Şimdi Ara

AVEA HER YÖNE 1000 Dk 1000 SMS 2GB 19 TL (TTNET - Türk Telekom) (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
759
Cevap
39
Favori
82.462
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: melancohly

Merhaba arkadaşlar su an askerlik hizmetimi yerine getiriyorum ve internet ihtiyacım çok oluyor. Bu üzerime kayıtlı bir avea birde türkcell askercell hat var. Bu fırsattan nasıl yararlanırım

Merhaba Asker kardeşim,
    Turkcell hattını bu tarifeye taşıyabiliriz. 1000 DK+1000SmS+2 GB internet paketi 19 lira vergiler dahil 20.50 TL ödersin en uygunu bu şu durumda özel mesaj ile ulaşırsan bana yardımcı olurum.

quote:

Orijinalden alıntı: oktay1910

Pttcellden geçebilir miyim acaba? Avea altyapısı kullabıyor ama?

Tabloda belirtilen taahhütlü fiyatlar, Mobil İşyerim tarifelerine numara taşıma ya da yeni aktivasyon ile gelip, Mobil İşyerim Kampanyasına katılma yolu ile 12 ay taahhüt veren aboneler için geçerlidir.

Avea Altyapısında bulunan hatlar geçiş yapamıyor maleseef. Yine de geçmek isterseniz her fatura döneminde +6 TL ek ücret ödersiniz o zaman da bir cazibesi kalmıyor tarifenin

• quote:

Orijinalden alıntı: Yune72

quote:

Orijinalden alıntı: dersolog

hiç kimsede sıkıntı çıkmadı da bir bende mi çıktı ya da kimse yazmıyor mu anlamadım.Benim durumum bir başkasının da başına gelmesin diye yazayım.Yune72'den bilgi alarak turkcell'den avea ya geçtik 2 gün sonra da fatura kesildi.Faturaya bir baktım 31,75 tl.Avea'yı aradım 90 gün içinde avea'ya tekrar döndüğünüz için tarife ücreti alındı bu ücretin iadesi söz konusu olamaz dendi.Tarife süper tarife ama geçiş yapacaklar bu 90 günlük süreyi göz önüne alsınlar diye bilgilendirmek istedim.

Enteresan bir durum.

Sadece sizin değil en az 15 kişinin sadece forum üzerinden bu şekilde işlemini tamamladım. Keza Gaziantep'de yine böyle bir çok müşterim var
    Fakat ilk defa böyle bir durum duyuyorum. Hiç bir yasal dayanağı yok kesilen ücretin.

Pazartesi durumu araştırıp ben de size konu hakkında detaylı bilgi veririm.

numara taşıma yönetmeliğinin 22 maddesinin b bendinde çok açık yazıyor geri dönüşlerde herhangi bir ücret alınamaz diye.BTK'ya şikayet ettim şimdi sonucu bekliyorum.Sizde araştırın acaba bu ücretin başka bir dayanağı var mı bakalım

• Merhabalar Pttcell deyim şu an bu tarifeye geçme imkanım var mı?
  • selamalr ,

elimde bir adet turkcel faturasız ve bir adette avea faturasız hat var.

bireysel olarak 19'luk tarifee geçbilir miyiz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yune72

quote:

Orijinalden alıntı: melancohly

Merhaba arkadaşlar su an askerlik hizmetimi yerine getiriyorum ve internet ihtiyacım çok oluyor. Bu üzerime kayıtlı bir avea birde türkcell askercell hat var. Bu fırsattan nasıl yararlanırım

Merhaba Asker kardeşim,
    Turkcell hattını bu tarifeye taşıyabiliriz. 1000 DK+1000SmS+2 GB internet paketi 19 lira vergiler dahil 20.50 TL ödersin en uygunu bu şu durumda özel mesaj ile ulaşırsan bana yardımcı olurum.

merhaba
    1000 dk + 1000 sms + 4 gb 29 tl geçiş yapabilirmiyim
    turkcel faturasız hat kullanıyorum ne gibi işlem yapmam gerekir yardımcı olurmusunuz
  • Özel mesaj ile bilgi verdim size

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • şu 4gb internetli 29 tl olana nasıl geçereim geçen ay turkcelle geçtim vodafonedan 2gb internet yetmiyor
  • NETMAR kullanıcısına yanıt
    Pm gonderildi

• Avea seç500 tarifesindeyim ve 09.01.2016'ya kadar tahahhütüm var. Bu tarifeye geçebilir miyim?

• Ceteris Paribus kullanıcısına yanıt
    Tarife değişikliğine uygun değil bu tarife,farklı bir operatore taşıyıp geri gelirseniz yararlanabilirsiniz

• vodafone 23 liraya 500 dakika 500 sms ve 2 gb internet paketim var. ben geçebilir miyim 19 luk tarifeye?
  • erdemirci kullanıcısına yanıt
    Gecebilirsiniz hocam. Özel mesajdan bilgi verdim

• Kampanya bitti mi acaba

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • tuis kullanıcısına yanıt
    Devam ediyor

• Ben bimcell deyim ttnet abonesiyim 19 veya 29 tl olan tarifeye geçmek istiyorum geçiş işlemleri için neler yapmam gerekiyor bilgi verirseniz sevinirim bugün veya pazartesi islemelri baslatacagim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Exclusive.Gamer -- 25 Eylül 2015; 11:46:56 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: diablosvelos

Devam ediyor

hocam bende pm alabilir miyim 29luk ve 19luk tarife için. ne yapmam gerekiyor

• Bimcell Avea altyapısı kullandığı için bu tarifeden faydalanamiyorsunuz.
    Başka bir operatore geçerseniz tekrar aveaya geçerek faydalanabilirsiniz

Konuş ilgili PM gönderdim size

• 19 luk tarife icin kisa bi bilgi verebilirmisiniz pmden tesekkurler simdiden

• Benim de hattım türkcell, nasıl başvurabilirim bu tarifelere ?

• Hattım vodafone bu tarifeye geçmek istiyorum yardım alabilir miyim ?
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.