Şimdi Ara

Galatasaray'ın Transfer Politikası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
233
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar oncelikle kesinlikle trolleme yoktur.Sadece bir besiktas taraftari olarak yorumlamak istedim.

-1.Finansal Fair Play-

Oncelikle bu kural transfere engel degil.Bizim bolumde butun mevkilerde sozlesmesi biten oyuncu listesi vardi.Orada tam sizin ihtiyaciniz olan oyuncular vardi.Mesela zambrano tam ihtiyaciniz olan stoper.Ya da uygun fiyatlara iyi sag bek alinabilirdi.Mesela Beck 1.5 m,sener 1.7 m

Bu sene biz rahatladik biraz oyuncu sattigimiz icin.20 milyona yakin gelir elde ettik.Telles kesinlikle satilmali.O paraya acilen duzgun stoper ve forvet alinmali.

-2.Transferde Israr-

Gomez transferinde besiktas ve galatasaray rakipti.Gs vazgecti 9m euro bonservis nedeniyle vazgecti ama besiktas bir sekilde o fiyati indirdi.

Besiktasi ovmek istemiyorum ama maddi zorluk icindeki takimlar icin besiktasin politikasi uygun bence.

-3.Takim Ici Denge-

Bir yere kadar dogru ama burak kusmesin diye forvet,sabri darilmasin diye sag bek almamak sacma.Takim ici dengeler bozulmasin diye takimlar arasi denge bozuluyor

Benim goruslerim bu sekilde yorumlariniza acigim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Tellesi satarsın
    Gereksiz türkleride 2 3 milyona dağıt, şu an kadromuz sanırım 40 kişi kadar.
    30u çöp.

Git yerlerine Avrupadaki orta halli takımlardan futbolcu izleyip transfer et en azından yedekte bu tembeller duracağına yabancı adam çalışır

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu saatten sonra Niasse'ye bile razıyım. Adamlar bezdirme politikası yapıp, beni Niasse'ye razı ettiler ya helal olsun.
  • Gs transfer polikası:
    Kural 1- Oyuncunun dayısı amcası dedesi halası GS komisyoncularıyla tanıdık mı ?
    Evetse komisyonda anlaşıp zam yap değilse komisyoncularla tanıştır zam yap.

Kural 2- Oyuncunun mevkisinin değerinin kalitesinin önemi yoktur aslolan komisyondur her durumda kural 1 geçerlidir en iyi komisyonu veren transfer edilir.
  • Hocam yapılması gerekenleri herkes biliyor ve farkında, fakat bizim yönetim ve teknik heyet bu farkında olanların içinde değil...

1 ay kala takımın en önemli eksikleri doldurulmamış ve hala zaman var diyen bir mantık var.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.