Şimdi Ara

Düğünde fotoğraf için ucuz baskı makinası tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
807
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar yakın zamanda bir salonda fotoğraf çekimi yapacağım ve baskıyıda ben yapıcağım elimde bir adet epson 1500w mevcut bunu yanımda götüreceğim ancak 15x21 fotoğraf baskısını ortalama 75 sn de basıyor sadece bu makınayla bu işi çıkaramam cok yavaş olur diye düşündüm internetten biraz baktım 300-400 civari bir tanklı yazıcı almayı dusunuyorum ve iki makınayıda goturup bu işi halledeyim diyorum o fiyat aralığında en hızlı baskıyı şu makinadan alırsınız diyeceğiniz makina hangisidir ? baktımda baskı sürelerinden pek anlamadım özellikler eğer yardımcı olursanız çok makbule geçmiş olursunuz

• enko E kullanıcısına yanıt
    canon ip7250 işinizi görecektir. baskı maliyetini düşürmek için kolay dolan kartuişlarla kullnamnızı tavsiye ederim .
  • quote:

Orijinalden alıntı: erdem baskı malzeme

canon ip7250 işinizi görecektir. baskı maliyetini düşürmek için kolay dolan kartuişlarla kullnamnızı tavsiye ederim .

hocam bu makinede hortumla surekli besleme mi yapılıyor, yoksa dolan kartus dediginiz model mi kullanılıyor.

arastırmalarım sonunda dolan kartus kullanıyor galiba. hortumlu tanklı kullanmak daha iyi olmaz mı maliyet duser.

makineyi alıp sonradan dolan kartus kullanabilir miyiz ? dolan kartusu monte etmek kolay mı ? dolan kartusun ömrü a4 tamamı renkli cıktı alsak ne kadar olur ortalama ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mondschein66 -- 30 Temmuz 2015; 11:28:52 >
  • mondschein66 M kullanıcısına yanıt
    hortumla sürekli besleme yapıp satanlarda var, dolan kartuş seçeneğide

hortumlu tank orjinal kartuşlara monte edilen modifiye bir sistem epson L serisi gibi orjinal değil sorun çıkarma ihtimali dolan kartuşlardan daha yüksek dolan kartuşlar fiziksel anlamda orjinallerden bir farkı yok ama oto reset çipli tıpalı ve şeffaflar doluma özel dizayn edildikleri için doldurmak son derece basit

makineyi alıp sonradan dolan kartuş kullanabilirsiniz. dolan kartuş monte edilecek bir şey değil zaten. tıpası açılıp doldururlup yazıcıya takmaktan ibaret

orjinallerden farklı olarak doluma özel üretildikleri için dolan kartuşların herhangi bir dolum ömrü yoktur. extrem durumlar dışında onbinlerce baskı alabilirsiniz.

size ip7250 nin kullandığı pgı550 - clı551 dolan kartuş + 5x100 ml mürekkepli set ürün linkini gönderiyorum incelersiniz...

http://www.sanalpazar.com/Canon-Pgi-550-Cli-551-Dolan-Kartus-Set-5x100ml-Murekkep__isp44579958

• 15x21 cm fotoğrafı 15-20 saniyede çıkaran en uygun F/P makina hangisidir. Benım ıcın dugunde hızlı basması
  • quote:

Orijinalden alıntı: erdem baskı malzeme

hortumla sürekli besleme yapıp satanlarda var, dolan kartuş seçeneğide

hortumlu tank orjinal kartuşlara monte edilen modifiye bir sistem epson L serisi gibi orjinal değil sorun çıkarma ihtimali dolan kartuşlardan daha yüksek dolan kartuşlar fiziksel anlamda orjinallerden bir farkı yok ama oto reset çipli tıpalı ve şeffaflar doluma özel dizayn edildikleri için doldurmak son derece basit

makineyi alıp sonradan dolan kartuş kullanabilirsiniz. dolan kartuş monte edilecek bir şey değil zaten. tıpası açılıp doldururlup yazıcıya takmaktan ibaret

orjinallerden farklı olarak doluma özel üretildikleri için dolan kartuşların herhangi bir dolum ömrü yoktur. extrem durumlar dışında onbinlerce baskı alabilirsiniz.

size ip7250 nin kullandığı pgı550 - clı551 dolan kartuş + 5x100 ml mürekkepli set ürün linkini gönderiyorum incelersiniz...

http://www.sanalpazar.com/Canon-Pgi-550-Cli-551-Dolan-Kartus-Set-5x100ml-Murekkep__isp44579958

sağolun hocam ilgili cevabınız için. sınıfım için sürekli beslemeli ucuz bir yazıcı aramaktayım. öğrencilere başarı belgesi vs çıkarmak istiyorum.

ucuz olarak canon mg2450 ve canon e404 var. tavsiyeniz hangisinedir. baktım özelikleri aynı. ama farklı kartus kullanmaktalar.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.