Şimdi Ara

Galatasaray da devrim !!!!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
495
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu yazıyı yazmadan önce şunu söylerimki herkese saygım sonsuzdur.
    Kulübün içinde olan hırsızlar, ve +60 yaşındaki dedelerimiz Galatasarayın geleceği hakkında önemli kararlar alıyorlar. Birileride demiyor ki dede artık zaman geçti diye. Galatasarayın başına Aziz Yıldırım gibi kulübün %100 ünü kontrol edebilecek adamlar lazım.

Kötü oynayan futbolcular ve antrenörler için Galatasarayın Çocuğu gibi laflarla zam yapılmaması, kulüpte tutulmaması gerekir.

Emin olun böyle bir devrim olmadığı sürece Galatasaray ın geleceğini pek parlak göremiyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Şu liseliler yüzünden söylediğin şey mümkün değil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aziz Yıldırım gibi başkan isteyen gslide gördüm ya, artık gam yemem

• quote:

Orijinalden alıntı: Belarius

Aziz Yıldırım gibi başkan isteyen gslide gördüm ya, artık gam yemem

Diktatörlügü sizde kalsın . Ama yöneticiliği habirden sağlam.

• Kısmen katılıyorum dediklerinize ama Galatasaray da ki yapı bu anlattıklarınızın olmasına izin vermez hem şöyle bir durum var kulübü %100 kontrol eden bir başkan iyi diyorsunuz da bu adam kötü birisi olsa mesela şuan Dursun Özbek başarısız görülüyor değişen bir durum olmaz kulübün üyeliklerinde tek taraflı kayıtlar bence sıkıntı liseli veya liselilerin onayını alan vatandaşlar üye olabiliyor diye biliyorum bu durumu biraz daha esnek konuma getirmeleri gerekmektedir

bence de şuan için başarısızlık futbol bilgisi ve yönetmek çok ayrı bir marifet kulübümüzde görevli olanlar yönetici ve teknik kadrolar açıklamalarında daha alışıla gelmiş açıklamalar yapsalar tabiri caizse taraftarın gazını alsalar durum buralara kadar gelmezdi diye düşünüyorum

İnter maçı bizim için bir dönüm noktası olabilir tepkilerin çok olacağı kanaatindeyim umarım çok sıkıntılı bir durum yaşanmaz..
  • Aziz Yıldırım sevilir sevilmez ayri konudur fakat her kulubun basina donemlik degil uzun vadeli planlar yapan takimi sahiplenen baskanlar gerek.

Gs'de her baskan donemi ayri stres. Adamlar şampiyon oldu ama baskan degisince sampiyonluk falan kalmadi daha simdiden istifaya cagiriyor taraftarlar.

• Aziz Yıldırım gibi başkan mı? Allah korusun.

• quote:

Orijinalden alıntı: Trendekicufcuf

quote:

%100 kontrol edebilicek demişsin yani herşeye karışıcak aziz yıldrım gibi buda diktatörlük oluyo yazdığınla çelişmişsin.

• bi$ey yapmali hey
    bi$ey yapmali hey
    bi$ey yapmali hey

• quote:

Orijinalden alıntı: lAristo

quote:

Orijinalden alıntı: Trendekicufcuf

quote:

%100 kontrol edebilicek demişsin yani herşeye karışıcak aziz yıldrım gibi buda diktatörlük oluyo yazdığınla çelişmişsin.

Anlamadın hocam sen beni. Ben şunu anlatmaya çalışıyorum, her şeye burnunu sokanı bende sevmem. Ama en azından kulübün geleceğini biliyor. Kulübün hangi durumda olduğunu, amatör branşlarda neler olduğunu biliyor. Bugün bu soruları özbeğe sorsak bize ne doğru bilgi verecek.
    Her şeye karışmayan, ama kulübü iyi bilen bir başkan olsa. Kulüp yönetmeyi beceren bir başkanı kim istemez.

• Galatasaray'da dünyanın en saçma üyeleri ve yöneticileri bulunduğu sürece eli kolu bağlıdır.

Bizim kulüpte Başkan ve yöneticileri dışında herkes kuyusunu kazmaya çalışır, kimileri medya yoluyla kimileri içeriden üyelerin gazıyla yapıyor bunu...

Bu adamların derdi Galatasaray değil, Galatasaray üstünden kendileridir. Hele o liseliler yok mu, şu kulübün yakasından bir düşmediler...
  • Hiç onaylamasam da devrimi taraftar yapmak zorunda. Kulüpteki lisecilerin adam kayırmacılığı artık bitmeli. Kulübün sahibi olarak görüyorlar kendilerini azıcık sivrilen yöneticiyi yiyorlar.

Tepki sadece yönetime değil liseci zihniyete de verilmeli. Nasıl olur bilmiyorum ama artık olmalı bu tepki

• quote:

Orijinalden alıntı: oyuncu11790

Galatasaray'da dünyanın en saçma üyeleri ve yöneticileri bulunduğu sürece eli kolu bağlıdır.

Bizim kulüpte Başkan ve yöneticileri dışında herkes kuyusunu kazmaya çalışır, kimileri medya yoluyla kimileri içeriden üyelerin gazıyla yapıyor bunu...

Bu adamların derdi Galatasaray değil, Galatasaray üstünden kendileridir. Hele o liseliler yok mu, şu kulübün yakasından bir düşmediler...

Liseli moruklar olmeden bu takima rahat yok maalesef. Genc olsalar kanlari kayniyor falan dersin de gelmisler kac yasina takimla oyuncakmis gibi oynuyorlar

• quote:

Orijinalden alıntı: Kitsune

quote:

Orijinalden alıntı: oyuncu11790

Galatasaray'da dünyanın en saçma üyeleri ve yöneticileri bulunduğu sürece eli kolu bağlıdır.

Liseli moruklar olmeden bu takima rahat yok maalesef. Genc olsalar kanlari kayniyor falan dersin de gelmisler kac yasina takimla oyuncakmis gibi oynuyorlar

Hiç sorma

• liselilerden kurtulma gibi bi imkanınız yok beyler monarşi ile işliyor çünkü
  • Artik rekabet istiyorsak , dernekler yasasinin komple degisip kuluplerin en azindan futbol takimlarinin satilmasina izin verilmelidir. Gercekci olalim city,psg,manu,chelsea gibi takimlarla hersene karsilasiyoruz ama sonuc maalesef ortada. Adamlarin tek bir futbolcuya verdigi para ile bizim kuluplerimiz bir transfer donemi geciriyor. Finansal fair play zimbirtisi zaten balkan ulkeleri ve bizim ulkeye isliyor sadece. Baska turlu diger takimlar ile rekabet edip , avrupada basarili olalim diye hedef gostermek maalesef hayalden oteye gecemez.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.