Şimdi Ara

17 Bin Clio 2 - alındı -

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
483
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2 aydır araba aramaktan bıktık, sonunda istediğimiz temizlikte 1.4 16v RXT model Clio bulduk.

aracı aldık arkadaşlar, daha iyileri sizin olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dik Otur -- 30 Temmuz 2015; 20:27:56 >

• clio 2 güzeldir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • link var mı? daha detaylı inceleyelim bulduğunuz arabayı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bobbylone

link var mı? daha detaylı inceleyelim bulduğunuz arabayı?

Link yok tanıdığımızın arabası. Sadece güneş yanığı var, çok temiz araç gerek motor gerek içi.
    Lpg yok tamamen benzinle kullanılmış bir araç.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • o zaman motor çok yorgun değildir diye tahmin ediyorum. bakın hocam, 2 aydır bıkmışsınız aramaktan bence içinize sindiyse
    alın kullanın kurtulun fiyat iyi gibi çünkü
  • Getz Biraz Zor Olur Ama Ben Clio Alın Derim Getz Benzinliyse Yakar Efsane Kasa Corolla Hakkında Bilgim Yok Clio Yakmıyor Parça Ucuz Kafa Rahat
  • 2002 modelini kullanıyorum gayet memnunum uzun yolda 100 - 120 arasında kullanırken km'de 12.5 - 13 krş arası yakıt yakmakta 13 krş'u hiç geçmedi. Yağı tuzu hariç çıkardığı sorunlar

immobilizer arızası verdi 2 anahtarı tekrar yaptırdım sorun çözüldü (150 TL)
    kalorifer peteği delindi değişimi için komple ön gögüs indi değişim yapıldıktan sonra geri takıldı. (300 TL)
    aracı devirsiz kullanmadım veya hiç hararet yaptırmadığım halde conta yandı onu yaptırdım (400 TL) başkada hiçbir sıkıntı yaşamadım
    Yukarıdaki sorunları yaptırırken sorduğumda 10 yaşından sonra clioların genelinde bu problemlerin çıktığı söylendi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: candanoqlu

2002 modelini kullanıyorum gayet memnunum uzun yolda 100 - 120 arasında kullanırken km'de 12.5 - 13 krş arası yakıt yakmakta 13 krş'u hiç geçmedi. Yağı tuzu hariç çıkardığı sorunlar

immobilizer arızası verdi 2 anahtarı tekrar yaptırdım sorun çözüldü (150 TL)
    kalorifer peteği delindi değişimi için komple ön gögüs indi değişim yapıldıktan sonra geri takıldı. (300 TL)
    aracı devirsiz kullanmadım veya hiç hararet yaptırmadığım halde conta yandı onu yaptırdım (400 TL) başkada hiçbir sıkıntı yaşamadım
    Yukarıdaki sorunları yaptırırken sorduğumda 10 yaşından sonra clioların genelinde bu problemlerin çıktığı söylendi.

Dostum arkadas konuyu 9 ay once acmis :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Emre-45 E kullanıcısına yanıt
    arkadaş zaten aracı aldım demiş konuyu açan arkadaşa yardımdan ziyade almak isteyenler aklında düşünce olanlar araştıranlar okusun diye yazma gereksiniminde bulundum. Donanım habere mail atalım birlikte 6 aydan öncekileri konuları kaldırsın dostum
  • 2 sene once 16bın aldıgım rxt 100 bındekı aracıma şuan 20 21 teklif var yaz ola hayrola :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.