Şimdi Ara

AVEA HER YÖNE 1000 Dk 1000 SMS 2GB 19 TL (TTNET - Türk Telekom)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
759
Cevap
39
Favori
82.462
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Fatura ödemeye gittiğim zaman bu kampanya dikkatimi çekti.Bu AVEA TTNET TURKTELEKOM ortakligi yeni basladi sanirim.Sıcak bi tarife geldi bana.Değerlendirmek isteyenler için.Tarifenin ayrintilarina tam ulaşamadim ancak Turktelekom ofislerinden ayrintili bilgi alinabilir

Edit 1:Bu gün Avea TTNET Turktelekom ortak bayisine gittim.Gorevliler tarifeden bi baber.Hatta cok enteresan bi olay oldu.Gorevliye dün çektigim fotografi gosterdim(Konudaki resim)boyle bi tarifeniz varmi diye.Gorevli bilmedigini soyledi sonra bilgisayardan arastirma yapti.Donanim Habere girmiş o ara.Tamda benim açtigim konuya bakmis.Sen bu resmi internetten bulmuşsun galiba dedi baksana sendeki resmin aynisi burdada var gibi bi sey soyledi bende baktim abi bu konuyu ben actim zaten dedim.Velhasil kelam bulamadilar boyle bi paket ancak birde bu kagidi aldigim bayiye gidecegim bakalim onlar ne diyece

Edit 2 : Paket hakkında gerekli açıklamaları @enginemre1 hocam yaptı.Teşekkür ediyorum

quote:

Orijinalden alıntı: enginemre01

http://www.avea.com.tr/web/biz/KonusMesajlas/Tarifeler/Mobilisyerim

tarife bu arkadaşlar normalde kurumsal bir paket fakat en yakın türk telekom ofisine gittiğinizde gerekli yardımı size yapacaklardır... sadece türk telekom ofislerinden geçiş yapabilirsiniz.... sık sorulan sorulara gelelim..
    1.en az 12 ay taahhüt yapılması gerekiyor.
    2.faturalı bir paket
    3.adınıza sabit bir fatura bulunması gerekiyor (su,elektrik,internet vsvsvs...)
    4.işyeriniz olmasına gerek yok bireysel geçiş yapabilirsiniz....
    5.vodafone veya turkcell den numara taşıma yolu ile geçiş yapabilirsiniz..
    6. numara taşıma yöntemiyle geldiğinizde 1,5 tl vergi yeni hat alımı yaptığınızda 6.5 tl vergi ödeyeceksiniz yani en ucuz paket taşımaya 20,5 yeni alıma 26,5 tl...
    7. ttnet veya telekom abonesi iseniz satın almış olduğunuz paketin interneti 2 ile çarpılır... yani 19 tllik paketin normal içeriği 1000 dk her yöne 1000 mesaj her yöne ve 1gb internettir fakat , ttnet veya türktelekom abonesi iseniz x2 internet alırsınız ve paketiniz 1000 dk 1000 mesaj ve 2 gb internete yükselir....

aklıma gelen detaylar bunlar adana da ikamet eden ve tarifeye geçmek isteyen arkadaşlara yardımcı olabilirim....

****tek dikkat etmeniz gereken konu adınıza kayıtlı herhangi bir sabit fatura bulunacak(telefon,su,elektrik,doğalgaz vsvsvs).......

Edit 3: Gerçek broşür buymuş sanırım.Paketi Türk Telekom ofislerine sorun.Aveadakilerin haberi yok bu paketten.Broşürde işyeri sahipleri demiş ancak bireysel olarakta abone olabilirsiniz.

Edit 4 : Tarifeye geçis işlemleri devam etmektedir.Bilgilendirme için @diablosvelos ve @Yune72 ile iletişime geçin.Tarifeye geçiş işlemlerinde size yardimci olacaklardir.İkisinede yardimlarindan dolayı teşekkür ediyorum.

Edit 5: Avea yeni yıl kampanyası adı altında güzel paketler getirdi.Hem faturalı hem faturasız şekilde yararlanabilirsiniz.

http://www.avea.com.tr/web/YeniYilTeklifleri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emre4335 -- 14 Aralık 2015; 21:05:39 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ayrıntıları bilen var mı?
  • böyle bir kampanya vardı diye hatırlıyorum.

ttnet müşterisi olana belli bir indirim, hem turktelekom hem ttnet müşterisi olanda daha fazla indirim yapıyorlardı. sanırım 24 ay taathütlü bir kampanyaydı.
    yani böyle bişey vardı hatırlıyorum da belki bu başkadır.
  • Avea prime +tt netimde 85 liraya buna benzer kampanyası var.Sınırsız internet yanında cepte 6gb lık konuşma Süreli bir paketi.

• quote:

Orijinalden alıntı: McCarty

böyle bir kampanya vardı diye hatırlıyorum.

ttnet müşterisi olana belli bir indirim, hem turktelekom hem ttnet müşterisi olanda daha fazla indirim yapıyorlardı. sanırım 24 ay taathütlü bir kampanyaydı.
    yani böyle bişey vardı hatırlıyorum da belki bu başkadır.

hocam onda 27 tl gibi bişeydi bu kampanya çok iyi tt ttnet abonelik şartı yoksa tadından yenmez ama kampanya tt ofislerinde olduğuna göre vardır
  • avea ttnet ve türk telekom tek çatı altında TÜRK TELEKOM ismi ile toplanacak. Yani bir süre sonra size hangi hattı yada interneti kullanıyorsunuz dediklerinde TÜRK TELEKOM diyceksiniz. Tabi diğer firmaları kullananlar hariç
  • 12 ay tahaahüt. Tt veya ttnet sabit hattı olanlar için internet 2gb olmayanlara 1gb.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu sefer olmus

• Olay budur.
  • Link varmi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zotacing

Baskılar sonucu zaten 4G'ye geçemediniz, bari şu cimriliği bırakın da, 2GB yerine artık 3-4-5GB gibi internet paketleri yapın aynı fiyata. Normal birisine bile 2GB internet yetmiyor artık, bunun neresini anlamıyorsunuz? Zaten taş atmadan, kolunuz yorulmadan sanal bir iş üstünden Dünya'lar kadar para kazanıyorsunuz.

Aynn hocam salak salak altyapı bahaneleriyle insanlara 2 gb veriyoalr 4-5 gb verseler nolcak yada belli bir hızdan sonra hız 2-3 mbite düşse
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: destroy00

quote:

Baskılar sonucu zaten 4G'ye geçemediniz, bari şu cimriliği bırakın da, 2GB yerine artık 3-4-5GB gibi internet paketleri yapın aynı fiyata. Normal birisine bile 2GB internet yetmiyor artık, bunun neresini anlamıyorsunuz? Zaten taş atmadan, kolunuz yorulmadan sanal bir iş üstünden Dünya'lar kadar para kazanıyorsunuz.

Aynn hocam salak salak altyapı bahaneleriyle insanlara 2 gb veriyoalr 4-5 gb verseler nolcak yada belli bir hızdan sonra hız 2-3 mbite düşse

Paket varken bile 3G hızı çalışmıyor ki zaten. Özellikle Avea 3G'si 56k modem hızında çalışıyor, alıştık artık.

Bende hızlı hocm ilden ile değişiyor heralde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi destroy00 -- 28 Temmuz 2015; 6:52:42 >

• Vodafon hattimda 9gb mevcut ama berbat.
    Avea kullandigim en iyisiydi..
    Geri donucem

• bu AveA bu fiyatları nasıl verip de kar ediyor anlamıyorum doğrusu
  • Faturalı mı bu tarife...
  • Faturalı tarife. Ayrıca 2000dk heryone
    2000sms, 4gb ise 29tl. Başvuru Telekom müdürlüklerine yapılıyor.

• İzmir merkez deyken avea internet çok iyiydi ama 100 bin nüfuslu konyanın Ereğli ilcesindeyim şuan int. Rezalet!.. 5 dk da bir sayfayı açmaz, ha bire kopar..

• Sanırım tarife bu:

http://www.avea.com.tr/web/biz/KonusMesajlas/Tarifeler/Mobilisyerim

TT ve TTNET’li aboneler için Eko Paket 2 GB, Süper Paket 4 GB, Maksi Paket 6 GB ve Ultra Paket 8 GB internet içerir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kilecerme -- 28 Temmuz 2015; 12:53:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MUTAF

Vodafon hattimda 9gb mevcut ama berbat.
    Avea kullandigim en iyisiydi..
    Geri donucem

Bu hangi tarifeymiş kardeşim?

• Avrupa'da 4G sınırsız ve akn yok jet hızında ve çok ucuz

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.