Şimdi Ara

Recep Onur Kıvrak kadro dışı bırakıldı.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
884
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://m.haberturk.com/spor/futbol/haber/1108548-morali-duzelirse-aramiza-doner-duzelmezse-de-kendisi-bilir

quote:

Üsküp'te akşam yapılan antrenmana katılmayan Onur Kıvrak'a, moralinin bozuk olduğu gerekçesiyle Sportif Direktör Süleyman Hurma tarafından süresiz izin verildiği belirtildi

Trabzonspor, Perşembe günü oynayacağı UEFA Avrupa Ligi 3. Ön Eleme turu maçı öncesi Onur Kıvrak şokuyla sarsıldı.

Trabzonspor, Perşembe günü deplasmanda oynayacağı Rabotnicki maçının hazırlıklarına bu akşam Makedonya'nın Üsküp kentinde devam etti. Teknik Direktör Şota Arveladze yönetiminde, Rabotnicki kulübünün tesislerinde yapılan antrenmana sakatlığı süren Mehmet Ekici katılmadı. M'bia ve Deniz Yılmaz düz koşu yaparken, diğer oyuncular ısınma hareketlerinin ardından yarı sahada çift kale maç yaptı.

ONUR KIVRAK'A İZİN VERİLDİ

Bu arada takımın bu akşam yaptığı antrenmana katılmayan Recep Onur Kıvrak'ın önce izinli olduğu söylendi. Ancak gazetecilerin ısrarlı soruları üzerine Sportif Direktör Süleyman Hurma, antrenman sahasından ayrılırken, "Onur'a morali bozuk olduğu için izin verdim. Morali düzelirse aramıza döner, düzelmezse de kendisi bilir" ifadesini kullandı.

Kaptan Onur Recep Kıvrak'ın, bugün akşam antrenmanı öncesinde otelde Sportif Direktör Süleyman Hurma ile henüz bilinmeyen bir konuda tartışma yaşadığı ve bu olayın ardından Hurma tarafından antrenmana çıkmasının istenmediği ileri sürüldü.

KADRO DIŞI BIRAKILDIM

Konu ile ilgili 61 Saat'e açıklama yapan Onur Kıvrak "Süleyman Hurma ile aramızda bir tartışma yaşandı. Kadro dışı bırakıldım. Şu anda İstanbul'a dönüyorum. Benim için önemli olan her zaman Trabzonspor'dur. Her şey düzelecektir, buna inanıyorum. Taraftarlarımız gönlünü ferah tutsun. İlerde açıklama yapacağım" ifadelerini kullandı.

ONUR KIVRAK'TAN SÜLEYMAN HURMA'YA: BEN KAPTANIM, İSTEDİĞİM GİBİ YÜRÜRÜM!
    Bu arada Fanatik gazetesinin haberine göre Onur Kıvrak ile Süleyman Hurma arasındaki tartışma şöyle gelişti:
    Onur'un kampta keyifsiz olduğunu gören Süleyman Hurma, yıldız futbolcuyla konuşmak istedi. Onur'un yürüyüş tarzından da rahatsız olan Hurma, "Kendine çeki düzen ver. Yürürken dikkat et" şeklinde bir ifade kullandı. Hurma'nın bu yorumuna Onur'dan sert bir tepki geldi: "Ben bu takımın kaptanıyım. İstediğim gibi yürürüm
    !"

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Olay birebir anlatılsın doğru yanlış kim haklı çıksın ortaya haksız olan gitmeli yoksa bu olay trabzonsporu ikiye böler

• Twitter'da gördüğüm kadarıyla Onur'u destekleyen büyük bir kitle var. Öyle cins bir durum ki yukarı tükürsen bıyık, aşağı tükürsen sakal.

Bir kısım gürcü kaleciye yer açmak için kasıtlı olarak Onur'un üstüne gidildiğini savunuyor. Bir kısım Onur kalsın başkan da Süleyman Hurma da gitsin diyor.

Ama bu olayda Süleyman Hurma'yı ezerlerse bu sefer üst yönetim bir daha kimseye söz geçiremez, çömez oyuncular hariç kimse de takmaz onları.

O yüzden hep diyorum, böyle kadro dışı bırakma gibi olaylar bir anlık öfke ile olmamalı. Yönetimin yapacağı toplantılar sonrası karara varılmalı ve sonrasında da geri adım atılmamalı.

Yoksa ya oyuncunu kaybedersin ya da otoriteni. Ortası yok.

• Beşiktaşa hayırlı olsun diyebilir miyiz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • vozer kullanıcısına yanıt
    Asporda yorumcu bu olayda onuru destekliyor idi ve ısrarla onur kadro dışı kalırsa trabzonspor boş tribünlere oynar diyordu.

• öncelikle yaşanan olay üzerine bu başlıkta bir takım fırsatçılık ve şaka denemesi yapacak arkadaşlara ''sevimsiz bir babanın birbiriyle geçinemeyen 3 tane açgözlü ve ketum çocuğu'' benzetmesini yapacağım.

olaya gelirsek; süleyman hurma adlı kişi ''onur'un morali bozuk. kendisine izin verdik, eğer kendisini toparlarsa aramıza katılır.'' demiş. hurma'nın böyle bir cümle kurmaya hakkı yok, çünkü Trabzon taraftarı arasında kendisini a halihazırda kabul eden bir avuç kişi var ya da yok. trabzonlu olduğunu bir kaç ay önce öğrendim, trabzonsporlu olup olmadığını bilmiyorum bile. süleyman hurma ait olmadığı bir yere başkalarını katamaz. benim gibi düşünen binlerce insan var. onur kıvrak ile adını duyunca aklımıza trabzonspor'dan önce kayserispor'un geldiği bir yöneticiyi kıyaslamak da yanlış. çünkü onur'a değer veriliyor.

Onur trabzonspor'un göz bebeğidir. bünyelerinde 50 tane süleyman hurma bulunduran istanbul kulüplerinin salya krizi yaşatır.

• basiretsiz yönetim Taraftarları Takıma küstürdü.Şimdide karakterli ve Trabzonsporu benimsemiş oyuncuları küstürüyor.Trabzonspora bu kadar zarar veren başka yönetim görmedim.Aziz y bu kadar yıpratamazdı.
  • ulan inanılır gibi değil onur gibi adam ya
  • eğer onur takımdan ayrılırsa, bir daha ts yi tutmayacam.

umarım uefa maçında bol gol yeriz.

• quote:

Orijinalden alıntı: vozer

Twitter'da gördüğüm kadarıyla Onur'u destekleyen büyük bir kitle var. Öyle cins bir durum ki yukarı tükürsen bıyık, aşağı tükürsen sakal.

Bir kısım gürcü kaleciye yer açmak için kasıtlı olarak Onur'un üstüne gidildiğini savunuyor. Bir kısım Onur kalsın başkan da Süleyman Hurma da gitsin diyor.

Ama bu olayda Süleyman Hurma'yı ezerlerse bu sefer üst yönetim bir daha kimseye söz geçiremez, çömez oyuncular hariç kimse de takmaz onları.

O yüzden hep diyorum, böyle kadro dışı bırakma gibi olaylar bir anlık öfke ile olmamalı. Yönetimin yapacağı toplantılar sonrası karara varılmalı ve sonrasında da geri adım atılmamalı.

Yoksa ya oyuncunu kaybedersin ya da otoriteni. Ortası yok.

çok doğru demişsin. şimdi ne karar çıkarsa çıksın zararı trabzonspor görecek. ya onur gibi bir kaleciden olacak, ya da yönetim itibarsız bir hale gelecek, hurma gidecek

• Yönetimin oynuna geliyor getirildi. Büyük tepki var hem halktan hemde yerel gazetelerden. Büyük ihtimal yanlış yerden ihaleye girdi yönetim kendi dalını kesti

• Yönetim milleti topuğunuza sıkarım diye tehdit edip kendi topuğuna sıkıyor.
  • Onur adamın dibidir. Eğer bir tartışma da yaşandıysa Onur'un haklı olduğunu düşünüyorum. Süleyman Hurma Türk futbol tarihinin en üçkağıtçı, yalancı yöneticileri arasındadır benim gözümde. Seve seve Onur'u alacaklar kadroya başka yolları yok. Ha almazlarsa da inşallah Galatasaray'a gelir.
  • Onur Recep Kıvrak takımda ki arkadaşlarının hatalarında bile arkadaşları ile hiç bir zaman kavga etmedi sadece kızardı . Kaldı ki Süleyman Hurma gibi kendini beğenmiş birisi hem de medyaya çok yakın biri olarak bunları kendine göre şekillendirmeyi sever . İyi ki istifa etti .

• Süleyman Hurma istifa etti. Hayırlısı olsun artık ne diyelim. İnşallah bir dahaki sefere böyle ciddi kararlar bir hışımla alınmaz.

• Eğri oturun doğru konuşun. Onur'da bir artistik, kabadayılık, ağır abilik halleri var. Kim olursa olsun bu tip insanlar hiç hoşuma gitmiyor, sevmiyorum ve çok itici geliyor. Süleyman Hurma'nın karşısında Onur muhtemelen buranın patorunu, ağası benim tarzında bir yürüyüş sergilemiştir. Sonrasında aralarında geçen konuşmada artistik artistik sözler etmiş olabilir.

Fenerbahçe'den bir futbolcuya "ne ayaksın sen ne ayaksın" dediğini hatırlıyorsunuzdur sanırım. Bizde karadenizliyiz, en büyük geleneklerden biride büyüğe saygıdır. Hem hal hareket, davranış hem de konuşmalarda saygı ön plandadır. Büyüğe karşı herhangi bir saygısızlık hoş karşılanmaz. Onur'da terbiyesizlik yapabilecek bir potansiyel var. Ki muhtemelen de yapmıştır. Süleyman Hurma takımın en iyi oyuncularından birine durduk yere yürüyüşünü düzelt demez. Durduk yere de kadro dışı bırakmaz. ADam o kadar salak değildir herhalde? Cüneyt Tanman yada Hamza Hamzaoğlu Muslera'yı keyfine kadro dışı bırakacak???

Onur'u bu hale getiren trabzon taraftarıdır. Bu kadar yüz verirseniz, şımartırsanız gün gelir tepenize çıkar. GÜn gelir keyfine göre hocayıda kovdurur, başkanıda değiştirir, oyuncuda gönderir. Kusura bakmayın durum bu.

Ancak Süleyman Hurma'yı savunduğum gibi bir izlenim çıkmasın. Dediklerim adamın futbol bilgisi ile ilgili değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: bcan402

eğer onur takımdan ayrılırsa, bir daha ts yi tutmayacam.

umarım uefa maçında bol gol yeriz.

bu nasıl bir taraftarlıktır
  • Süleyman Hurma istifa etmedi. Trabzonspor taraftarı göndermiştir.Ali Kemal Denizci için kulübü yakan, Iskender Günen için kulübü basan bu büyük taraftar, merak etmeyin Onur Kıvrak için de gereğini yapar...
    Yaptı da

• Onur gibi antipatik adamların takımda olmaması daha iyi. Kendini birşey sanan ama aslında olmayan bir adam.

• Onur'u her Trabzonspor taraftarı gibi bende çok seviyorum.Ama sanki bu olayda Hurma ve Shota haklı gibi.Umarım karşılıklı özür dilerlerde halledilir mesele.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.