Şimdi Ara

Şimdi Beşiktaşı Tutanların %80 i ...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
678
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Eskiden WF yi tutmuyordu.Beşiktaş 3-5 maç kazanınca BJK ci oldular.Takımda 2 kişi kalınca sürekli güldüler.

• peki

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • beşiktaşı hiç sevmem berbat bir takım
  • Ben beşiktaşlı olduğum için beşiktaşı tutuyorum
  • Beşiktaşa laf etmek/ettirmek tartışma çıkarmak için daha ne kadar konu açacaksn merak ediyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mp.Gokturk33

Beşiktaşa laf etmek/ettirmek tartışma çıkarmak için daha ne kadar konu açacaksn merak ediyorum.

Sahte insanlar bitene kadar.Güçlü seviciler.
  • ok
  • Kapalı veya saçma doldurulmuş gizli profillerden kimin sahte kimin gerçek olduğu anlaşılıyor.

Oxi abiciler gittiğine göre sende naru abi diye konu açsan daha çok popüler olursun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mp.Gokturk33 -- 28 Temmuz 2015; 16:26:25 >
  • Beşiktaşlıyım ondan Besiktasi tutuyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bjk oyuncuları pendik spora geçse pendik sporu tutarım.
  • Mp.Gokturk33 kullanıcısına yanıt
    Popülerlik umrumda değil.

%100 demedim zaten %80 dedim.

Riot bile Beşiktaşı tutuyor.Önceden DP.Küçük veletler Börke abi gurt abi diye diye Beşiktaşı tutuyor.Öyle diyenler eskiden fab fab fab deyip DP tutanlardı.
  • Konunun amacı ne anlayamadım.Berke ve Muhammed son zamanlar twitchde yayınlarını artırdılar,izleyicilerle ilgilenmeye çalıştılar bu yüzden de insanlara daha sıcak ve samimi gelmeleri gayet doğal.Ayrıca Bjk çatısı altında birleştiler ve Türkiyedeki Bjk taraftarı olan insanlarda otomatik olarak bu takıma ilgi duydu ve tutmaya başladı.Yani diyeceğim o ki dün DP sevilirken ve başarılı gözükürken bugün Bjk bu tahtı almış olabilir gayet normaldir.Bu durumdan neden rahatsız oluyorsun?
  • egoist kendini bilmez ukala dolu bjk. oyunculuk önemli eyvallahta karakter de önemli.
  • Eski HWA taraftarlarindan kim kaldi..

• Kesinlikle dogru

• Tamam
  • xPeqi

• quote:

Orijinalden alıntı: Lagras

Konunun amacı ne anlayamadım.Berke ve Muhammed son zamanlar twitchde yayınlarını artırdılar,izleyicilerle ilgilenmeye çalıştılar bu yüzden de insanlara daha sıcak ve samimi gelmeleri gayet doğal.Ayrıca Bjk çatısı altında birleştiler ve Türkiyedeki Bjk taraftarı olan insanlarda otomatik olarak bu takıma ilgi duydu ve tutmaya başladı.Yani diyeceğim o ki dün DP sevilirken ve başarılı gözükürken bugün Bjk bu tahtı almış olabilir gayet normaldir.Bu durumdan neden rahatsız oluyorsun?

Sen Fenerbahçeyi tutup şampiyon olduktan sonra Galatasaraylı olanları sever misin? Böyle biri arkadaşınsa 2-3 gün sonra seni de satar.Zaten UEFA aldıktan sonra Galatasaraylı sayısı fazla olan ülkemizde normal olmalı böyle şeyleri karşılamam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yellow Claw -- 28 Temmuz 2015; 18:01:48 >
  • Tamam doğru söylüyosunda bu seni niye rahatsız ediyor herkesin takımına kimse karışamaz
  • Bu takım olayını niye ciddiye alıyorsun birader? Ayrıca bjk-dp arası gidip gelenlerin %99u 15 yaş altıdır. Hemen karakter analizi yapmışsın arkadaşını da satar diye Ömürlük bir seçim mi yapıyoruz takım seçerken? Sadece tek bir hakkımız mı var? Trolliyceksen adam gibi trolle bari.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.