedenle bu ay faturalandırılacağını söylediler.

Bu konu hakkında siz bana yardımcı olurmusunuz ?

Nasıl çözülür bu durum.

Merhaba,
    02324464648 numaralı telefonumuzu arayarak üye numaranızı vererek destek alabilirsiniz.
  • hüseyinekdi H kullanıcısına yanıt
    Digiturk kendinden beklenemyecek şekilde hızlı olarak döndü. Çocuk paketini iptal ettiler.

Son durumda bir tek 0,68 kr kaldı. O da yanlış hatırlamıyorsam faturada düşüyordu.

• 
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.