Şimdi Ara

30 lwle unranked im Oyundan sogutrular(ssler geldi)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
401
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Euw de smurf actik arkadaslarla sirf tr deki coluk cocuktan kurtulmak icin. 30 oldum daha ranked girmisligim yok 130 win var, girdigim her oyunda karsiya goldlar platlar silverlar atiyor. Kendimi iyi farm yapabilen biri olarak gormuyorum kesinlikle adamlar deli gibi farm yapiolar ve cok hakimler oyuna... Yahu adamin 1600 wini var adc almis ben 140 winle napayim? Ss lere bakin bu dram neden boyle? Elo cok yuksek desen degil de son 30 oyunda 10 win abca vardir... Deli gibi asagiya cekti... Ss ler altta... Nick glenoidalis. Tier 2 run var ondan mi oluyor ne bileyim ya...winlere bak Allahim ya...

Edit: dh nin resim ekleme swyi calismiyor adam gibi... Su kadarini soyleyeyim ben disinda herkes silver gold geldi son macta.. Ondan oncwki karsima gold yasuo bizde plat yasuo ve iki uc tane daha da silver gold bir seyler vardi..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatihburak95 -- 29 Temmuz 2015; 2:25:25 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >

• türkçesi çıkınca haber ver ssler nerde xd
  • Ssler yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ssler eklendi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • genius.jpg bekleniyor
  • Alt tarafi normal oyun. Kendinden iyi gordugun kisi karsisinda oynamak sana yarar saglar ayrica

• First Premolar kullanıcısına yanıt
    Oyun kazanamiyoruz hocam. Hem tek hem arkadaslarla...20 yasinda koca adam olduk ama gene de koyuyor

• Bu seseler ne la kör oldum

• oyun ranked değil niye bu kadar dert ettin kendine.
  • Klavyede printscriprt bozuk mu?

• tam emin değilim ama unrakedken her ligden adam gelebilir oyununa. ama bi lige yerleşirsen o lig ayarında adamlar gelir.
  • fatihburak95 kullanıcısına yanıt
    Oyun kazanmayı boşver, bolca tecrübe kazanıyorsun :) Derecelide olsa şikayet ederdim de normal oyunda pek kafaya takmazdım :)

• ıyy prtsc yapamıyo bebe
  • quote:

Orijinalden alıntı: olishernandez

ıyy prtsc yapamıyo bebe

Sen sosisi dinleme bi lige yerlesince sana yakın adamlar gelcek

• smurf açtım diyorsun adamlar benden daha çok hakim diyorsun oyuna? asıl hesabın bronz 2 smurfde bronz 5 herhalde.Smurfün anlamını öğren bi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Brütal

tam emin değilim ama unrakedken her ligden adam gelebilir oyununa. ama bi lige yerleşirsen o lig ayarında adamlar gelir.

alakası yok ben bu hesabımı kasarken dia5 civarı adamlar geliyordu normal gamede
  • Niye QQ ypaıyon
  • attıkların ss mi
  • kendinden güçlülerle oynayınca daha iyi öğrenirsin oyunu işte . bende euwda smurf kasıyorum suan 17 lvl xp boost almadım. ama bu levelde bile tr plattan daha iyiler var çoğu smurf yeni başlayanlar yapayzeka oynuyor genelde. şuana kadar küfüre 1-2 kere rastladım onlarda türktür büyük ihtimal .
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.