Şimdi Ara

pawn vs faker

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
72
Cevap
0
Favori
1.376
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • dünyanın en iyi orta koridor oyuncularından ilk 2 yeri almış oyunculardır . Geçmişe bakarsak , pawn(talon) vs faker(kassadin) pawn koridorda 2 defa kesiyor , pawn(jayce) vs faker(talon) koridorda üstün durumda olan pawn'dı , son final maçında ise pawn(morgana) vs faker(lb) koridorda ve tf lerde en çok yarar sağlayan yine pawn'dı . Bence dünyanın en iyi orta koridor oyuncusu pawn'dır nedeni ise olağan üstü aklı ve oyunu okumasıdır.

• Apdo(dopa)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MrCleanse

Faker lb ile morganayi alamadiginda zaten iyisi olmadigi belli oldu orada gitti faker suan pawn febi bence daha iyi

tmm sayın silver tşk
  • quote:

Orijinalden alıntı: e1

quote:

Orijinalden alıntı: MrCleanse

Faker lb ile morganayi alamadiginda zaten iyisi olmadigi belli oldu orada gitti faker suan pawn febi bence daha iyi

tmm sayın silver tşk

komiksin guldurdun

• feykır aßim aLır tab2

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lb çok güçlü hem anlık çok saçma derecede yüksek hasarı var hem de etliye sütlüye karışmadan tekleyip çıkıyordu. bu kadar mobil bir şampiyonun böylesine hasarı olması çok saçmaydı nerflemeleri iyi oldu

bana göre pawn şuan için daha iyi faker'dan. Sanırım bütün bunların cevabı için dünya şampiyonasını bekleyeceğiz

• LB ile Morgana'yı alamadığında dedi lan adam Sana açıklayayım burada Morgana'nın niye LB'ye karşı güçlü olduğunu da aklıma biraz bir şeyler girsin, gidip başkalarının yanında söyleyip rezil olma. Morgana W'su sayesinde wave pushladığı için LeBlanc'ın midi terketmemesi gerekiyor ve böylece LeBlanc o mobilitesi ile roam atıp diğer laneleri rahatlatması önlenmiş oluyor. Ayrıca eğer LeBlanc Morgana'ya all-in yapmaya çalışırsa Morgana kalkanı ile LeBlanc'ın vuracağı damagein bir kısmını engelliyor ve ölmediği için aynı şekilde pushlamaya devam ediyor. Eğer karşısın LeBlanc'ın rahatlıkla kesebileceği bir rakip olsa LeBlanc ya kesip ya canını belirli bir ölçüde azaltıp roam yapar.

• quote:

Orijinalden alıntı: senbenlekal

Lb çok güçlü hem anlık çok saçma derecede yüksek hasarı var hem de etliye sütlüye karışmadan tekleyip çıkıyordu. bu kadar mobil bir şampiyonun böylesine hasarı olması çok saçmaydı nerflemeleri iyi oldu

bana göre pawn şuan için daha iyi faker'dan. Sanırım bütün bunların cevabı için dünya şampiyonasını bekleyeceğiz

aynen hocam bekliyoruz.

• faker=ego

• quote:

Orijinalden alıntı: Shiuan

LB ile Morgana'yı alamadığında dedi lan adam Sana açıklayayım burada Morgana'nın niye LB'ye karşı güçlü olduğunu da aklıma biraz bir şeyler girsin, gidip başkalarının yanında söyleyip rezil olma. Morgana W'su sayesinde wave pushladığı için LeBlanc'ın midi terketmemesi gerekiyor ve böylece LeBlanc o mobilitesi ile roam atıp diğer laneleri rahatlatması önlenmiş oluyor. Ayrıca eğer LeBlanc Morgana'ya all-in yapmaya çalışırsa Morgana kalkanı ile LeBlanc'ın vuracağı damagein bir kısmını engelliyor ve ölmediği için aynı şekilde pushlamaya devam ediyor. Eğer karşısın LeBlanc'ın rahatlıkla kesebileceği bir rakip olsa LeBlanc ya kesip ya canını belirli bir ölçüde azaltıp roam yapar.

aynen lb'nin hard ct 'si morgana pawn bunu gösterdi .

• Form gecici klas kalici diye bi laf var. Faker efsane olmus birisi dususte olur yukseliste olur o degisir ama efsane olmus birisi. Bjergsen diye diye bitiremiyorlardi. Msi da gorduk pawn bjergsen febiven faker hepsi ust duzey oyuncular ama faker bir idol oldugundan hepsinden ote bir oyuncudur her zaman. Xpeke de ayni sekilde. Bu adamlar oyuna imzasini atmislar artik. Arada dususler yasarlar ama bu kalitesini azaltmaz

• xPeke en iyisi o backdoor bile yeter

• quote:

Orijinalden alıntı: calibrane

Form gecici klas kalici diye bi laf var. Faker efsane olmus birisi dususte olur yukseliste olur o degisir ama efsane olmus birisi. Bjergsen diye diye bitiremiyorlardi. Msi da gorduk pawn bjergsen febiven faker hepsi ust duzey oyuncular ama faker bir idol oldugundan hepsinden ote bir oyuncudur her zaman. Xpeke de ayni sekilde. Bu adamlar oyuna imzasini atmislar artik. Arada dususler yasarlar ama bu kalitesini azaltmaz

katılmıyorum , bu sene yapılan msı'da pawn her orta koridor oyuncusundan üstündü , bjergsenden çok şey bekleniyordu fos çıktı , faker de aynı şekilde febiven fakeri dövdü koridorda azir vs zed , hani diyorsun onlar bir ara düşüş yaşar bir ara yükselir ama bunlar pawn ve febivene karşı çok kötü idiler , kalitenin düşeceği zaman karşılarından pawn ve febiven olması ilginç değil mi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Heyamigochesabata

quote:

LB ile Morgana'yı alamadığında dedi lan adam Sana açıklayayım burada Morgana'nın niye LB'ye karşı güçlü olduğunu da aklıma biraz bir şeyler girsin, gidip başkalarının yanında söyleyip rezil olma. Morgana W'su sayesinde wave pushladığı için LeBlanc'ın midi terketmemesi gerekiyor ve böylece LeBlanc o mobilitesi ile roam atıp diğer laneleri rahatlatması önlenmiş oluyor. Ayrıca eğer LeBlanc Morgana'ya all-in yapmaya çalışırsa Morgana kalkanı ile LeBlanc'ın vuracağı damagein bir kısmını engelliyor ve ölmediği için aynı şekilde pushlamaya devam ediyor. Eğer karşısın LeBlanc'ın rahatlıkla kesebileceği bir rakip olsa LeBlanc ya kesip ya canını belirli bir ölçüde azaltıp roam yapar.

morgana bütün ap midlerin hard ct'ı neredeyse

• quote:

Orijinalden alıntı: Requiem for a Dream

xPeke en iyisi o backdoor bile yeter

lcs maçlarını izlemiyorsun sanırım , xpeke 0 0 0 0 0 , eski yeteneklerinden mahrum , her gördüğümde sonuç 18 vs 3 , 19 vs 9 origen yenilmiş oluyor ve orta koridorunda bir katkı sağlamadıgını görüyorum . Fanatic'den ayrılmayacaktı xpeke :(
  • quote:

Sene 2015

• quote:

Orijinalden alıntı: -Reikokuna

quote:

quote:

morgana bütün ap midlerin hard ct'ı neredeyse

katarinanın değil onu biliyorum.

• quote:

quote:

lcs maçlarını izlemiyorsun sanırım , xpeke 0 0 0 0 0 , eski yeteneklerinden mahrum , her gördüğümde sonuç 18 vs 3 , 19 vs 9 origen yenilmiş oluyor ve orta koridorunda bir katkı sağlamadıgını görüyorum . Fanatic'den ayrılmayacaktı xpeke :(

Izlemiyorum zaten ,eskiden izlediklerimden aklımda kalanlari söylüyorum

• quote:

quote:

quote:

Izlemiyorum zaten ,eskiden izlediklerimden aklımda kalanlari söylüyorum

2015teyiz qnq o günler bitti xkeke rip

• Faker sadece isim yapmış hala en iyi diyenler mi var
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.