Şimdi Ara

Yeni transfer Jose Rodriguez : Şoktayım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
766
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Galatasaray’da Melo’nun yerine transfer edilen Jose Rodriguez Türk basınına konuştu: Heyecandan şoktayım...
    Galatasaray'da sıcak gelişmeler yaşanıyor. Bilindiği gibi Sarı-Kırmızılı ekibin Brezilyalı yıldızı Melo'nun artık takımdan ayrılması kesin gibi.

Sambacının kısa süre içinde Aslan’ın eski hocası Mancini’nin çalıştırdığı İnter'in yolunu tutması bekleniyor. Cimbom Melo'nun alternatifi olarak, Real Madrid'in 20 yaşındaki genç oyuncusu Jose Rodriguez'i gündemine almıştı.
    Geçen yılı Deportivo'da kiralık olarak geçiren 20 yaşındaki futbolcu, yeni sezonda Sarı-Kırmızılı formayı giyeceğini neredeyse doğruladı. İspanyol deviyle 2017 yılına kadar kontratı olan ve Bugün Gazetesi'ne konuşan genç futbolcu, "Şoktayım, çok büyük bir kulübe geliyorum ve fazlasıyla da heyecanlıyım. Türkiye'de oynamak için sabırsızlanıyorum. Daha fazlasını kısa sürede öğreneceksiniz. Şu anda benim duyurmam doğru olmaz. Kulüpler arasında yürüyen bir süreç. İyi dileklerini sunan herkese, tüm taraftarlara teşekkürler" dedi. (Bugün)

HAMZAOĞLU: RODRIGUEZ ÇOK YÖNLÜ BİR OYUNCU

RODRIGUEZ KİMDİR?
    Tam adı: Jose Rodriguez Martinez
    Doğum tarihi: 16 Aralık 1994 (21)
    Doğum yeri: Villajoyosa (İspanya)
    Boyu: 1,80 m
    Mevkii: Orta saha
    Takımı: Real Madrid

Yeni Transferimiz : Saat :23:00 İstanbulda Hayırlı Olsun Camiamıza...
     Yeni transfer Jose Rodriguez : Şoktayım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Daha fazlasını kısa sürede öğreneceksiniz. Şu anda benim duyurmam doğru olmaz.

yanında ronaldo'yu da getiriyormuş.
  • Biz de soktayiz Jose. Bir bilsen...

• gereksiz olsada iyi transfer , gs bisey kaybetmez kazanirsada cok sey kazanir,

umut gundogan gibi genclere yonelmektense boyle genclere yonelmek daha iyi buca altyapisi nere madrit nere, hele turkiyeden yakin zamanda cikan tek topcu arda,

İstatistikler yalan soylemez, futbol disiplin isi, genc turk futbolcular disiplinsiz

• Adamin basina talih kusu konmus.Beni nasil aldilar diye adam bile sasirmis.

• Madrid'den geliyor adam tutarsızlığın bu kadarı.
  • İnşallah ilk 11 diye almamışlardır.

• Bunu bizim düzcespora allim galatasarayda bir cacik yapamaz bu

• Samsunspora alın bunu allah rızası için takımda defansif ortasaha sıkıntısı varvar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alprkrkmz

Biz de soktayiz Jose. Bir bilsen...

koptum gece gece

• şoktayım çünkü james rodriguez zannettim
  • Ben sayfadaki ergen tayfasinin aksine hamza hoca devamli forma verirse jose türkiyeye uyum saglarsa başarili olacagina inaniyorum kaliteli bir kumaşi var.Daha bu cocuk 16 yasindayken Wenger ve Mourinho bu cocugu alabilmek icin kapismisti...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.