Şimdi Ara

’EN UCUZ LİG TV!.. DİGiTURK EUTELSAT ŞAMPİYONLAR PAKETİ HD Giriş + 2 Keyif + HD + Şampiyonlar paket (37. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.221
Cevap
30
Favori
83.480
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hüseyin Bey, ben istanbulda ikamet ediyorum, bu kampanyadan nasıl yararlanabilirim?
  • exchange E kullanıcısına yanıt
    Telefonla arayıp pakedi alıcaksın kargoyla şifreyi yolluycaklar sonra en yakın servis gelip bağlıycak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende online işlemlerden bakınca giriş ve şampiyonlar paketi ücretsiz, keyif paketleri ise ücretli görünüyor ama faturaya yansımayacak sanırım değil mi?
     ’EN UCUZ LİG TV!..  DİGiTURK EUTELSAT ŞAMPİYONLAR PAKETİ HD Giriş + 2 Keyif + HD + Şampiyonlar paket

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iogurer -- 5 Ekim 2015; 10:36:05 >
  • Aynen bu herkesin basina gelen bir sorun .kafan rahat olsun faturaya yansimaz :-)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: exchange

Hüseyin Bey, ben istanbulda ikamet ediyorum, bu kampanyadan nasıl yararlanabilirim?

Merhaba 02324464648 numaradan şifre zarfını satın aldıktan sonra adresinize en yakın servis tarafımızdan yönlendirelecektir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: iogurer

Bende online işlemlerden bakınca giriş ve şampiyonlar paketi ücretsiz, keyif paketleri ise ücretli görünüyor ama faturaya yansımayacak sanırım değil mi?
     ’EN UCUZ LİG TV!..  DİGiTURK EUTELSAT ŞAMPİYONLAR PAKETİ HD Giriş + 2 Keyif + HD + Şampiyonlar paket

Ay sonu boşa düşer içiniz rahat olsun
  • Merhaba,
    Sinema paketi stoğumuz tükenmiştir. LİG TV devam etmektedir. Maximum ve world özellikli, kartlara dokuz taksite ilave olarak bonus özellikli kartlara 3 taksit eklenmiştir.Bilgilerinize
  • hüseyin bey merhaba

sporekstranın yıllık 153 tl lik kampanyası sona mı erdi
    müşteri hizmetleri yok öyle bir kapmanya diyorda
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackfish

hüseyin bey merhaba

Müşteri hizmetleri yaptığı kampanyaları bizlerle paylaşmaz ki maalesef haberim yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: hüseyinekdi

quote:

Orijinalden alıntı: blackfish

hüseyin bey merhaba

Müşteri hizmetleri yaptığı kampanyaları bizlerle paylaşmaz ki maalesef haberim yok

merhaba yaptırdım şimdi müşteri hizmetlerinin düzgün bakmaması yüzünden anlamamış teşekkürler
  • Digitürk müşteri hizmetleri bir garip. Spor extra için fiyat alayım dedim. İlk aramamda kredi kart tek çekim 153 tl dendi. Kredi kartıma para aktarayım deyip kapadım. Sanal karta para aktarıp tekrar aradım. Bu sefer de 8,5 * 2 ay + 17 * 10 ay dedi çıkan temsilci. Dedim iki dakika önce arkadaşınız 153 tl fiyat verdi diye, eee şey kem küm falan... Uğraşmadım tabi kapattım telefonu tekrar aradım, bu sefer çıkan kişi yine 153 tl fiyatı var deyince ben de aldım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eutelsat giriş paketi+ şampiyonlar paketi+ hd hediye 180+460= 640 tl 9 ay taksitle iyi mi beyler kredi kartı tek çekim miş? ??

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nizipliyim

Eutelsat giriş paketi+ şampiyonlar paketi+ hd hediye 180+460= 640 tl 9 ay taksitle iyi mi beyler kredi kartı tek çekim miş? ??

Hocam bu konuda zaten Eutelsat Giriş paketi + Şampiyonlar + HD + 2 kadet keyif paketi 600 TL diyoruz. Bahsettiğiniz paketten keyif paketleri ilaveli hali var daha ucuza :):)
    600 TL ve kredi kartına 9 taksit ;)
  • quote:

quote:

Eutelsat giriş paketi+ şampiyonlar paketi+ hd hediye 180+460= 640 tl 9 ay taksitle iyi mi beyler kredi kartı tek çekim miş? ??

Hocam bu konuda zaten Eutelsat Giriş paketi + Şampiyonlar + HD + 2 kadet keyif paketi 600 TL diyoruz. Bahsettiğiniz paketten keyif paketleri ilaveli hali var daha ucuza :):)

Bunu tüm digiturk bayileri verebiliyor mu ?
    İlaveten basketbol maçlarını izlemek istesem kaç para daha ödüyorum ?
    Eutelsat digiturk hazır mıntajlı çanak ve lnb duruyor, üyelik başlatsam decoder, aktivasyon vs para ödüyor muyum ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sistemli adam

quote:

quote:

Bunu tüm digiturk bayileri verebiliyor mu ?
    İlaveten basketbol maçlarını izlemek istesem kaç para daha ödüyorum ?
    Eutelsat digiturk hazır mıntajlı çanak ve lnb duruyor, üyelik başlatsam decoder, aktivasyon vs para ödüyor muyum ?

Merhaba bu kampanya firmamıza özeldir. Türkiye'nin her yerine montaj için adresinize en yakın Digiturk servisini yönlendiriyoruz. Ürünü 023244648 numaralı telefonumuzu arayarak sipariş verebilirsiniz. ÇAnak anten kurulum olsada olmasada 30 TL aktivasyon ücretini kurmaya gelen servis talep edecek ve çanak anten yoksa yeni çanak anten takacaktır.
  • Hüseyin Bey;

Kampanyanız kapsamında ürünü satın alıp kurulumu yaptırdım. Bir aydan fazla süreden beri de sorunsuz izlemekteyim.

Ancak; DT'nin, mahkeme kararı dahi olmaksızın -yalnızca savcının talebi doğrultusunda- 7-8 kanalı platformdan çıkarmasını son derece yanlış bulmaktayım.
    Aldığım ürünü iade etmek istiyorum.
    Kullandığım süreye isabet eden bedelin, ödediğim bedelden düşürülerek, farkın tarafıma iade edilmesini talep ediyorum.

Konu hakkında açıklama yapar mısınız?
  • Telefon ile arayıp ödememi yaptım, servisin aramasını bekliyorum umarım memnun kalırız...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahkerkar

Hüseyin Bey;

Kampanyanız kapsamında ürünü satın alıp kurulumu yaptırdım. Bir aydan fazla süreden beri de sorunsuz izlemekteyim.

Ancak; DT'nin, mahkeme kararı dahi olmaksızın -yalnızca savcının talebi doğrultusunda- 7-8 kanalı platformdan çıkarmasını son derece yanlış bulmaktayım.
    Kullandığım süreye isabet eden bedelin, ödediğim bedelden düşürülerek, farkın tarafıma iade edilmesini talep ediyorum.

Bu konuyu bende basından öğrenmiş bulunuyorum. Üyeliğinizi iptal edebilirsiniz. Ancak iade için yasal süreç geçtiği için Digiturk' merkez bize ücret iadesi yapmaz haliyle bizde yapamayız:(
  • quote:

Orijinalden alıntı: sarpuli

Telefon ile arayıp ödememi yaptım, servisin aramasını bekliyorum umarım memnun kalırız...

Hemen takip ediyoruz. Şimdiden keyifli seyirler
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahkerkar

Hüseyin Bey;

Hocam merhabalar.. Hangi kanallar çıkarıldı, değişiklikler neler? Takip edemediğimden soruyorum hocam
  • 
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.