Şimdi Ara

Galatasaray'ın içinde paralel yapılanma var.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
636
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Başka açıklaması olamaz. Sözleşmeler, açıklamalar, transferler...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: _Glorious_

Başka açıklaması olamaz. Sözleşmeler, açıklamalar, transferler...

Sonuna kadsr hak veriyorum. Kimin ne cikari varsa galatasarayin boyle olmasindan allah bin belasini versin

• _Glorious_ _ kullanıcısına yanıt
    Valla Galatasaray'ın içinde paralel yapılanma varmı yok mu bilemem ama, "LİSELİLER"in olduğu bi grup var ve paralel yapıdan daha tehlikeli. Bakınız toplantılara genel kurullara önde oturan dedelerin hepsi yürüyen ölü. Adamlar ölmüşler ama gömülmeyi unutmuşlar ve bu adamlar Galatasaray'ın geleceği için alınan kararlarda oy kullanabiliyorlar. Adamları kolundan tutup notere götürsen hepsinden "akli meleke raporu" isterler ama gel gelelim takım için alınacak kararlarda hiç düşünemeden evet yada hayır diyebiliyorlar ve bir Allahın kuluda çıkıp dede sen ne ayaksın demiyor, diyemiyor.
    Aziz Yıldırımın diktörlüğünden dem vuranlarda ne hikmetse kendi içimizdeki saltanatı bir türlü görmüyor, görmek dahi istemiyor.
  • Arka Planda Fatih Terim yönetiyor.....

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zotacing

Siyaset el attı ve Galatasaray'ın önü kesildi, bizi şuan siyaset kanalı yönetiyor.

Tam tersine ben de siyaset el atınca şampiyon olduğunuzu düşünüyorum. Malum ziyaret sonrası, önünüz epey açıldı.
  • quote:

Siyaset el attı ve Galatasaray'ın önü kesildi, bizi şuan siyaset kanalı yönetiyor.

% 100 doğru

• koskocaman Gs camiasında başkan olacak adam gibi adam yok...
  • quote:

Orijinalden alıntı: quadream

koskocaman Gs camiasında başkan olacak adam gibi adam yok...

Adam gibi adamlar var da LİSELİLER bunları başkan yaptırmıyorlar. Hemen önlerini kesiyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1881

quote:

Tam tersine ben de siyaset el atınca şampiyon olduğunuzu düşünüyorum. Malum ziyaret sonrası, önünüz epey açıldı.

aynen fanatik fb li cumbaba, bjk li tff başkanı el ele verip süleyman seba sezonunda gs yi şampiyon yaptı

o ziyaretten alınan tek söz vardı, metro kısa süre içinde açılacaktı yıl olacak metro dahi açılmadı

• Bunlar iyi gunleriniz su sike mevzusu size de sicrayacak ulke az durulsun gorursunuz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: potur

Bunlar iyi gunleriniz su sike mevzusu size de sicrayacak ulke az durulsun gorursunuz

Sen önce avatarina çeki düzen ver.

• quote:

quote:

ondan mı 3-4 hafta üst üste puan kaybedip liderken 3. oldunuz ?
  • İnan Kıraç

• quote:

Orijinalden alıntı: SPaCeLoRD

quote:

quote:

ondan mı 3-4 hafta üst üste puan kaybedip liderken 3. oldunuz ?

He.
  • terrenoyu getirin dertler çözülsün
  • Winter is coming, lig başlıyor asıl komedi o zaman başlayacak.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ne enteresan yorumlar yapılmış ya. yok siyaset yok paralel.

GS içinde yiyiciler var ve yıllardır takımı yiyorlar. Bir grup -ki bunların cibilliyetleri belli değil Türk ve müslüman olmadıkları kesin ama- GS üstünde bütün gücü elinde tutuyor ve kafasına göre hareket ediyor. Onların derdi takım hiç bir zamasn olmadı. Tek dertleri var şöhret ve para. Hepsi GS kullanıp şöhret olma TR de tanınma ve itibar kazanma yoluna gitti. ve de geride zibilyon tane yiyici.

adnan polatın bir sözü vardı.

GS içinde hiç bir şey yapmadığı halde aylık 10 15 bin maaş alan insanlar dolu ki gerçekten öyle bana göre. keşke çalışanların tam listesini paylaşssalar da görsek kim ne iş yapıyor ne kadar alıyor.

bir de acaba o üyelerden yıllık ne kadar aidat alınıyor. bir açıklasınlar bakalım görelim.
  • o parelel yapılar olmasa 3 temmuzdan sonra 4 senede 3 şampiyonluk vermezlerdi size. anadoludan bilaller necatiler yiğitoğlanlar gizli şikeciler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tigrerra

quote:

Orijinalden alıntı: potur

Bunlar iyi gunleriniz su sike mevzusu size de sicrayacak ulke az durulsun gorursunuz

Sen önce avatarina çeki düzen ver.

/>

• quote:

Orijinalden alıntı: mmm2515

ne enteresan yorumlar yapılmış ya. yok siyaset yok paralel.

GS içinde yiyiciler var ve yıllardır takımı yiyorlar. Bir grup -ki bunların cibilliyetleri belli değil Türk ve müslüman olmadıkları kesin ama- GS üstünde bütün gücü elinde tutuyor ve kafasına göre hareket ediyor. Onların derdi takım hiç bir zamasn olmadı. Tek dertleri var şöhret ve para. Hepsi GS kullanıp şöhret olma TR de tanınma ve itibar kazanma yoluna gitti. ve de geride zibilyon tane yiyici.

adnan polatın bir sözü vardı.

GS içinde hiç bir şey yapmadığı halde aylık 10 15 bin maaş alan insanlar dolu ki gerçekten öyle bana göre. keşke çalışanların tam listesini paylaşssalar da görsek kim ne iş yapıyor ne kadar alıyor.

bir de acaba o üyelerden yıllık ne kadar aidat alınıyor. bir açıklasınlar bakalım görelim.

türk ve müslüman olsalar yemezler mi yani

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.