Şimdi Ara

Lane'imi belirleyemiyorum.. Öneriler bekleniyor..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
319
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Abi bir gün solo bir gün jungle oynuyorum. Her gün bir yeri oynayasım geliyor. artık bi bölge de ustalaşmak istiyorum. buna nasıl karar verebilirim?

• Taşımak mi istiyorsun fedakarlık etmek mi? Taşımak istiyorsan mid ve adc, fedakarlık etmek istiyorsan supp ve jung oyna. Ama hakiki dişe diş bı güç mücadelesi istiyorsan top lane er meydanıdır. 5 ini de dene, tarafını seç.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Canın ne isterse oyna zaten oyun eğlenilmek için oynanır bu kadar takma sanki profesyonel oyuncumu olcan olcaksan o zaman main seçmen gerek.
  • Top lane e solo diyorsan secme SOLO yu. Support oyna sayilari az daha rahat farkini ortaya koyarsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Leonidas5511

Taşımak mi istiyorsun fedakarlık etmek mi? Taşımak istiyorsan mid ve adc, fedakarlık etmek istiyorsan supp ve jung oyna. Ama hakiki dişe diş bı güç mücadelesi istiyorsan top lane er meydanıdır. 5 ini de dene, tarafını seç.

Bunu demeye geldim ben mesela adam kurtarmayı sevdiğim için support seçtim ama ne kadar iyi o oynasamda support ağzında kuş tutsa bile önemi olmaz biraz gücüme gidiyor

• Top lane deneyebilirsin. iyi oynadığını düşünüyorsan.Kuş uçmaz kervan geçmez top dan, kimse uğramaz, jung gelmez mid gelmez,ezersen karşı seni feedler ezilirsen sen feedlersin, bakma lcs maçlarına.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yalandan Korkan Adam -- 29 Temmuz 2015; 9:46:53 >
  • Adc tabikide

• ligin kötüyse main belirleme illa pick adamdaysa alır böylece sen başka yerleri oynamak zorunda kalırsın
  • Jinx oyna

• Jungle güzel roldür jungle dene

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kardeş bende senin gibiyim bir zararı yok gidip e-sporcu olmayacaksan şöyle bir durum var şuan avantajın var çünkü misal jungle oynamış olan bir mid lane yada bot lane oyuncusu jungle ne zaman drake alacağını ne zaman gank atacağını bilir bence böyle devam et illa lane belirleyeceksen bir alternatifinde olsun
    (top lane yazmadım çünkü top lane unutulmuş lanedir ne gank gelir ne roam atılır )
  • quote:

Taşımak mi istiyorsun fedakarlık etmek mi? Taşımak istiyorsan mid ve adc, fedakarlık etmek istiyorsan supp ve jung oyna. Ama hakiki dişe diş bı güç mücadelesi istiyorsan top lane er meydanıdır. 5 ini de dene, tarafını seç.

• quote:

Orijinalden alıntı: -Reikokuna

ligin kötüyse main belirleme illa pick adamdaysa alır böylece sen başka yerleri oynamak zorunda kalırsın

Ligim iyi her gün daha da yükseliyorum bunun için konu açma gereği duydum. Plat 1 im şuanda her gün lig atlıyorum gibi birşey. Kaybettiğim de oluyor tabii ki.
  • Jungle öneririm benim jungle seçme nedenlerim:

1- Minyon yapmada zorlanmak.
    2- Bir kolidorun sorumluluğunu üstlenmekten korkmak.
    3- Bazı jungle herolarını keşfedip sadece bir kaç maç ile mekaniklerini kavrayarak her oyun taşımak ve taşıtmak.
    4- Her başarılı baskından sonra aldığım asist ile çok mutlu olmam.

Ve şu sıralar neredeyse her yamada jungle eşyaları değişiyor en önce bunları sen farkedip alışırsan oyun sonu takımından honorları topluyor olursun.

Şuan; Kayle , Elise , Warwick , Xin , Udyr , Nocturne , Master Yi gibi şampiyonlar ormanda çok güçlü bunun en büyük nedeni ise Zıpkının 30 stack sonra Kanlı Zıpkın olması. 30 stack sonra bu herolar takımlarının en önemli üyesi oluyor.

Bunların yanında; Amumu , Trundle gibi takıma yararlı şampiyonlarda maç kazandırıyor. Shen'e gelen buff ile rahatça orman dönüp başarılı baskınlar yapılabiliyor üstelik E skili ile çok güzel team fight başlatılıyor.

Oyunu ADC alacam YASUO alacam TEQ ATIP ego Tatmin edicem diyerek oynayıp ve oyunun içine eden insanlar gibi değilde objektiflere odaklı , takım yardımlaşmasını her şeyin üstüne koyan biri gibi oynayınca daha çok eğleniyorum.

• Valla kafama ne eserse onu oynuyorum pro olduğumdan yine taşıyorum ben gibiysen beni örnek al ama kimse ben gibi olamaz
  • quote:

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.