Şimdi Ara

Kulaklık tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
433
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar kulaklığım bozuk ve kulaklık almam lazım ama bütçem çok yok ne önerirsiniz?

• Teknosada gözüne ilk çarpan slikonlu 30-40 liralık sony kulaklıklara yürü derim.
  • ayhan14 A kullanıcısına yanıt
    Hocam oyun oynarken filan iyi ses sağlar mı?
  • Telefon için mi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam genel kullanım için oyun,telefon,müzik ( profesyonel müzik değil tek yaptığım youtube'dan açıp dinlemek )
  • quote:

Orijinalden alıntı: thenewbie

Hocam genel kullanım için oyun,telefon,müzik ( profesyonel müzik değil tek yaptığım youtube'dan açıp dinlemek )

Bütçe nedir ?

• En fazla ( bu kadar olması bile fazla geliyor) 100 lira ama en fazla rekor seviye yani düşük fiyatlı kaliteli bir şey varsa uygun olur ben tek bu fiyatlarda creative ep 630 buldum doğrusu cx200 ii de var ama o da creative e göre pahalı
  • quote:

En fazla ( bu kadar olması bile fazla geliyor) 100 lira ama en fazla rekor seviye yani düşük fiyatlı kaliteli bir şey varsa uygun olur ben tek bu fiyatlarda creative ep 630 buldum doğrusu cx200 ii de var ama o da creative e göre pahalı

Bence kaliteli bi ürün al yıllarca kullan,20-30 verdiğin kulaklık zaten çok dayanıklı olmayacak daha zararlı bile çıkabilirsin.LG quadbeat 3 derim ben,tam 100 lira

Biraz daha uygun dersen illa pioneer cl711 (vatanda 60 tl)

• Hocam, sağolun verdiğiniz bilgiler için bir de alakasız ama merakımdan soruyorumoyuncu kulaklığı olarak Snopy firmasını önerir misiniz? Çok olumlu yorum gördüm
  • quote:

Hocam, sağolun verdiğiniz bilgiler için bir de alakasız ama merakımdan soruyorumoyuncu kulaklığı olarak Snopy firmasını önerir misiniz? Çok olumlu yorum gördüm

Snopy dediğin uygun olsa bile kullanılan malzemeleri çok kötü uzun süre dayanmıyor,logitech'in f\p ürünleri var oyuncu kulaklığı için illa alırım dersen onlara bak derim,ya da trust da fena değildir uygun arıyorsan

• quote:

doğrusu cx200 ii de var ama o da creative e göre pahalı

creative-sennheiser çok benzerdir ikisi arasından creative uygundur. cx 300-II'nin tizleri çok detaylıdır, tizleri fark yaratır ama sadece o kadar.

quote:

Orijinalden alıntı: Livemau5

Biraz daha uygun dersen illa pioneer cl711 (vatanda 60 tl)

hepsiburada'dan alınmış cl711'i koss ruk30 yanında beleşe verdim. alan sövmesin dedim sanalpazar'daki satışlarım arasında görülebilir. frekans dengesi koss plug serisine benziyor, aşırı derecede 125-500hz sert bas ağırlıklı olduğundan distorsiyon makinesi gibi çalışıyor ama daha kötüsü; plug'dan farklı olarak, düzeltince ortaya prenses çıkmıyor. yani hem aşırı derecede equalizer ayarı gerektiren hem de uyduruktan bir cihaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vaziyetu -- 29 Temmuz 2015; 20:39:59 >

• Hocam logitech'in kulaklıkları pahalı ya :(
  • Peki hocam sağolun snopy ile ilgili ne düşünüyorsunuz peki?
  • Creative ep630 iyidir güzel bass istiyorsan xiaomi piston 2 veya 3 olabilir bende mesela xiaomi piston 3 almayı düşünüyorum.
  • Merhaba, GMC SUPERBASS kulaklık önerebilirim fiyatı uygun bass ve ses kalitesi gayet iyi...

http://urun.n11.com/cep...onlu-kulaklik-P69941493

GMC SUPERBASS GM-999 MIKROFONLU KULAKLIK

Yeni ve Yüksek kaliteli.
    Küçük ve hafif, taşıması kolay.
    Kompakt ve sağlam tasarımı
    Stereo Ses Kalitesi

GM-999 Kulak İçi Kulaklık konforu kulaklarınıza getirir

Dual Hoparlörü ile GM-999, ister film izliyor, müzik dinliyor veya bir çağrı alıyor olun, tüm durumlar için optimum ses sağlar, onun derinliğini, zengin basını ve dengeli yüksek tanımlı sesini seveceksiniz
    Yüksek Tanımlı Sesin Keyfine Varın

Dual Hoparlörü ile GM-999 müzik hislerinizi zenginleştirmek için dikkatli bir şekilde tasarlanmıştır. 8 mm-tweeter ve 10 mm-woofer derin bas tonuyla desteklenen tüm kayıt yerlerinde zengin, yüksek duyarlılıklı ses sağlar.
    Sensivitivity : 92dB +/- 3 dB
    Frequency Response: 20 - 20000 Hz
    Daha da iyisi mükemmel şekilde dengeli bir ses sağlamak için aralık ve hava delikleri hava basıncını en aza indirir.
    Daha Fazla Rahatlık ve İzolasyon

Mükemmel uyuma ilave olarak gelişmiş tasarım ayrıca dış seslerden mükemmel izolasyon sağlar.

http://urun.n11.com/cep...onlu-kulaklik-P69941493

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.