Şimdi Ara

AVEA HER YÖNE 1000 Dk 1000 SMS 2GB 19 TL (TTNET - Türk Telekom) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
759
Cevap
39
Favori
82.462
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: calculus07

Arkadaşlar ben bugun avea ttnet tabelası olan dükkana gittim fakat bu tarifeyi ttkom bayileri var ya onlar yapıyormuş biz yapmıyoruz dedi

ttkom bayılerı dedıgınız yerler aynı zmnda ınteret basvvuruuus yaptıgımız faturada odenebılen yerler mı acaba a?
  • BEYLER ZATEN RESIMDE ILK CUMLE iş sahıplerıne DIYOR .. VERGI TABELASI ISTIYORLAR !! YOKSA AYNI TARIFE(AVEALILAR VE SABIT HATLAR SINIRSIZ OLARAK ) 24,5 + 1,90 MI NE TELSIZ KULLANIM VERGISI FALAN DIYORLAR
  • barbaros5050 B kullanıcısına yanıt
    Bana kimliğinizi ve adınıza kayıtlı sabit bi fatura yollayin hemen gecireyim sizi o tarifeye

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • istceko İ kullanıcısına yanıt
    Kimlik ve adınıza kayıtlı fatura yollayin o tarifeye gecireyim sizi isterseniz

• quote:

Orijinalden alıntı: diablosvelos

Bana kimliğinizi ve adınıza kayıtlı sabit bi fatura yollayin hemen gecireyim sizi o tarifeye

Hangi sehirdesiniz ?
    Bir de detay verebilir misiniz nasil gececegiz bu tarifeye. Operatoru Turkcell'den Vodafone'a gecireli 1 ay + bikac gun oldu. Avea'ya tasiyabilir miyim ?

• High Quality kullanıcısına yanıt
    Bursadayım.tasiyabilirsiniz tabi

• quote:

Bursadayım.tasiyabilirsiniz tabi

3 ay gecmesi gerek diye yaziyor kaynaklarda da ondan sorayim dedim bu isi kovalayana. Tesekkur ederim.

• quote:

yardımcı olursanız sevınırım hocam
  • High Quality kullanıcısına yanıt
    Yeni hat alırsanız 90 gün tasiyamama durumu var ama hattiniz 90 gün ve üzeri suredir aktifse dilediğiniz gün tasiyabilirsiniz

• quote:

Kimlik ve adınıza kayıtlı fatura yollayin o tarifeye gecireyim sizi isterseniz

Merhaba bu tarife hakkinda bilginiz varsa paylaşırmısınız?

• 500 dakika 1000 SMS 1GB internet ilk 3 ay 9 tl sonraki aylar 19 tl kampanyasından avea ya geçtim

yalnız bu kampanyayı sadece avea yazan bayiden aldım

bu kampanyayı avea + ttelekom ortak bayisine sorduğumda böyle kampanyaları olmadığını söyledi ilginç aynı operatör haberleri yok

interneti henüz kullanmadım telefonda şimdilik sıkıntım yok katır yükü ile telefon parası ödemek istemeyenler için iyi kampanya
  • soylu55 kullanıcısına yanıt
    Nasıl bir bilgi istiyorsunuz?

• bimcellden geçiş kabul etmiyor 24 tl dedi müşteri hizmetleri
  • orjınal broşür budur.
     AVEA HER YÖNE 1000 Dk 1000 SMS 2GB 19 TL (TTNET - Türk Telekom)
  • applem26 kullanıcısına yanıt
    Bu tarifeler geçişe uygun değil maalesef

• Ben su pocellden kurtulayim ilk iş kayıt olacagim

• udmexpert U kullanıcısına yanıt
    Tarifeye talep cok ama cok uzun surecegini sanmam basvuru suresinin

• Şöyle eksik, okuyanları aldatıp içine girmelerine zemin sağlayan konu başlıklarına kıl oluyorum,

Adam başlığın sonuna "TTNET telekom müşterilerine özel " yazmıyor, gereksiz yere her önüne gelenin içine girip zaman kaybetmesinine sebep oluyor, yani bir nevi zaman hırsızlığı.

Kimse çıkıpta "size yaranılmıyor" ayağı çekmesin.

Bizim "adam çalıyor ama çalışıyor" edebiyatına karnımız tok.

Burada olması gereken, başlıkların doğru atılması, şüpheye yanlış bilgiye sebep olmaması, insanları kandırmaması gerekir, böyle başlık olunca başlık yöneticiler tarafından ya silinmeli yada düzeltilmeli.

hiç yoksa günde en az 10-15 tane böyle dandik balıklı konu açılıyor arkadaş...
  • xxlboy kullanıcısına yanıt
    Arkadasim guzel yazmissin ama yanlis yere sinirlenmissin cunku bu tarifeyi kullanmak icin "ttnet yada Turk telekom abonesi " olmana gerek yok

• pttcell den geçiş yapan vat,r mı
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.