Şimdi Ara

’EN UCUZ LİG TV!.. DİGiTURK EUTELSAT ŞAMPİYONLAR PAKETİ HD Giriş + 2 Keyif + HD + Şampiyonlar paket (43. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.221
Cevap
30
Favori
83.491
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: tar1k_demir

Geçen hafta ben de aldım bu paketi. Telefonda Demet hanım ile görüştüm çok ilgili ve alakalı idi. Ona ayrıca teşekkür ediyorum.

Hüseyin bey bir de bu pakete film ve spor extra eklemek istiyorum. Müşteri hizmetlerinin verdiği fiyattan daha uyguna kredi kartı ile almak mümkün müdür?

Merhaba,
    Elimizdeki ürüne biz herhangi bir kanal paket ekleyip çıkartamıyoruz. Ancak spor extra paketini müşteri hizmetlerini arayıp 153 TL kredi kartına taksitli olarak alabilirsiniz. Forumda birçok kişi bu şekilde yaptırdığını söylemişti.
  • Bugünwww.n11.com da 11.11.2015 tarihine özel bütün ürünlerde anında % 11 indirim varmış. Yani bizim oradaki ürünü bugüne özel 578 TL alabilirsiniz.

Digiturk Eutelsat üzerinden Giriş + 2 Keyif + HD + Şampiyonlar paketi

Ürün kodu 62493111

Bilginize
  • uydu ve platfomlar hakkında bilgim yok. Müstakil eve bu digitur paketini bağlatmak istersek ne yapmamız lazım? dahili uydu receiver'ı olan Samsung smart tv+ 85 cm çanak+lnb ve 25 metre kablo aldık. Şimdi ne yapmamız lazım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: guitarman

uydu ve platfomlar hakkında bilgim yok. Müstakil eve bu digitur paketini bağlatmak istersek ne yapmamız lazım? dahili uydu receiver'ı olan Samsung smart tv+ 85 cm çanak+lnb ve 25 metre kablo aldık. Şimdi ne yapmamız lazım?

Digiturk uydu alıcısı, çanak anten vs. ücretsiz temin etmektedir. Sadece hangi paketi izlemeye karar vermeniz yeterlidir.
    teşekürler
  • Ligin ilk yarisi bitmek uzere fiyatlarda bir indirim yokmu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tema59

Ligin ilk yarisi bitmek uzere fiyatlarda bir indirim yokmu

Ürün yıllık olduğu için geçen haftaların pek önemi olmuyor. Sonuçta 12 ay izliyorsunuz önümüzdeki sezon aldığınız tarihe yine izleyeceksiniz.
  • 31 aralıktan sonra bu ürünün satışı olmayacaktır.
    Bekleyenler var ise bildirmek isterim
  • Bugün digiturk müşteri hizmetlerini arayıp, bitmek üzere olan aboneliğim için ne fiyat verebileceklerini, kampanyalarını vs. sordum.
    Eutelsat Giriş+2 keyif+sporextra+şampiyonlar için 83,99 TL fiyat çıkardılar.(Pazarlık şansı da bırakmıyorlar ve ukalalık yapıp bundan daha iyi fiyata bulamazsınız diye nasihat de veriyorlar).Ben de hemen mevcut aboneliğim için iptal faksı çektim.Bundan sonra ne teklif ile gelirlerse gelsinler kabul etmem.Digiturk'ün bu ucuz pazarlama taktiği marka değerini çok düşürdü haberleri yok.
    3 Aralık itibari ile de Hüseyin Bey'in kampanyalı paketini satın alıp kurulum yaptıracağım.

Teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: hüseyinekdi

quote:

uydu ve platfomlar hakkında bilgim yok. Müstakil eve bu digitur paketini bağlatmak istersek ne yapmamız lazım? dahili uydu receiver'ı olan Samsung smart tv+ 85 cm çanak+lnb ve 25 metre kablo aldık. Şimdi ne yapmamız lazım?

Digiturk uydu alıcısı, çanak anten vs. ücretsiz temin etmektedir. Sadece hangi paketi izlemeye karar vermeniz yeterlidir.
    teşekürler

Once bu paketi satın alıp sonra digiturk abonesi mi olmam gerekiyor? Sıfırdan başlayarak hangi adımları takip etmeliyim?

• quote:

quote:

quote:

teşekürler

Once bu paketi satın alıp sonra digiturk abonesi mi olmam gerekiyor? Sıfırdan başlayarak hangi adımları takip etmeliyim?

Paketi 02324464648 numaralı telefonumuzdan 600 TL alabilir veya n11 üzerinden sipariş verebilirsiniz. Satın alma gerçekleştikten sonra kurulum için adresinize en yakın Digiturk servisi tarafımızdan yönlendirilecektir. hepsi bu kadar

• Teşekürler. Çanak ve uydu alici digiturk tarafından sağlanacak değil mi? Bunun için sadece 30 tl mi ödeyeceğim?

• quote:

Teşekürler. Çanak ve uydu alici digiturk tarafından sağlanacak değil mi? Bunun için sadece 30 tl mi ödeyeceğim?

Merhaba,
    Kurulum esnasında bulunduğunuz apartmanda Digiturk merkezi sistemi yok ise çanak anten ve diğer ekipmanlar servis tarafından ücretsiz takılır.
    Sadece 30 TL aktivasyon bedeli ödersiniz.
  • tektekci123 T kullanıcısına yanıt
    indirim yok mu?

bugün alsak sene sonu kurdursak olur mu birde?
  • hüseyinekdi H kullanıcısına yanıt
    spor extra da şart hocam. yılda sadece ona 210 tl çok. ekleyince zaten digitürkün standart aylık fiyatını buluyor

keşke sadace spor extra paketi çıksa.
  • 3 ocakta üyeliğim bitiyor,bu paketi alsam kullanabilirmiyim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: biclioch

indirim yok mu?

bugün alsak sene sonu kurdursak olur mu birde?

İstediğiniz zaman alabilirsiniz. Ancak en son 31 Aralık 2015 tarihinde aktivasyon yapılmalıdır.
  • quote:

spor extra da şart hocam. yılda sadece ona 210 tl çok. ekleyince zaten digitürkün standart aylık fiyatını buluyor

Merhaba,
    Paket zaten çok avantajlı sporextra ile nomral fiyatlara gelmiyor. Tekrar hesaplayın isterseniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: serden

3 ocakta üyeliğim bitiyor,bu paketi alsam kullanabilirmiyim?

Evet ama 31 aralıktan önce aktivasyon yaptırmanız gerekir.
  • quote:

quote:

Merhaba,
    Paket zaten çok avantajlı sporextra ile nomral fiyatlara gelmiyor. Tekrar hesaplayın isterseniz.

merhaba paket 600 den baz alıyorum.

17*12 (spor extra) = 204 tl

toplam 800 tl.

digitürkün her üyeye standart teklifi - 3 ay bedava sonra 68+17 tl. ben 80 ödüyordum iptal ettirdim. yılda 720 tl. yazın dondurma vs meselesi de var.
    (belgesel paketi vs dahil)

özetle 14 aylık üyelik maliyeti bana - 880 tl idi.

aşağı yukarı aynıya çıkıyor.

ama eski üyeler için dezavantajlı (6ay bedava alanlar var, keyif paketine para ödemeyenler, sporsxtraya 10 tl verenler vs vs kaynak bjkali)

yeni üyeler için kısmen avantajlı diyebiliriz.

ben 450 tlya next aldım şampiyonlar paketi yıllık paket

2 tl ligtv hd ücreti + 10 tlda antalya lige çıkınca full süper lig yaptım.

eutelsat tabi ki daha iyi ama taşımak sorun işte.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi biclioch -- 23 Kasım 2015; 14:00:49 >

• Giriş Paketi + Şampiyonlar Paketi
    (Şampiyon olmuş 5 takımın tüm maçları)
    Kampanya İndirimli Dönem
    ( İlk 3 Ay )
    32,5 TL
    Kampanya İndirimsiz Dönem
    (4 – 12. Ay)
    64,99 TL

------

ywni üyelere özel şu anda bu var buna göre avantajlı tabi-

tek tek hesaplayım / sadece şampiyonlar ile aylık üyelik yılda 576+96 = 672tl oluyor (fark 72 tl yani)

toplam da spor extra ile - 11* 17 tl = + 187 tl. toplamda 860tl

sadece 50-60 tl fark ediyor yılda.

yani çok özel büyük bir kampanya değil

450ye yazın aldık allahtan next nx2 yi.

• 
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.