Şimdi Ara

’EN UCUZ LİG TV!.. DİGiTURK EUTELSAT ŞAMPİYONLAR PAKETİ HD Giriş + 2 Keyif + HD + Şampiyonlar paket (40. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.221
Cevap
30
Favori
83.491
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: tonmaister

Bende bugün bu paketi 18:30 gibi sanal world card ile Ankara'daki evime satın aldım. Yarım saat sonra Uşak kodlu bir numaradan arandım kaydımı aldılar. Yarın servis yönlendiricez dediler. Humax cihaz istiyorum dedim. Tabi not düşelim dediler. Şaşkınım yarın kurulursa zır şaşkın olucam.

En önemli soruda şu?
    Digiturk abonelikleri ayın 3'ünden 3'üne faturalandırıyor. Yani ben şu tarihte aldım bu tarihe kadar tam 1 yıl izlerim diyemiyorsunuz (media markt paketini 3 kere alan birisi olarak tecrübemle söylüyorum) Biz çıkmak istersek (kendi adıma) ya 3 Ekim 2016 yada 3 Kasım 2016'da çıkıcam. Ekimde çıkarsam 17 günüm çöpe gidicek, Kasımda çıkarsam 13 günlük ne ödemem gerekecek? bu prosedür nasıl işliyor. Yada bu sefer gerçekten 20 Ekim 2016'da üyeliğim otomatik kapanmış olucakmı?

@hüseyinekdi bey bu konuda yardımcı olurmusunuz? Teşekkürler

Merhaba, Fatura kesim tarihi her ayın üçü olduğu doğrudur. Eskiden bahsettiğiniz problemler oluyordu. Ancak BTK'nın çıkardığı yeni kanunlarla yılık alanlar 12 ay sonra otomatik kapanıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: hüseyinekdi

quote:

Orijinalden alıntı: sarpuli

Binbir eziyet ile kurulum yaptırdım, bu durumun bu kampanya ile ilgisi yok, digiturk'un bildiğimiz rezaleti fakat kurulumu yaptıramadığımda Hüseyin beye iade etmek istediğime dair yazdığımda olumlu /olumsuz bir dönüş yapmadı. Alacak arkadaşların aklında bulunsun bu detay.

Birde sporsever keyif paketi seçmiştim fakat çocuk paketi aktif olmuş ! Bunu nasıl düzeltirim ?

Merhaba, Sizin forumdaki yazınızı cevap yazdım irtibat bilgilerinizi özelden yazarsanız yardımcı olabilirim diye cevaplamıştım. Araya hafta sonu girdi bilgilerinizi göndermişsiniz. Kontrol ettiğimde kurulum yapıldığını gördüm.

Keyif paketi değişikliği ile fikriniz var mı? Siz yapabiliyor musunuz?

• quote:

quote:

quote:

Binbir eziyet ile kurulum yaptırdım, bu durumun bu kampanya ile ilgisi yok, digiturk'un bildiğimiz rezaleti fakat kurulumu yaptıramadığımda Hüseyin beye iade etmek istediğime dair yazdığımda olumlu /olumsuz bir dönüş yapmadı. Alacak arkadaşların aklında bulunsun bu detay.

Birde sporsever keyif paketi seçmiştim fakat çocuk paketi aktif olmuş ! Bunu nasıl düzeltirim ?

Merhaba, Sizin forumdaki yazınızı cevap yazdım irtibat bilgilerinizi özelden yazarsanız yardımcı olabilirim diye cevaplamıştım. Araya hafta sonu girdi bilgilerinizi göndermişsiniz. Kontrol ettiğimde kurulum yapıldığını gördüm.

Keyif paketi değişikliği ile fikriniz var mı? Siz yapabiliyor musunuz?

Merhaba,
    Üyelik aldıktan sonra bütün işlemlerinizi müşteri hizmetlerinden yapabiliyorsunuz.
    Teşekkürler

• Merhaba arkadaşlar, Bugünden itibaren bonus özellikli kartlarada 9 taksit seçeneği eklenmiştir. Yani Bonus, world ve maximum özelikli bütün kredi kartlarına 9 taksit seçeneği ile Eutelsat üzerinden Giriş + 2 Keyif + HD ve Şampiyonlar paketini alabilirsiniz.
    Şİmdiden Keyifli seyirler
  • Bende az önce bu paketi satın aldım. Kurulumu bekliyoruz. Umarım sorunsuz bir şekilde hallederiz..
  • quote:

Orijinalden alıntı: goldengatesf

Bende az önce bu paketi satın aldım. Kurulumu bekliyoruz. Umarım sorunsuz bir şekilde hallederiz..

Keyifli Seyirler
  • Şahane bir kampanya, Lig Tv isteyenler kaçırmasın.

Mayıs ayında mal gibi next'in kutusunu aldık. 450 TL'ye. Evet arada 200 TL fark var ama inanın Turksat olduğu için hem görüntü çamur gibi, Ntvspor 'un HD'si yok, Lig Tv de sd.. HD istersen ayrıca para veriyorsun, hem yayın akışı fiyasko hem de kanal geçişleri Digi'nin kutusuna göre yavaş hem de next gibi fiyasko bir kurumla uğraşmazsınız.

Ha ben geçen sene MediaMarkt kampanyası ile yıllık 320 TL'ye izlemiştim. Bedava gibi bir şeydi ama o kampanya her zaman rast gelmez.

Almayı düşünenler, Turksat falan almayın, 5-10 lira fazla verin Eutelsat alın, yılların Digi kullanıcısı olarak yorumum budur.

Seneye direkt böyle bir kampanya bulursam yapıştıracağım. Bulamazsam da zaten Lig Tv'yi bırakmaya bahane arıyordum, giriş+spor ekstra ile devam ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vectrac -- 22 Ekim 2015; 16:49:56 >
  • Cuma sabah telefonla sipariş verdim. Öğlen Uşak alan kodlu bir numaradan Kurulum için bilgilerim alındı. Cumartesi saat 11de Kurulum oldu. Öğlen de kargo ile şifre zarfı geldi. Her şey için teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar,

Birisi özet geçebilir mi mobil olduğumdan konuya pek hakim olamadım.

Toplamda 600 TL ödeme yaparak bunun dışıında aylık olarak fatura yok sanırım tüm hd kanallar şampiyonlar paketi ve 2 keyif paketi mi satın almış oluyoruz ?

1 yılın sonunda abonelik otomatik olarak iptal mi oluyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: ENSABR

Merhaba arkadaşlar,

Toplamda 600 TL ödeme yaparak bunun dışıında aylık olarak fatura yok sanırım tüm hd kanallar şampiyonlar paketi ve 2 keyif paketi mi satın almış oluyoruz ?

Aynen öyle hocam anlamışsınız işte :) yıllık üyelik
  • quote:

Orijinalden alıntı: faruktamer

Cuma sabah telefonla sipariş verdim. Öğlen Uşak alan kodlu bir numaradan Kurulum için bilgilerim alındı. Cumartesi saat 11de Kurulum oldu. Öğlen de kargo ile şifre zarfı geldi. Her şey için teşekkürler.

keyifli seyirler
  • merhaba hüseyin bey...giriş paketi kampanyanız yokmu acaba...media markt da oluyordu geçen senelerde giriş + 2 keyif paketi şeklinde...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ENSABR

Merhaba arkadaşlar,

Aynen Giriş + 2Keyif +HD + Şampiyonlar paketi 600 TL. Üyelik 12 Sonra iptal olur veya müşteri hizmetlerini arar güncel kampanyaları öğrenir uygun gelen olursa devam ederseniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sayhiforme

merhaba hüseyin bey...giriş paketi kampanyanız yokmu acaba...media markt da oluyordu geçen senelerde giriş + 2 keyif paketi şeklinde...

Aslında vardı ama bitti maalesef. Şuan sadece bu kampanya var.
  • quote:

quote:

merhaba hüseyin bey...giriş paketi kampanyanız yokmu acaba...media markt da oluyordu geçen senelerde giriş + 2 keyif paketi şeklinde...

:( yeniden başlarsa buradan haberdar edermisiniz bizleri...teşekkürler
  • quote:

quote:

quote:

:( yeniden başlarsa buradan haberdar edermisiniz bizleri...teşekkürler

Tabikide
  • İstsnbul Kartal'dayim hemen şimdi alsam akşam maça kdr kurulum imkansiz midir ? @hüseyinekdi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tuyo -- 25 Ekim 2015; 12:37:16 >
  • @hüseyinekdi Sizden cvp gelmeyince riske girip almak için sizi aradık fakat bonus sanal kartla işlemi bir türlü gerçekleştiremedik, sürekli hata alındı.sanırım garanti sanal kartla alakalı bir problem var.bankam ile de görüştük ama sisteme yansıyan bir talep bile olmadığını söylediler.bu problemi giderebilirseniz en azından hafta içi ödememi yapıp almak istiyorum.

• Arkadaşlar son zamanlarda kanallar arası geçişte bekleme süresi çok fazlalaştı ve çoğu zaman kap kara bir ekran kalıyor, görüntü gelmiyor. Cihazı kapatıp açarak yada kartı çıkartıp takarak düzeltiyoruz ama günde bir kaç kere tekrarlıyor ve can sıkıcı olmaya başladı. Cihaz Humax 9502 diye hatırlıyorum. Bir tavsiyeniz var mı?
  • @hüseyinekdi bu 300 tl lik film paketiniz vardı ondan nasıl temin edebilirim. Yada bu hakkını kullanmamış olan varsa bana satabilir.

• 
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.