Şimdi Ara

iOS uyumlu NoteLedge Ultimate kısa bir süre için ücretiz yapıldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
146
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • iOS uyumlu NoteLedge Ultimate kısa bir süre için ücretiz yapıldı 

Kdan Mobile Software tarafından iOS 7.0 ve üzeri iPhone ile iPad modelleri için hazırlanan uygulamalardan NoteLedge Ultimate, tarihinde ilk defa kısa bir süre için ücretsiz yapıldı.

Renkli bir arayüzle gelen hepsi bir arada not alma uygulaması NoteLedge Ultimate, birçok benzerinden farklı olarak notlara ses ile video gibi multimedya içerikleri de ekleyebiliyor ve hazırlanan notaları farklı görevler için takvime ekleyebiliyor. Kdan Cloud isimli bulut depolama servisi üzerinde alınan notaları senkronize edebilen uygulama, birçok stylus kaleme aktif olarak destek veriyor olmasıyla da dikkatleri üzerine çekiyor.

Daha önce 2$'a satılan NoteLedge Ultimate uygulamasını an itibariye aşağıdan ücretsiz elde edebilirsiniz. 

• Apple fanı editör çok makbule geçti sağol.
  • quote:

Orijinalden alıntı: This Is My Destiny

Apple fanı editör çok makbule geçti sağol.

Neden böyle düşünüyorsunuz bilmiyorum ancak hiçbir zaman Apple fanı olmadım. Üç büyük platformun da uygulama haberlerine elimden geldiğince yer veriyorum. Bir önemi varsa Samsung Note 2 kullanıyorum halen
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sh@rKs-PoWeR

quote:

Orijinalden alıntı: This Is My Destiny

Apple fanı editör çok makbule geçti sağol.

Neden böyle düşünüyorsunuz bilmiyorum ancak hiçbir zaman Apple fanı olmadım. Üç büyük platformun da uygulama haberlerine elimden geldiğince yer veriyorum. Bir önemi varsa Samsung Note 2 kullanıyorum halen

Pardon ama
    iOS uyumlu NoteLedge Ultimate kısa bir süre için ücretiz yapıldı
    yaw he he
    apple ile uyuyup apple ile uyanıyorsun kötülemiyorum ben de apple fanıyım.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.