Şimdi Ara

’EN UCUZ LİG TV!.. DİGiTURK EUTELSAT ŞAMPİYONLAR PAKETİ HD Giriş + 2 Keyif + HD + Şampiyonlar paket (31. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.220
Cevap
30
Favori
83.492
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hüseyin bey bende geçenlerde kurulum yaptırdım sizin firmadan izmir içi.fakat gönderilen uydu alıcısı humax 9502 .kanal geçişleri çok yavaş (4 sn kanal geçişleri) vede kutu boyutu çok büyük.daha önceki üyeliğimde daha küçük vede hızlı bi uydu alıcım vardı.bunu değiştirme imkanımız var mı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lastdevil09.5

Hüseyin bey bende geçenlerde kurulum yaptırdım sizin firmadan izmir içi.fakat gönderilen uydu alıcısı humax 9502 .kanal geçişleri çok yavaş (4 sn kanal geçişleri) vede kutu boyutu çok büyük.daha önceki üyeliğimde daha küçük vede hızlı bi uydu alıcım vardı.bunu değiştirme imkanımız var mı.

Merhaba, ofisimizden gelip değiştirebilirsiniz. Şuan 9505 stoklarımızda mevcuttur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nusperato

Aldim sorunsuz bi sekilde kuruldu hersey mukemmel fakat 2 keyif paketi 4 tl gorunuyor o neden oldu onu anlayamadim

Keyif paketleri ile en ufak bir sorun yada aklınıza takılan bir soruda ofisimizden destek alabilirsiniz. Fatura çıkmayacaktır. Fatura çıksa bile aşağıda indirime düşer ve sıfır TL olur. İçiniz rahat olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Salvatuon

Bu pakete ek en ekonomik Spor Extra ne kadar olur acaba, yaptiran var mi?

Müşteri hizmetlerini arayarak kredi kartınıza 9 taksite 153 TL ekleten var sanırım. Paylaşmışlardı.
  • Herkese selam,
    Şifre zarfını alıp henüz servis tarafından kurulum yapılmayan yada randevu alınmayan müşterimiz var mı?
  • Hüseyin bey ben bunu alsam türksatta kullanabilir miyim? Biliyorum bazı HD kanallar eksik ama yapacak birşey yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bynoun -- 3 Eylül 2015; 16:20:30 >
  • bynoun kullanıcısına yanıt
    Merhaba,paket sadece Eutelsat üzerinden Turksat üzerinden çalışmaz maalesef
  • hüseyinekdi H kullanıcısına yanıt
    hüseyin bey bu ayın 28 inde taahhütüm bitiyor sd sampiyonlar paketi pesin almıstım fatura falan cıkmıyor.bugün iptal icin digturk bayiine gittim 600 tl ye eutelsat sampiyonlar paketi+2 keyif paketi alabilecegimi soyledim.ilk once imkansız falan dedi sonra bana madem oyle size soyle bir güzellik yapayım dedi.

türksat hd sampiyonlar paketi +hd yayın ilk 3 ay 7,99 sonraki 9 ay 57,99 olmak üzere 1 senelik taahhüt.şimdi kafam karıştı benim bildigim türksatta hd yayın yok bu teklif doğrumudur.adamlara da güvenemiyorum artık fatura ile de aslında ugraşma istemiyorum ama fiyatta da gayet cazip toplam da 545 tl gibi bir rakkama tekabul ediyor beni bilgilendirirseniz sevinirim
    Hüseyin bey,

Ben kurulum hakkında halen net bir bilgiye sahip değilim. Diğer mesajımda ve Digitürk çağrı merkezine de belirttiğim gibi sıkıntı yaşadığım firma tarafından kurulum yapılmasını istemiyorum. Bilgilerinize.
  • captanico kullanıcısına yanıt
    Bende aynı ikilemde kaldığım için size biraz yardımcı olayım, Hüseyin beyler tarafından satılan paket de 2 adet keyif paketi bulunmakta, eutelsat üzerinden yayın yapmakta ve kanal sayısı Türksat a göre daha fazla, ben tercihimi Hüseyin beylerin sattığı paket den yana kullandım. Hatta bu paketi anlattığım Digitürk bayii çok iyiymiş bende alıyım bir tane filan dedi.
  • Ben aldım 3 gun once bir aksaklıktan dolayı kurulum yapan firmayla alakalı olarak bugun kuruluma geldiler ama bnm özel çanağa bağlatmak istemedim onun yerine Yarin çanak getirip kuracaklar uydu alıcısı humax 9502 gelecek firmayla konuşsam değiştirirler mi acaba ?

• hüseyin bey merhaba.bende bu paketi satın alıcam yalnız bir sorum var.
    geçen yılda bu paketten almıştım.tabi balkonuma takılan çanak anten kaldı.bende bu çanağı türksata çevirip tv'de kullanıyorum.şimdi sizden paketi alsam,kuruluma geldiklerinde "sizde zaten digitürk çanağı var,başka çanak kurmayız,bunu eutelsata çeviririz" gibi bir şey derlermi ? sonuçta o çanak benim ve türksatta kullanmak zorundayım.üzerinde digitürk yazıyor diye kıllık yaparlarmı ?
    teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: abyss_ati

hüseyin bey merhaba.bende bu paketi satın alıcam yalnız bir sorum var.
    geçen yılda bu paketten almıştım.tabi balkonuma takılan çanak anten kaldı.bende bu çanağı türksata çevirip tv'de kullanıyorum.şimdi sizden paketi alsam,kuruluma geldiklerinde "sizde zaten digitürk çanağı var,başka çanak kurmayız,bunu eutelsata çeviririz" gibi bir şey derlermi ? sonuçta o çanak benim ve türksatta kullanmak zorundayım.üzerinde digitürk yazıyor diye kıllık yaparlarmı ?
    teşekkürler.

Benim kendime ait çanak vardı dun geldiler onu bn baska tv de kullanacam dedim tamam dediler Yarin çanak getirip kuralım dediler sıkıntı olmadı

Huseyin bey bnm cihaz humax hd 9502 ben kendilerine söylesem en son çıkan cihazı bize Kullanım icin verirler mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cenk5885 -- 5 Eylül 2015; 1:44:02 >

• Hüseyin bey,

Kurulumla ilgi yaşadığım sıkıntı halen giderilmedi ve sizden de bir düşün alamıyorum. Digitürk müşteri hizmetlerini aradığımda başka bir bayinin kurulum yapamayacağını söylemekte. Ben bu süre zarfında yaşadığım mağduriyeti hiçe sayarak bu insanlara kurulum yaptırmayacağım, eğer başka bir servis yönlendirilmeyecek ise satın aldığım ürünü iade etmek istiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: abyss_ati

hüseyin bey merhaba.bende bu paketi satın alıcam yalnız bir sorum var.
    teşekkürler.

Merhaba,
    Sonuçta bedelini ödeyerek aldığınız bir çanak anten. Servise durumu anlattığınızda bu anteni Turksatta kullanıyorum dediğinizde yeni çanak anten takacaklardır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmetgs1111

Hüseyin bey,

Kurulumla ilgi yaşadığım sıkıntı halen giderilmedi ve sizden de bir düşün alamıyorum. Digitürk müşteri hizmetlerini aradığımda başka bir bayinin kurulum yapamayacağını söylemekte. Ben bu süre zarfında yaşadığım mağduriyeti hiçe sayarak bu insanlara kurulum yaptırmayacağım, eğer başka bir servis yönlendirilmeyecek ise satın aldığım ürünü iade etmek istiyorum.

özelden isminizi yazarsanız yardımcı olabilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: captanico

hüseyin bey bu ayın 28 inde taahhütüm bitiyor sd sampiyonlar paketi pesin almıstım fatura falan cıkmıyor.bugün iptal icin digturk bayiine gittim 600 tl ye eutelsat sampiyonlar paketi+2 keyif paketi alabilecegimi soyledim.ilk once imkansız falan dedi sonra bana madem oyle size soyle bir güzellik yapayım dedi.

türksat hd sampiyonlar paketi +hd yayın ilk 3 ay 7,99 sonraki 9 ay 57,99 olmak üzere 1 senelik taahhüt.şimdi kafam karıştı benim bildigim türksatta hd yayın yok bu teklif doğrumudur.adamlara da güvenemiyorum artık fatura ile de aslında ugraşma istemiyorum ama fiyatta da gayet cazip toplam da 545 tl gibi bir rakkama tekabul ediyor beni bilgilendirirseniz sevinirim

Digiturk bayilere iptal için gelen müşteriler için bayilerden bağımsız direkt kendi personelini koydu. Bayilerin yetkisinde olmayan farklı teklifler verebiliyorlar. Doğrudur. Size yapılan teklifte sadece LİG TV ve Digiturk'ün kanallarını HD izleyebilirsiniz. Ulusal kanallar ve diğer kanalları HD izleyemezsiniz. Ancak eutelsat üzerinden bütün kanalları HD izlersiniz ve kanal içeriği çok daha zengindir. Eutelsat üzerinden yayınlardan yanadır tercihim.

• quote:

Orijinalden alıntı: hüseyinekdi

quote:

Hüseyin bey,

özelden isminizi yazarsanız yardımcı olabilirim.

Sizin için açılan talebe bayinin verdiği yanıtları görebilirsiniz. :)
    Digiturk merkezden bayi yöneticisine ulaşıp çözülmesini sağlayacağım. Sizi telefonla bilgilendiririz.

Bayi Personel Durum Cevap İşlem Tarihi
    12343005-GİZEM ELEKTRONİK PENDİK-SERKAN DEMİR x Takipte Üyeye Randevu Verildi 03.09.2015 13:33:11
    12343005-GİZEM ELEKTRONİK PENDİK-SERKAN DEMİR x Takipte Üyeye Randevu Verildi 03.09.2015 13:33:11
    12343005-GİZEM ELEKTRONİK PENDİK-SERKAN DEMİR x Takipte Üyeye Randevu Verildi 02.09.2015 18:34:24
    12343005-GİZEM ELEKTRONİK PENDİK-SERKAN DEMİR x Takipte Üyeye Randevu Verildi 02.09.2015 18:34:24
    12343005-GİZEM ELEKTRONİK PENDİK-SERKAN DEMİR x Takipte Üyeye Randevu Verildi 31.08.2015 18:33:03
    12343005-GİZEM ELEKTRONİK PENDİK-SERKAN DEMİR x Takipte Üyeye Randevu Verildi 31.08.2015 18:33:03
    12343005-GİZEM ELEKTRONİK PENDİK-SERKAN DEMİR xK Takipte Üyeye Randevu Verildi 30.08.2015 15:38:27
    12343005-GİZEM ELEKTRONİK PENDİK-SERKAN DEMİR xK Takipte Üyeye Randevu Verildi 30.08.2015 15:38:27
    12343005-GİZEM ELEKTRONİK PENDİK-SERKAN DEMİR x Takipte Üyeye Randevu Verildi 28.08.2015 17:47:42
    12343005-GİZEM ELEKTRONİK PENDİK-SERKAN DEMİR x Takipte Üyeye Randevu Verildi 28.08.2015 17:47:42

Digitürk çağrı merkezide, bugün için saat 20:00 ye randevu verildiğini söyledi ancak ben öyle bir konuşma yapmadı. Eğer siz iptal ettirebilirseniz iptal ettirin boşuna gelip geri dönmesinler.
  • quote:

Digitürk çağrı merkezide, bugün için saat 20:00 ye randevu verildiğini söyledi ancak ben öyle bir konuşma yapmadı. Eğer siz iptal ettirebilirseniz iptal ettirin boşuna gelip geri dönmesinler.

Talebiniz aşağıdaki bayiye sözlü olarak tarafımdan direkt bildirildi. Bugün yardımcı olacaklarını söylediler.

Bayi Adı : CADDE ELEKTRİK ELEKTRONİK
    Adres : SARIGAZİ Mahallesi KARAGÖZ Sokak No:5/B
    İl / İlçe : İSTANBUL / SANCAKTEPE
    0216-6208788
  • 
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.