Şimdi Ara

Windows 10'un yarattığı trafik interneti bozabilir (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
181
Cevap
5
Favori
3.590
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• quote:

Orijinalden alıntı: Keras

kurduktan sonra ayarlardan privacye girip herşeyi kapatın
    donunuzun rengine kadar alırlar

Kurarken de özel seçersen ayarlayabilirsin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Windows 7 Home Basic orjinal var bende. Windows 10 bedava indirme hakkım var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Torrent bozmuyor bu nasıl bu kadar etki ediyor anlamadım ben

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar az önce Microsoft müşteri hizmetlerini aradım. Bana imaj dosyalarının kurulumuna envaz iki hafta sonra başlanmasını, eğer kurulum yapılırsa dijital imzalar henüz etkinleştirilmediğinden keyinizi kabul etmeyeceğini zaten dijital imzalar etkinleştirildiğinde keye gerek kalmayacağını söylediler temiz bir kurulum için.

• Bende korsan 7 var aktive değil nasıl kurucam
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaygulu

Bizde ttnet var birşey olmaz

• Millet bi yüklesin , kullansın , yorumları görelim sonra geçeriz win10 a simgeleri rezalet win vista ile gelen icon pack daha iyi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Poka Yoke

quote:

Orijinalden alıntı: eeTavus

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: exotic.

Microsoft Apple i sollamis yine vay be...

3gb'lık update yollarsa geçer tabi. Apple'ın iphone'lara gönderdiği hiçbir güncelleme o kadar büyük olmadı

Macbook'a gönderilen güncellemenin ne kadar olduğunu zannediyorsun?

Macbook satış oranları yüksek bir bilgisayar değildir. Az satılır ve yüksek kesime hitap eder. Ben şimdi 1 liralık kulaklık alsam vapurda 5 liraya satsam. Yanımdaki adam da 50 liralık kulaklığı 55 liraya satsa hangimiz daha çok satacak? Benim daha çok satmam benim ürünümü kaliteli yapmaz. Piyasada windows kadar macos kullanan bilgisayar olmadığı için tabikide geçemeyecek apple. Önemli olan çünkü kalitede geçmektir

Kaliteden girdin madem. Macbookdan kat ve kat kaliteli windows lu notebooklar var. Fiyat dersende macbookun 3 katı. Onları napcaz peki..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi [Vampir] -- 29 Temmuz 2015; 15:20:36 >

• quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

Windows 8.1 prodan Windows 10 a geçtiğimde bilgisayarımda ki Belgelerim silinecek mi yoksa yedeklenecek mi ?

Kurulum ekranında soruyo kişisel ve tüm belgeler saklansın mı yoksa tamamen sıfırlansın mı diye saklansını seç hiç bişey silinmesin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Saxton Hale

Millet bi yüklesin , kullansın , yorumları görelim sonra geçeriz win10 a simgeleri rezalet win vista ile gelen icon pack daha iyi.

Harbiden dediğiniz gibi direk geri döndüm anca 2 saat dayanabildim masaüstünde bi kalitesizlik var sanki 720p'den 360p'e düşmüşsün gibi bi his uyandırıyo
  • quote:

Orijinalden alıntı: celaldk

quote:

Orijinalden alıntı: jahrekimla

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: eeTavus
    quote:

quote:

Orijinalden alıntı: exotic. Microsoft Apple i sollamis yine vay be...
    3gblık update yollarsa geçer tabi. Appleın iphonelara gönderdiği hiçbir güncelleme o kadar büyük olmadı
    Macbooka gönderilen güncellemenin ne kadar olduğunu zannediyorsun?
    Macbook satış oranları yüksek bir bilgisayar değildir. Az satılır ve yüksek kesime hitap eder. Ben şimdi 1 liralık kulaklık alsam vapurda 5 liraya satsam. Yanımdaki adam da 50 liralık kulaklığı 55 liraya satsa hangimiz daha çok satacak? Benim daha çok satmam benim ürünümü kaliteli yapmaz. Piyasada windows kadar macos kullanan bilgisayar olmadığı için tabikide geçemeyecek apple. Önemli olan çünkü kalitede geçmektir
    çok yanlış olmuş bu örnek.windows 10a yaptığını 20ye satıyorsa,apple 15 e yaptığını 50ye satıyordur biraz daha kaliteli ürünü kat ve kat kar ile satıyorlar

Apple'ın telefonlarına pahalı diyebilirsiniz ama asla tablet ve mac'lere pahalı denemez. Al buyur bak macbook retina 13" ayarındaki bilgisayar kaç USD . Dell xps 13'ün macbook retina 13" ayarındaki modeli 1300 $ . En azından apple sattığı ürüne 7-8 yıl bedava update veriyor ayrıca office programlarını bedava veriyor . Dell gibi 15 saat kullanım yazıp 5-6 saat giden bilgisayar yollamıyor . 10 saat diyorsa 10 saat gidiyor mac'te . Bırakın bu Apple pahalıyı falan o formattaki tüm notebooklar pahalı . Dışı plastik, kalınlığı 30mm , ağırlığı 4 kg ve şarjı 2 saat giden bilgisayarlara "notebook" demem . Eğer o tip bilgisayarla karşılaştırırsanız mac pahalı olabilir ama windows alternatifleride pahalı .

Elmacı kardeş. Bir markanın sorununu bütün windows kullanan markalara yüklemek biraz yanlış değilmi? Ayrıca kalınlık demişsin. Üst seviye notebooklarda o donanımları o kadar incelikte makineye sığdırabiliyorlar. Apple da üst seviye performans veren bir ürün yapsa(oyun için) emin ol 30mm den ince olmaz

• quote:

Orijinalden alıntı: HAAltuntas

Akşam eve geçince yükleyip deneyeceğim. Asıl yorumlar o zaman.

Ben geçtiğimiz cuma günü kurdum hoşuma gitmedi direk kaldırıp win 8.1 kurdum geri
  • quote:

Orijinalden alıntı: alisırakaya

quote:

Orijinalden alıntı: HAAltuntas

Akşam eve geçince yükleyip deneyeceğim. Asıl yorumlar o zaman.

Ben geçtiğimiz cuma günü kurdum hoşuma gitmedi direk kaldırıp win 8.1 kurdum geri

Kendi bilgisayarımda denemicem zaten bende Win 7 Ultimate var gül gibi geçinip gidiyoruz
  • Arkadaşlar Win 10'u nereden indirebilirim?? yada satın almak istesem nereden en uyguna alabilirim? veya win 8.1 satın alıp, win10'a yükseltmek daha mı mantıklı olur?

lütfen yardım edin. Oyun PC'im var, gücünü gösteremiyor.. Win 10 ile bunu düzeltmek istiyorum.

• 6 aydır preview kullandığım için beni heye canlandırmıştı. Dayanamayıp eski sürüme geri donen arkadaşlar seve seve geri donecekler. :))

• Yükledikten sonra ilgili forumlara, Reddit'e falan bakıp ayarları yapmanızı tavsiye ederim. Özellikle gizlilik konusunda can sıkabilecek çok şey var. Onun dışında artık size sormadan update yapıyor onun da ayarı var
  • valla saniyede 40 terebayt çok fazla inş çökmez bence bekleyin abanmayın...

• biz aylık hep 75 gblık sınırsız(!) internet aldığımızdan bizi enterese etmeyen trafik!

• Haberi yazan arkadaş QoS terimini hatalı kullanmış.

quote:

Böylesi bir trafik ister istemez QoS yani internet servislerinde kalite problemlerinin yaşanmasına da neden olabilir.

Alakaya maynodoz...
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.