Şimdi Ara

Atlanta Smart G4 Satın Alacaklar Buraya Baksın

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
304
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Herkese selamlar. Yaklaşık 1 aydır uydu alıcı arayışım sonrasında bütçem ve ihtiyaçlarım ile tam uyumlu olarak Atlanta Smart G4 almaya karar verdim. Birkaç kişi yok 550TL yok 650TL gibi salak saçma fiyatlar çektiler. Ancak epey bir araştırmadan sonra hepsiburada üzerinden almaya karar verdim. Orada şu andaki fiyatı 499,91TL . Üstelik taksit de yapıyor karta göre. Bir de 500TL ve üzerine 150TL (50+50+50) hediye çeki de veriyor. Ben 10TL'ye Atlanta sinyal düzeltici sepete ekleyip öyle aldım ve cihaz 350TL'ye gelmiş oldu

http://www.hepsiburada.com/atlanta-smart-g4-android-hybrid-uydu-alicisi-klavye-kumanda-hediyeli-p-EVATLHDBOXSMARTG4 adresinden satın alınabiliyor, 500TL üstüne çıkarırsanız sepeti dediğim gibi hediye çeki ile çok daha ucuza gelmiş oluyor. Ben deneyimimi paylaştım, parayı kolay kazanmıyoruz, bir de milleti zengin etmeyelim. Ben etmedim, buradan da paylaşıyorum. Bana para vermenize gerek yok (verirseniz de hayır demem ) Allah razı olsun deyin yeterlidir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mertdogan -- 29 Temmuz 2015; 2:30:10 >

• 2-3 Gün sonra anyayı konyayı görürsün. yedeğinde kaliteli bir usb bellek hazır bulundur.
    neyse hayırlı olsun diyelim.
  • MarquisDeSade kullanıcısına yanıt
    Kardeşim cihazın kronik sorununu kastediyorsun sanırım. Evet bunu da epeyce araştırdım. Birkaç cihazda bahsettiğin sıkıntı mevcut haklısın. Umarım bana bu denk gelmez. Eğer gelirse USB bellek ile değil de SDHC kart ile çözülüyormuş sıkıntı. Çözülmezse de hepsiburada koşulsuz iade garantisinden faydalanırım kardeş; sıkıntı yok. Hepsiburada farkı
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.