Şimdi Ara

ne KDA,ne maç sayısı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
262
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Eğer profesyonel oyuncu olmayacaksanız. Boyle bir hayaliniz yoksa bunların hiç biri önemli değil. Önemli olan oynadığınız lig. Yeterki o lige kendiniz çıkın. İster 1 maç ister 300 maç olsun elmas olmuşsanız kendi hakkınızla başka hiçbir şey dusunmeyin.

Neden açtım bu konuyu bilmiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mp.Gokturk33 -- 28 Temmuz 2015; 19:29:58 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Önemli olan eğlenmek sonuçta oyun
  • Ashe adc ye ignite gir

• 0 maç çilingir kaynıyo dh .d
  • Ashe Apcye ışınlan gir

• Ne maç sayısı ne kda ne de lig. Tek önemli olan ilk 25dk da yaptığın farm ve oyun bilgisi. İlk 25 dk da 225+ farm yapan mid adc ya da top laner oyun bilgisi iyiyse zaten çıkar diamond üstüne

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Önemli olan zevk almak. Oyundan zevk almiyosan yemisim oyle diamondu

• 300 maçta diamond'a çıkılıyorsa lütfen diamond seviyesinde oynuyorum denmesin. Sıfırdan 100 oyunda diamond olunuyor Plat başlayan adamlar 300 oyunda oyun spamlayarak diamond'a çıkıyor ve diamond seviyesinde oynuyorum diyor ^^
  • tamam
  • quote:

Orijinalden alıntı: ORANGEandLEMON

300 maçta diamond'a çıkılıyorsa lütfen diamond seviyesinde oynuyorum denmesin. Sıfırdan 100 oyunda diamond olunuyor Plat başlayan adamlar 300 oyunda oyun spamlayarak diamond'a çıkıyor ve diamond seviyesinde oynuyorum diyor ^^

Ananın karnından elmas olarak mı doğdun sen? Oynadığı her maç tecrübe kazandırıyor ona.Smurfler için geçerli değil tabi ama asıl hesabı 300 maçta elmas olan biri için gayet normal.

• knosy K kullanıcısına yanıt
    demek bu yüzden çıkamıyorum 200 civarı oluyor

• ORANGEandLEMON kullanıcısına yanıt
    Oyun spamlayarak çıkmak madem o kadar basit herkes elmas olurdu o zaman. 1 adam kendi emeğiyle elmas oluyorsa isterse 1000 oyunda olsun o adam elmas seviyesinde oynuyordur. Her oyun tecrübe demektir.Kimse taşınarak elmas olamaz.
  • Bu konuyu neden açtım bilmiyorum demişsin de ben gayet iyi biliyorum. 1000 maçla platin veya elmas vs. Olmuşsun Arkadaşın veya herhangi biri de 1000 maçla ben de olurum gibi bir laf demiş.

• quote:

300 maçta diamond'a çıkılıyorsa lütfen diamond seviyesinde oynuyorum denmesin. Sıfırdan 100 oyunda diamond olunuyor Plat başlayan adamlar 300 oyunda oyun spamlayarak diamond'a çıkıyor ve diamond seviyesinde oynuyorum diyor ^^

520 maçta bronzdan çıktım.

• quote:

Orijinalden alıntı: hayrikoc61

quote:

520 maçta bronzdan çıktım.

Allah başka dert vermesin

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.