Şimdi Ara

Toshiba Satellite L70-B-151 Intel Core i7 4720HQ 2.6GHz / 3.6GHz 8GB DDR3 1TB 17.3'>>> 2099 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
1
Favori
5.011
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar özelliklerine baktım da 600 TL hediye çeki ile birlikte 2099 TL'ye geliyor. Bu özelliklere çok iyi gibi geldi. Teknosa da dün 2600'dü ama çek falan yoktu.

http://www.hepsiburada.com/toshiba-satellite-l70-b-151-intel-core-i7-4720hq-2-6ghz-3-6ghz-8gb-1tb-17-3-tasinabilir-bilgisayar-p-BD601392

Özellikler

İntel Core i7 4720HQ 2.6 Ghz to 3.6 Ghz turbo
    8 GB DDR3 RAM
    2 GB AMD R9 M265X Ekran Kartı
    1 TB HDD
    17,3" 1600X900 HD Ekran (tek kötü özelliği FULL HD olmaması ama çözünürlüğü fena değil)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Estranged. -- 28 Temmuz 2015; 12:29:53 >

• 600 tl çeki direk fiyattan düşürmesen daha sağlıklı olur. yalnız çeklerin 100 TL'den satıldığı düşünülürse 300 TL indirim olur.
    Ayrıca beklemek gerek hb %10 indirim yaparsa müthiş bir kombo olur.
  • crazyofc1 kullanıcısına yanıt
    Doğru ama 2399 TL bile iyi bence bu özellikteli TOSHIBA laptop a
  • http://www.hepsiburada.com/asus-x550jx-xx099d-notebook-p-BDHISTX550JXXX09
    bu model bana göre daha mantıklı. tabi herkesin ihtiyacı farklı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crazyofc1 -- 28 Temmuz 2015; 12:49:24 >
  • Ekran karti cop

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Toshiba notebook almamanızı öneririm

• 600 tl cek nerdeki Pm atacak olan visor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi visor -- 28 Temmuz 2015; 23:25:08 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 8 senelik toshiba laptoptan yazıyorum şu an. nerede eski toshiba bee :/
  • aböRjin kullanıcısına yanıt
    a200-1ah mı 1vl mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: I-qut

a200-1ah mı 1vl mi?

a135 hocam. abd'den gelmişti. inanılmaz kaliteli bir ürün gerçekten, daha içi açılmadı şaka gibi ama :)
  • neden hocam toshiba piyasadaki birçok markadan daha dayanıklı ve kaliteli değil mi? Mesela asus acer hp dell casper lenovo bunların hepsinden daha kaliteli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Lucas Kane-

neden hocam toshiba piyasadaki birçok markadan daha dayanıklı ve kaliteli değil mi? Mesela asus acer hp dell casper lenovo bunların hepsinden daha kaliteli.

Bizim teknik servise en çok sorun toshibadan geliyordu anakart arızası, ısınma problemi, klavye vs. Söylediğin aksine asus, acer , msi, lenova, daha kalitelidir, evimde 2 tane acer var biri 10 yıllık diğeri 5 yıllık ikisinde de sorun yok

Edit: Casper da alınmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cihat_, -- 29 Temmuz 2015; 8:38:46 >
  • ardaalisahin kullanıcısına yanıt
    r9 265x e mi çöp dediniz sebeb..google göre gtx 850m ye yakın performansı var sanırım %10 daha yavaş.. HD 8850M ye tekabül ediyor..
  • EcZaNeT kullanıcısına yanıt
    ddr3 bellekli gtx 850 performansına yaklaşıyor. burada görüleceği gibi gt 755m ayarında daha çok.
  • Arkadaşlar bende toshibanın 2 yıl önce aldığım bir modeli var ve sıkıntı yaşadığım özelliklerden çıkarımlarım var. (Sonuçta ciddi paralar veriyoruz.)
    Buna istinaden bir daha notebook alırken olmazsa olmazlarım şunlar.
    1- Notebook alırken mutlaka fan ın sağ tarafta OLMAMASINA önem gösterin. Toshiba nedense hep sağa koyuyor fanı. (Uzun süreli çalışmalarda sağ elle mouse kullanıyorsanız alev alev yanıyor eliniz.)
    2- Çözünürlük mutlaka 1920*1080 veya üzerinde olmalı. (Remote Desktop ile bağlanıp çalışırken düşük çözünürlük sıkıntı oluyor. Visual Studio kullananlar da çözünürlükten dertlidir.)
    3- Gece çalışma veya nöbet gibi işleriniz varsa klavye aydınlatması.
    4- Mümkünse çift disk yuvası olmalı ve ssd+hdd şeklinde olmalı.
    Benim için 3 ve 4 opsiyonel ama 1 ve 2 olmazsa olmazım.
  • Bence Güzel bilgisayar İlk Notebookum da toshibaydı Gayet sağlamdı Fakat bi ara fiyatları patlatmışlardı Şuan normalleşiyor Çek mek maliyet 2400tl ama sıcak değil ılık ben (Okul açılmadan bir adet notebook alcaz) biraz daha beklemiyi düşünmekteyim

Ama almayı düşünenler Alış veriş yardımlaşmada Çek satan arkadaşlar var onlardan alıp maliyedi daha da azaltabilirler yanlız hediye çeki kullanana yeniden Alışverişde hediye çeki taımlıyorlar mı bilemedim ama yanlızca banka kampanyaları ile birleşir deniyor Axess kartı olanlara Ilıktan sacağa doğru
  • Dalga mi geciyor bunlar? 600 liralik cek 1000 tl uzeri 3 sipariste kullanilabilecekmis. 1000 x 3 alisveris kim yapar.

• Toshibaya kalitesiz diyen olmuş AHAHAHAHAHGHAHAHGH

• quote:

Orijinalden alıntı: Cowinenge

Toshibaya kalitesiz diyen olmuş AHAHAHAHAHGHAHAHGH

Kalitesiz tabi. Satellite A350-212 modelini kullanıyorum 5 yılda 10 kereden fazla tamire gitti geldi hâlâ daha çalışıyor ama can çekişiyor. Ben de zamanında sırf Toshiba diye dünyanın parasını vermiştim şimdi bedava verseler almam. Servisi beş para etmez zaten.

Bahsi geçen cihaza gelince sıcak falan değil bence. O işlemciye o ekran ve ekran kartı gitmez. Fiyat da çekle falan düşüyor biraz ama çekleri kullanamadıktan sonra bir işe yaramaz. Bunu alacağınıza Victor'un i7 4.nesil 8gb ram, gt850 ekran kartı ve fulhd ekranlı 1tb 7200rpm modelini alın hem daha ucuz hem daha kaliteli inanın Toshiba servisinden de iyidir en azından arıza durumunda kapıdan kapıya kargo desteği var ve konfugurigürasyonda garanti bozulmuyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• toshiba kalitesiz diyen adam kendini bir öz eleştiriye tabi tutmalı. sizin övdüğünüz asus 20 yıllık firma. yaptıkları cihazlar ortada. toshiba 2 asırdır bu işi yapıyor. sizin cihazı nasıl kullandığınızı bilemeyiz ve elektronik aletler bazen herşey yolunda olsa bile canları sıkılır bozulurlar. oda size denk gelmiş biri olarak elbet haklısınız kalitesiz demek ile. ama toshiba toshibadır. içindeki tüm parçalar devreler tüm aksamlar bulunabilecek en kaliteli malzemelerdir. hiç bir şeyden kaçmazlar. 6 yıl boyunca günde 16 saat uykuya bile yatırmadan kullandığım toshibam var idi. şuanda bir çok bilgisayarı kullanmama rağmen 2500 tl bütçeli bir toshiba aldım. ne hp probook ne asus ne samsung ativ. hepsi boş. lenevo önce gitsin. şu bataryayı düzgün bir yere koymayı öğrensin ve 1800 sekmentine kadar iyi bir kasa bulsun. asus da casperden farkı yok. nereden çalacağını şaşırmış. ram on board DVD ler daha kalitesizi yok. kasa Allaha emanet.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.